Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

O fajnie, dzięki wielkie ;) Jestem pewien, że przydadzą mi się te informacje :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Specjalisty o prezent? Kobito co Ty tutaj wypisujesz.
Sama na pewno perfum bym nie kupowała poniewaz każdy ma inny gust oraz kolezance coś takiego moze się nie spodobać. Ale uważam,ze warto jest na przykład zastanowić sie nad zaprojektowaniem czegoś dla niej. Na przykład nad zaprojektowaiem kubeczka. Koniecznie z napisem: najlepsza koleżanak czy coś w tym stylu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 11:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Wszystko zależy od tego, co ta koleżanka lubi, czym się interesuje itp.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Staram się zawsze kupować prezenty aby to się komuś przydało. Najlepiej coś czym dana osoba się interesuje. Jeżeli idziesz do koleżanki to na pewno wiesz co jej by mogło się spodobać. Ja ostatnio byłam zaproszona na imprezę urodzinową i postanowiłam kupić koszulkę sportową i bluzę, lubi grać w kosza i w ogóle nastawiona jest na sport. Bardzo się z tego ucieszyła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 11:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

A może biżuterię ręcznie robioną. To taki prezent z typu "prosto z serce" :) Jest mnóstwo ozdób, które kupisz już za ok 20 zł np bransoletki rzemykowe z sercem lub jakąś inną zawieszką. Zobacz na <moderacja> mają tam duży wybór a ceny chyba najlepsze jak tak porównywałam. Mam nadzieję że znajdziesz coś w sam raz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 09:57 przez moderator.

Jeśli koleżanka ostatnio narzekała że czegoś jej brak to sprawę moim zdaniem masz ułatwioną :) ale jeśli nie znasz jej gustu to może karta podarunkowa do sklepu z biżuterią - dużo sklepów wydaje teraz takie zaczynając już od niskich kwot ;)

A co do problemu martekm1984 czyli kupna czegoś koleżance z pracy, w miarę eleganckiego to ja bym polecała ładną filiżankę porcelanową np. taką jakie są tutaj <moderacja-link> albo coś podobnego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-23 10:56 przez moderator.

wątek bardzo stary a wy wysyłacie propozycje, pewnie juz po urodzinach....

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Pomysły się zawsze przydadzą ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Może rękodzieło? Ja najczęściej sama sobie taką kupuję w prezencie i nic mnie tak nie cieszy.

Wszystko zależy od gustu Twojej koleżanki. Ty powinnaś wiedzieć najlepiej z nas wszystkich.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

No dokładnie.Poza tym można kupić coś bezpiecznego. Najczęściej są to albo czekoladki albo kwiaty ( osobiście wolę kwiaty doniczkowe, na przykład ładnego storczyka bo wiadomo,że coś takiego postoi o wiele dłużej niż kwiaty cięte, które za kilka dni i tak zwiędną).
Ostatnio skladaliśmy sie na prezent dla koleżanki z pracy i postanowiliśmy jej podarować czekoladki. Ale nie jakieś zwykłe kupione w markecie, ale zaprojektowaliśmy dla niej czekoladki ze zdjęciem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

To już czas