Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

W salonach optycznych. I tyczy się to nie tylko okularów korekcyjnych ale również przeciwsłonecznych. Kiedyś kupowałam przeciwsłoneczne w zwykłych sieciówkach, potem jednak wyczytałam, ze jest to niebezpieczne i takie okulary mogą uszkadzać wzrok z uwagi na to, ze nie mają odpowiednich filtrów. Tak wieć obecnie wolę dołożyć ale kupić sobie coś porządnego.
Latem noszę soczewki i przeciwsłoneczne.
W pozostałe dni roku noszę tradycyjne okulary korekcyjne :)
Polecam wybrać się do optyka u którego jest mozliwość badania wzroku przy zakupie okularów. Mam wrażenie, ze mozna się przebadać o wiele dokładniej.

Ja w wakacje kupiłam w Paris optique i bardzo mi się sprawdzają. Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Znasz ją? :)

Gdzie kupujecie najczęściej okulary ?

02 paź 2019 - 14:21:49

Ja polecam okulary marki polarzone, nie są szczególnie znane, ale bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Kupiłam tutaj.

Jeśli szukacie wysokiej jakości sprzętu do ochrony oczu i twarzy, polecam odwiedzić stronę https://znaki-bhp.pl/odziez-robocza-i-ochronna/ochrona-oczu-i-twarzy. Znajdziecie tam różnego rodzaju okulary, maseczki i przyłbice, które zapewniają ochronę na najwyższym poziomie. To inwestycja, której efekty poczujecie od razu.

Jeśli chodzi o okulary do pracy - artykuły BHP to tylko Elmar BHP!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oficjalny program UE