Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej! Z jakich sieci komórkowych korzystacie? Jesteście w abonamencie czy mixie? Chcę zmienić dostawcę usług, ale nie wiem co wybrać i chcę sięgnąć Waszej opinii. Pomożecie?

ja nie mam umowy jestem w orange i nie lubię sie wiązać umową, co miesiąc wydaje 35zł w tym darmowe smsy do wszystkich i połączenia oraz 2giga netu co nie zużyję przechodzi na następny miesiąc

mam na kartę i nie chcę abonamentu telefon właśnie się zastanawiam nad przeniesieniem numeru z orange

Ja potrzebowałbym nielimitowany internet. tam też jest taka możliwość?

Polaris - Dlaczego odchodzisz z Orange?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-15 14:25 przez fejkacz.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam abonament w play, 2gb internet, nielimitowane rozmowy, sms i mmsy do wszystkich

Tez nie raz nad tym myślałam ale tak naprawdę każda sieć to syf jest i tyle ważne aby w żadne abonamenty się nie ładować np ja mam na kartę i internet za granice za grosze a mój mąż ma abonament i drogi internet za granica

Cytat
fejkacz


Polaris - Dlaczego odchodzisz z Orange?

Nie ma co się przywiązywać do starego operatora tylko i wyłącznie dla zasady. Trzeba szukać lepszych ofert, a jest tyle operatorów, że jest w czym wybierać, i powstają następni bye

a cenowo jak te abonamenty wyglądają? net z playa jest dobry czy jest dużo do życzenia? :/ Orientujecie się w ofertach wszystkich dostawców, żeby mieć porównanie? bo póki co tylko play i orange. a co z plusem i t mobile?

Zależy czy dużo gadasz, sms-ujesz. Jeśli tak, to może abonament jest dobrą opcją.
Bo ja np. nie cierpię rozmawiać przez telefon, sms-ów też zbyt dużo nie wysyłam, telefon traktuję głownie jako odtwarzacz mp3, ewentualnie do odbierania, więc mam na kartę i za żadne skarby nie chciałabym abonamentu.
I tak nie daję rady wygadywać tego, co mam na karcie, Tata doładowuje mi kartę dopiero wtedy, gdy okres doładowania się kończy. Teraz oboje rozważamy nad jakąś opcją, żeby nie trzeba było doładowywać co 3 miesiące, bo to dla mnie za często, a Tata niepotrzebnie płaci.
No ale ja ogólnie stronię od jakichkolwiek umów na moje nazwisko, nie ufam umowom po prostu. Nawet mój aktualny internet jest na kolegę mojego chłopaka, nie na mnie.

no tak, racja. jeśli chodzi o mnie to bardzo dużo gadam i internet wykorzystuję. :) dlatego abonament wydaje się bardzo korzystny. tylko od kogo go wziąć? oto jest pytanie

ja dużo rozmawiam, wysyłam mnóstwo mmsów i zużywam bardzo dużo internetu bo często na nim pracuje- głównie w podróżach itp. Mam abonament w play, płacę niecałe 50 zł: rozmowy, smsy i co ważne MMSY mam nielimietowane, internetu mam chyba 10 GB a pozniej zwalnia:) jednak wykorzystać 10gb na telefonie to graniczy z cudem.

sam abonament! najlepiej! i kupoić telefon ewentualnie.
a oferty możesz porównać sobie na komórkomacie

A ja nawet nie wiem, czy w telefonie mam w ogóle internet, bo póki co mi w nim nie działa. Prawdopodobnie mam za stary telefon (Samsung GT-C3530). Gdy rejestrowałam numer (orange) to dostałam jakiegoś bonusa, w tym ileśtam netu. To było w grudniu, gdy tak reklamowali, że "dostajesz tysiaka". Do dzisiaj nie wiem jak tego bonusa aktywować, i czy w ogóle nie jest na to za późno już.
Także przy okazji mam pytanie do osób, które też dostały wtedy tego bonusa od orange - czy można go jeszcze aktywować po takim czasie i co w ogóle zrobić, żeby to działało (w sensie neta, bo na darmowych rozmowach mi nie zależy).

Cytat
DaChoice
Zależy czy dużo gadasz, sms-ujesz. Jeśli tak, to może abonament jest dobrą opcją.
Bo ja np. nie cierpię rozmawiać przez telefon, sms-ów też zbyt dużo nie wysyłam, telefon traktuję głownie jako odtwarzacz mp3, ewentualnie do odbierania, więc mam na kartę i za żadne skarby nie chciałabym abonamentu.
I tak nie daję rady wygadywać tego, co mam na karcie, Tata doładowuje mi kartę dopiero wtedy, gdy okres doładowania się kończy. Teraz oboje rozważamy nad jakąś opcją, żeby nie trzeba było doładowywać co 3 miesiące, bo to dla mnie za często, a Tata niepotrzebnie płaci.
No ale ja ogólnie stronię od jakichkolwiek umów na moje nazwisko, nie ufam umowom po prostu. Nawet mój aktualny internet jest na kolegę mojego chłopaka, nie na mnie.

To przenieś numer do playa, tam masz konto ważne na rok, doładowujesz wtedy kiedy ci się kończy kasa na koncie, a nie wtedy kiedy mija ważność terminu.Jestem w takiej samej sytuacji,kiedyś byłam w plusie i nigdy nie dawałam rady wszystkiego wygadać, a doładowywać trzeba było się co chwilę, teraz jestem w playu i doładowuję telefon wtedy kiedy chcę, a nie wtedy kiedy operator mi każe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-17 21:21 przez dootii.

Cytat
dootii
To przenieś numer do playa
Rozważaliśmy to, ale Tata wydrukował mi coś takiego. Właśnie mam dylemat, czy przenosić, czy po prostu to coś aktywować. A Wy jak myślicie, czy to dobra opcja, czy jakaś podpucha?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca za granica