Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

praca za granica

22 lut 2017 - 11:34:07

Witam, duzo czytalam o pracy opiekunek osob starszych za granica. Stawki sa wysokie i warunki tez ciekawe . Zastanawiam sie czy to moglaby byc praca dla mnie.Teraz szukam firmy ktora zajmie sie wszystkimi formalnosciami..znacie jakies ktore sa warte polecenia?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-08 19:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

praca za granica

08 maj 2017 - 16:03:28

Ja popieram w 100% mojego poprzednika. Nic dodać, nic ująć.

praca za granica

08 maj 2017 - 16:34:01

to ciezka praca i bardzo wyczerpujaca fizycznie czasem psychicznie tez bo ludzie starsi sa jAK 2 letnie DZIECI



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-08 16:35 przez agata74.

praca za granica

08 maj 2017 - 17:54:47

Moja ciocia pracuje jako opiekunka dla osob starszych i uwierzcie albo nie ale w przeciągu 3 miesiacy schudła jakies 12kg. Kręgosłup jest bardzo przeciążony ciągłym dźwiganiem, osoba starsza czesto potrzebuje wymiany pampersa. Praca cała dobę nieraz jest wykańczająca. Zastanów sie czy nie szkoda Ci zdrowia.

praca za granica

08 maj 2017 - 18:29:37

Końskie zdrowie trzeba mieć:)napewno ktoś, kto nie miał doczynienia z ludżmi starszym czy chorymi i nie zajmował się domem, nie powinien brać się za takie zajęcie. Praca odpowiedzialna i nie dla osób słabych psychicznie.

praca za granica

08 maj 2017 - 18:46:55

Cytat
CzerwoneUsta
Końskie zdrowie trzeba mieć:)napewno ktoś, kto nie miał doczynienia z ludżmi starszym czy chorymi i nie zajmował się domem, nie powinien brać się za takie zajęcie. Praca odpowiedzialna i nie dla osób słabych psychicznie.
Dokladnie! Pieniadze proponują dobre (na pierwszy rzut oka). Osoby ktore wczesniej w tym nie pracowały rzucają sie w to a prawda taka ze rok dwa wystarczy zeby dobie zniszczyć zdrowie ktore jak kazdy wie jest bezcenne

praca za granica

08 maj 2017 - 19:04:49

Cytat
ModneZegarki2016
Cytat
CzerwoneUsta
Końskie zdrowie trzeba mieć:)napewno ktoś, kto nie miał doczynienia z ludżmi starszym czy chorymi i nie zajmował się domem, nie powinien brać się za takie zajęcie. Praca odpowiedzialna i nie dla osób słabych psychicznie.
Dokladnie! Pieniadze proponują dobre (na pierwszy rzut oka). Osoby ktore wczesniej w tym nie pracowały rzucają sie w to a prawda taka ze rok dwa wystarczy zeby dobie zniszczyć zdrowie ktore jak kazdy wie jest bezcenne
Większość po miesiącu rezygnuje, ale i są takie kobiety że naprawdę dają radę, ale niestety zdrowie tracą.

praca za granica

08 maj 2017 - 19:08:46

@CzerwoneUsta to zalezy tez od pracodawcy, czasem sa dwie osoby na zmiane wiec mozna torche odsapnac. Ale ja osobiscie podziwiam takie osoby, ktore w taki sposob zarabiaja bo to ciezki kawal chleba... Autorko zastanow sie bo szkoda zebys sie nie zawiodla :(

praca za granica

08 maj 2017 - 19:13:28

Słyszałam o zmianach ale tylko przy wyjazdach do domu, jedna jedzie a na jej miejsce zamienniczka się zjawia. Ale że w tym samym czasie dwie na zmianę to jeszcze ok, jakieś to ułatwienie, ale i tak siłę trzeba mieć:)

praca za granica

08 maj 2017 - 21:42:34

Czasem te babcie czy dziadkowie to i 100kg sobie waza, do tej roboty to dosyć ze siły to zdrowia, dobrej psychiki i cierpliwości trzeba mieć. Ciocia opowiadała jakie te babcie czasem upierdliwe...

praca za granica

08 maj 2017 - 22:16:29

Niestety, laską też możesz dostać, kiedyś czytałam jak kobieta opisywała swoje przeżycia, dziadek lał przy każdej okazji, jeżdził na wózku ale laska zawsze była przy wózku, z wstrząsem mózgu wylądowała w szpitalu tak ją zdzielił od tyłu...ale wiadomo, to sporadyczne przypadki, przeważnie to mają mentalność małego dziecka w wielkim ciele:)

praca za granica

09 maj 2017 - 11:58:22

moja sisostra pracuje zarabia 1500euro na miesiąc ma babcie teraz z nieciekawym charakterkiem, dostaje dużo prezentów i ma sie jak pączuś w maśle ale za te pieniądze może pracować, znalazłaś juz firmę? jak nie to zapytam jej ale musisz znać niemiecki to podstawa:)

praca za granica

10 maj 2017 - 20:11:09

hmm te znam kilka osób które pracują jako opiekunki osób starszych w Niemczech i powiem tak: owszem, zdarzają się osoby z demencją, osoby z cięzkim charakterem, osoby które trzeba dźwigać. Jednak są też osoby miłe, sympatyczne, chodzące, nie wymagające pomocy w pielęgnacji a jedynie np tego aby dotrzymać towarzystwa, posprzątać, zrobić zakupy itd. Nie ma co źle się nastawiać. Jeśli osoba jest chora i potrzebuje pielęgnacji często przyjeżdża pielęgniarka w tym celu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy z K-EX Przesyłki kurierskie