Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Tak jak w temacie potrzebuję fajnego prezentu na urodziny dla koleżanki. Najlepiej coś z biżuterii, bo narzekała ostatnio, że nie ma nic tylko za bardzo nie wiem jakie, no albo perfumę bo też coś mówiła że by jej się przydała

jak wiesz jakie PERFUMY lubi to jej kup ale tak w ciemno kupowanie perfum nie polecam bo mozna nie trafic w gust, a bizuterie znajdziesz w kazdej sieciówce

Dokładnie autorko.
Ty najlepiej znasz swoją koleżankę.
Perfumy to trudne zagadnienie,bo każdy ma swój zapach,
ale z biżuterią nie powinno być problemu.
Nawet na szafie znajdziesz mnóstwo pięknych i oryginalnych rzeczy.:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-04 19:21 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Dokładnnie tak jak piszą moi poprzednicy też jestem zdania, że perfumy lepiej nie kupować na prezent, bo każdy ma inny gust no chyba, że wiesz jaką lubi:) Zerknij sobie na ankabizuteria zamawiałam tam ostatnio pamiątkę na chrzest i sporo tam jest właśnie biżuterii, różnego rodzaju. Czytałam troszkę opinii dużo osób jest zadowolonych z jakości

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Polecam swoją ręcznie wykonywaną biżuterię, oto link do strony na fb ----> <moderacja-spam>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:13 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, zdecydowałam się na tą biżuterię a właściwie to na ten zegarek <moderacja-spam> co myślicie? jutro zamawiam także zależy mi na czasie jeśli chodzi o opinie? Kupujemy go na pół z siostrą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 16:58 przez moderator.

Nie obraź się...,ale ten zegarek nie podoba mi się w ogóle...

U mnie dużo wymieniać,ponieważ mam dużo nowych rzeczy z metkami, które mogą posłużyć jako prezent i perfum i ubrania,zależy od rozmiaru.
Od wyboru do ......
najlepiej jak odwiedzisz i sama wybierzesz, zapraszam wszystko nowe i na czasie. ;) tańczy

Najważniejsze, żeby się spodobał twojej koleżance :)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5
zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Hej Dziewczyny,ja jestem w podobnej sytuacji,wybieram się na urodziny Znajomej z pracy I nie bardzo wiem co kupić,bo to taka formalna impreza I wypadałoby kupić coś eleganckiego.Na szczescie składamy się w kilka osób I w sobotę robimy burze mózgu na temat co I gdzie kupić.Niedawno przeszukując internet znalazłam ciekawy sklep Homlando.Com jesli uda nam sie podjać decyzję to jeszcze załapiemy się na darmową przesyłke.Dajcie prosze znać czy znacie ten sklep

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Dzięki wielkie za wszystkie porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :D

i jak co wybrałaś na prezent dla koleżanki? ja bym kupiła jakieś perfumy

Perfumy są dobrą opcją na prezent. Do tego teraz są święta, więc warto poszukać czegoś fajnego. Tutaj znajdziecie trochę inspiracji w tym temacie: <moderacja-link>
Na pewno coś dla siebie wybierzecie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-23 10:58 przez moderator.

A co powiesz na taki kosz upominkowy <moderacja-link>? Koleżanka na pewno ucieszyłaby się z takiego prezentu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-23 10:57 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!