Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

praca za granica

15 lut 2017 - 16:38:15

Dzien dobry, dlugi czas siedzialam w domu wychowujac dzieci. Teraz wkoncu moge wybrac sie do pracy. Pomyslalam o jakiejsc dobrze platnej pracy za granica. Kiedys taka byla opieka nad osobami starszymi ale nie wiem czy teraz nadal tak jest?Chcialabym sprobowac ale nie wiem ktora firme wybrac?jest duzo takich ale nie wiem czy sa uczciwe.ciekawa oferte tego typu maja na http://gsma24.pl/oferty-pracy/opieka/opiekun-osob-starszych/ i mysle ze skorzystam.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 15:10 przez Kingkong177.

praca za granica

17 lut 2017 - 14:02:35

Praca jako opieka osób starszych nadal oczywiście jest "trendy". można tam soporo zarobić, poza tym jeśli maz doświadczenie, to super. moja ptzyjaciółka pracowała 2 lata w szwajcari, a obecnie w lichtensteinie

praca za granica

22 lut 2017 - 18:37:13

Ja tam wolę pracować w Polsce.

praca za granica

22 lut 2017 - 19:22:52

a ja mając dziecko nie ryzykowałbym wyjazdem

praca za granica

23 lut 2017 - 15:25:57

dzieci potrzebja rodziców i nic i nikt im tego nie zrekompensuje wiec czasem warto przemysleć czy praca poza granicami naszego państwa jest ta własciwą. Straconego czasu z dziecmi nigdy nie nadrobisz jak chcesz mieć eurosieroty jak sa nazywane dzieci rodziców pracujacych za granicą twój wybór.

praca za granica

23 lut 2017 - 15:52:55

ale czasem lepiej pojechać na jakiś czas zagranicę niż głodować w kraju

praca za granica

23 lut 2017 - 16:05:33

jest takie powiedzenie , wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.
ja nie jestem zwolennikiem wyjazdów do pracy za granicą.
rodzina rozbita matka w kraju lub odwrotnie , albo razem na wyjezdzie

potem problem bo nie ma za co wrócić, albo nie ma po co tu wracać , tęsknota za domem rodzinnym .

praca za granica

23 lut 2017 - 20:35:27

Cytat
agata74
dzieci potrzebja rodziców i nic i nikt im tego nie zrekompensuje wiec czasem warto przemysleć czy praca poza granicami naszego państwa jest ta własciwą. Straconego czasu z dziecmi nigdy nie nadrobisz jak chcesz mieć eurosieroty jak sa nazywane dzieci rodziców pracujacych za granicą twój wybór.

Mogłam wyjechać wielokrotnie i nawet byłoby to wskazane dla budżetu domowego,ale nie zrobiłam tego.
Dlaczego?
...Dla syna.

@banach
To prawda.
"wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-23 20:37 przez czarownicaao.

praca za granica

23 lut 2017 - 22:10:58

Szczerze ci powiem, najlepiej jechać na sprwdzone oferty. Może ktoś ze znajomych gdzieś był lub zna kogoś kto jeżdził. W ślepo nie ryzykuj, wiem że są oferty opiekunek dla starszych, jednak nie wszystkie wiarygodne. Taka praca jest niestety ciężka, jak trafisz na osobe niepełnosprawną bez znajomości jej języka to może być nie ciekawie. I nie wiem w jakim wieku masz dzieci, jeżeli już nastolatki to pewnie że możesz pojechać i dorobić, lepsze to niż siedzenie w domu z brakiem możliwości na pracę w polsce, wiadomo że pieniądze na drzewie nie rosną:)szukaj opini o różnych firmach pomagających w zatrudnieniu, mają fora z opiniami na ich temat, dzwoń...można zawsze coś znależć jak się szuka:)

praca za granica

24 lut 2017 - 09:17:09

Bez przesady z tym głodowaniem. My nie potrafimy doceniac tego co mamy i sami sobie obnizamy swoje statuty. obowiazkiem prawnym rodziców jest zajmowanie sie swoimi dziecmi a ni przekazywanie je pod opiekę innemu dorosłemu babci, cioci czy kuzynce.Zwiazki rodzinne na odległosc zamiast scalac rodzine to najczesciej ja rozbijaja i sa na to naukowe dowody. a nikt bardziej nie potrzebuje kontaktu fizycznego jak dzieci i nic im tego nie zrekompensuje. Mam znajomych ktorzy cała rodzina wyjechali łacznie z dziecmi i to wtedy ma sens chodz tesknia bardzo za krajem, mam tez takich znajomych gdzie dzieci zostały a oni wyjechali i jest masakra szczegonie w okresie dojrzewania dzieci, rodzice obsypuja ich prezentami bo mysla ze to będzie rekompensata, kiedy one wcale tego nie chcą bo potrzebuja zwykłej blizkości i rodzi sie bunt i opiekunowie nie moga dac sobie rady. A jeszcze czesto gesto jest tak ze rodzice nie załatwiaja formalnosci zwiazanych z opieka nad dziecmi i potem jest mega problem jak np. trzeba isc z dzieckiem do szpitala. Poza tym praca przy ludziach starszych do łatwych nie nalezy wrecz przeciwnie jest jedna z cięzszych i fizycznie i psychicznie i wale kokosow takich nie zarabiasz, mam przyjaciółkę która od 5 lat w Angli sie tym zajmuje ale jest osoba bez dzietna i nie ma męża wiec mogła sobie pozwolic na taki wyjazd.

praca za granica

24 lut 2017 - 15:26:33

agata74 zgadzam się w całości, jednak życie jest niestety brutalne, nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie, i napewno takie rodziny które stają przed wyborem "być" albo "żyć", mając ogromny "moralny problem", wybiorą"żyć"...takie są realia w naszej rzeczywistości.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

praca za granica

27 lut 2017 - 15:43:11

Moim zdaniem za granicą jest o wiele lepiej niż u nas jesli chodzi o zarobki...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupujecie najczęściej okulary ?