Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 13:45:07

A promowanie szafy daje rezultat ? Wykupiłam za punkty na 30 dni i zastanawiam sie czy to cokolwiek pomoże

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 13:48:59

Cytat
DaChoice
Cytat
CzerwoneUsta
polecam się;)
Aktualizacja: kolejna rzecz sprzedana. Moja szafa po weekendzie będzie wyglądać jak sklepy za PRL-u :o Wszystko super, ale.... skąd nagle takie wzięcie? CZY JA O CZYMŚ NIE WIEM?? hmm
magia pozytywnego nastawienia i wiosna;)

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 14:06:17

Przez większość życia oddawałam swoje rzeczy za darmo, ale też dostawałam rzeczy za darmo i nawet jak były używane niezmiernie mnie cieszyły. Oto właśnie mój problem. Ja osobiście wolę oddać niż sprzedawać, ALE tu właśnie chciałam posprzedawać, bo już nie mogę wykorzystywać do tego przyjaciół i znajomych. Miarka się przebrała i nikt już nie chce przy okazji handlować moimi ciuchami - nawet z zyskiem. Po za tym też mi trochę żal już oddawać, bo czasami mam takie wrażenie, że te moje sentymenty nie będą szanowane. A jeśli już przytyłam, albo pięć razy się w czymś obfotografowałam to po prostu nie mam miejsca w małym mieszkanku na "sentymenty". A po stracie wiadomo najlepiej ocierać łzy banknotami ;P I oto jestem nowa nie tylko na szafie, ale i jako handlara. Macie jakieś porady, bo pierwszą osobą która tu do mnie napisała był obleśny fetyszysta :/ i to jest chyba gangrena, która toczy ten portal?

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 15:31:06

Ja głównie mam kosmetyki to też masakra. Mówię tu o nowych, nieprzeterminowanych produktach. Też widzę, że ruch był większy. Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 21:04:45

Cytat
DaChoice
@malmie
A ja mam teraz na maksa głupią sytuację, bo tyle nasprzedawałam, hajs uciułałam, miejsce w szafie zwolniłam, a....

:D nie no ... kurna patowo kasa jest, a ciuchów nie ma :D wiesz co u Ciebie to faktycznie jak w PRL - półki puste, a kasiory pełno ;) No, ale naprawdę super, że się ruszyło :)

Cytat
lola17xD
A promowanie szafy daje rezultat ? Wykupiłam za punkty na 30 dni i zastanawiam sie czy to cokolwiek pomoże

Ja nie wiem, bo nie sprzedaję, ale czasami widzę, że promowane są oferty więc ludzie próbują i tego. Niby kiedyś w szkole to nas uczyli, że promocja się przydaje ;) Zobaczysz sama jak to wychodzi, jak się nie spróbuje to się nie wie, ale jak się spróbuje to też czasami nie wiadomo ... nie wiem czy coś pomogłam w temacie promocji, ale jakby to niektórzy powiedzieli: no ta to powiedziała co wiedziała ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 21:08 przez malmie.

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 21:14:36

Cytat
malmie
Cytat
DaChoice
@malmie
A ja mam teraz na maksa głupią sytuację, bo tyle nasprzedawałam, hajs uciułałam, miejsce w szafie zwolniłam, a....

:D nie no ... kurna patowo kasa jest, a ciuchów nie ma :D wiesz co u Ciebie to faktycznie jak w PRL - półki puste, a kasiory pełno ;) No, ale naprawdę super, że się ruszyło :)
Tak się ruszyło, że najlepsze i najdroższe rzeczy się sprzedały, i to ZANIM zdążyłam je przecenić, a po weekendzie akurat miałam w planach je przeceniać :D
Np. wszystkie fajne bluzy. Dziewczyny były tak dowcipne, że zostawiły mi jedną, najbrzydszą zły
Ale spoko, mam zamiar wygrać pewną aukcję na alle, nawet sobie specjalnie wtedy budzik nastawię, a na v... jedna laska odpowiedziała na moją chęć zakupu (sukces), więc może jednak będę mieć w czym chodzić ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 21:18:07

Cytat
DaChoice
... Ale spoko, mam zamiar wygrać pewną aukcję na alle, nawet sobie specjalnie wtedy budzik nastawię, a na v... jedna laska odpowiedziała na moją chęć zakupu (sukces), więc może jednak będę mieć w czym chodzić ;)
:D Jak to mówią kto rano wstaje to ma w czym chodzić. Poważnie z tą odpowiedzią ? Kurka to masz super passę :D

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 21:23:03

Cytat
malmie

:Poważnie z tą odpowiedzią ? Kurka to masz super passę :D
Poważnie, a czemu nie? Gdy dzisiaj szłam na pocztę wysłać rzeczy, to po drodze prawie płakałam, że sprzedały się wszystkie bluzy oprócz tej, której akurat NIENAWIDZĘ...
A passa się chyba teraz skończy, bo kupujace zostawiły mi najmniej ciekawe rzeczy, aż nie moge teraz patrzeć na swój profil. Fuuu.
No ale jednak finansowo tak lepiej niż odwrotnie, nawet gdybym to co zostało miała wyrzucić, bo nikt nie kupi :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 21:28:11

@DaChoice wszystko ma swojego kupca, gusty różne, jeden lubi to, a inny tamto najwyżej jak rano nie wstaniesz to będziesz chodziła w tym co zostało, bo jakoś tak na golasa nie wypada :D

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 21:37:21

To nie ta sama szafa co na poczatku :( Jestem tu praktycznie od zawsze. I raczej nie zrezygnuje z szafy .pl choc prezniej mi idzie na innym portalu. Tutaj raczej tylko wystawiam rzeczy. Nie buszuje po szafie jak kiedyś bo jest malo przejrzysta i te wkurzajace reklamy . Masakra. Poza tym mało kto odpowiada na pytania o przedmiot czy wymiany które uwielbiam.

Jak się mają Wasze szafy?

06 maj 2017 - 12:04:36

Mam tak samo! wróciłam po okolo rocznej przerwie i odnosze wyrażenie ,ze ten portal wymiera? co sie dzieje z szafą :( wydaje mis ie ,ze ceny mam całkiem w porządku w porownaniu do ciuchow i ich jakosci , a wszystko stoi...

Jak się mają Wasze szafy?

06 maj 2017 - 12:31:50

Oczywiście to moje tylko zdanie, ale myślę że wcześniej było tu dużo mniej szafowiczek i dlatego ruch był większy, teraz to się zmieniło i szafowiczek przybyło, sklepów itp, no i ruch zastopował:)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Jak się mają Wasze szafy?

08 maj 2017 - 11:07:20

Kochane! Jeżeli szukacie fajnej oraz co równie ważne niedrogiej odzieży męskiej dla swoich mężczyzn to zdecydowanie się polecamy! :) O modzie męskiej wiemy WSZYSTKO i z chęcią się tym z Wami podzielimy. Wpadajcie do nas na rozeznanie → Ombre_Poland
Znajdziecie u nas asortyment dla każdego Pana – od eleganckich koszul i marynarek po sportowe dresy i trampki. Zaglądajcie, bo naprawdę WARTO :)
W razie pytań służymy pomocą :D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wkład kominkowy