Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

prezent DIY dla NIEGO

16 lis 2016 - 18:55:40

dziewczyny, z chłopakiem ustalilismy że w tym roku na święta zrobimy prezenty samodzielnie. Pomysłałam o takiej ramce albo własnoręcznym albumie. Co lepsze? Może macie jakieś inne ciekawe pomysły nie trudne do zrealizowania



prezent DIY dla NIEGO

16 lis 2016 - 19:52:35

Bez obrazy, ale jako facet chyba bym się nie ucieszyła na żaden z przedstawionych prezentów, bo to MY kobiety jeseśmy emocjonalne. Co do mężczyzn postaw na praktyczność. Multitool rozwiąże sprawę ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

prezent DIY dla NIEGO

16 lis 2016 - 20:30:05

Ciekawa jestem co chłopak wymyśli, jakby n

Moj miał robić prezent DIY to az strach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-16 20:30 przez lola17xD.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

prezent DIY dla NIEGO

16 lis 2016 - 22:07:09

mój facet jest inny, bardzo docenia rzeczy zwiazane z nami, więc chciałabym aby ten prezent jakoś dotyczyl naszego związku i myślę że on też pójdzie w tym kierunku

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 08:43:29

ja lubię robic prezenty DIY i pomysł z ramka i zdjęciami bardzo mi sie podoba :D

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 10:49:12

Chyba własnoręczny album bardziej do mnie przemawia i jest bardziej praktyczny.:)

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 11:05:37

Serce na tekturze?
Z jakimiś dopiskami?


I dodatkowo słoik z karteczkami, będzie mógł sobie co jakiś czas wylosować coś co sobie powymyślasz ;P


prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 11:30:29

Wasi faceci muszą być szalenie uzdolnionymi aktorami jeżeli są w stanie wykrzesać z siebie jakiekolwiek objawy zadowolenia na widok własnoręcznie skleconej ramki lub innego badziewia. Ojciec ucieszy się z ramki swojej małej księżniczki ale partner??? Ile Wy macie lat?? Ja wiem że infantylizacja społeczeństwa postępuje ale aż tak....

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 11:37:15

Cytat
alicja70
Wasi faceci muszą być szalenie uzdolnionymi aktorami jeżeli są w stanie wykrzesać z siebie jakiekolwiek objawy zadowolenia na widok własnoręcznie skleconej ramki lub innego badziewia. Ojciec ucieszy się z ramki swojej małej księżniczki ale partner??? Ile Wy macie lat?? Ja wiem że infantylizacja społeczeństwa postępuje ale aż tak....
przykro mi, że tak uwazasz, może dla Twojego faceta nie liczą się uczucia i emocje. Mój na szczęście jest typem prawie wymarłym szczerze szaleje z radości kiedy widzi że chcę coś podarować mu typowo od serca w co to serce swoje włoże dlatego prezenty robione samodzielne daja mu radość. P.S. sam to zaproponował, więc...

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 12:47:52

Ja mojemu na urodziny zrobiłam foto książkę z naszymi zdjęciami i był baaardzo zadowolony ;)

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 14:20:36

Faceci jak dzieci, grymaszą, udają, grają...trzeba trafić w ich gust z samodzielnie zrobionym prezentem, inaczej uśmiech na ich twarzy nie koniecznie będzie szczery. Trzeba dobrze kogoś znać żeby, żeby w ten sposób uszczęśliwić:) napewno podpytała bym partnera co lubi, jakie ma zainteresowania i w tym kirunku bym poszła, napewno nic z rzeczy które mi się wydaję że może mu się mogą spodobać, błędne mylenie i prezent może wylądować w najciemniejszym miejscu domu(to łagodny wariant). Przykład, ktoś kto lubi ciepło zimą się ubierać (taki misiu) może ucieszyć się z czapki samodzielnie wydzierganej na drutach, a dać ją facetowi który nigdy czapki nie zakłada, to oczywiste że jego "dziękuję kochanie" nie będzie szczere a czapkę przez przypadek zniszczy np pies;)
Jeżeli dobrze znasz partnera, to zrób coś pod jego upodobania, może trafisz w jego gust:)

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 14:37:40

Cytat
alicja70
Wasi faceci muszą być szalenie uzdolnionymi aktorami jeżeli są w stanie wykrzesać z siebie jakiekolwiek objawy zadowolenia na widok własnoręcznie skleconej ramki lub innego badziewia. Ojciec ucieszy się z ramki swojej małej księżniczki ale partner??? Ile Wy macie lat?? Ja wiem że infantylizacja społeczeństwa postępuje ale aż tak....
zgadzam sie. Moj jest bardziej romantyczny ode mnie ale gdybym wyskoczyla mu z robotka, to by mi sprawdzil czolko, czy aby nie za gorace. Rakie rzeczy mozna sobie dawac jak sie ma po 10 lat.

Cytat
pantera_
Ja mojemu na urodziny zrobiłam foto książkę z naszymi zdjęciami i był baaardzo zadowolony ;)
a sprobowalby nie byc. Madry facet :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-17 14:39 przez puchuskubatek.

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 16:29:44

W sumie zgadzam się z dziewczynami, coś jest na rzeczy z tą "radością" z robótek. Mój niby też bardziej romantyczny niż ja, ale po jakichś 6ciu latach przyznał się nieśmiało że on to jednak woli praktyczne rzeczy. No i z diy dostaje od czasu do czasu kubki, kufle (proste jak drut w realizacji) lub ręcznie malowane koszulki (to już trudniejsze). Jest i romantyzm i praktyczność :>

prezent DIY dla NIEGO

17 lis 2016 - 16:55:28

ta ramka wygląda super :) ciekawy pomysł

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

prezent DIY dla NIEGO

12 gru 2016 - 22:03:40

Kup mu ciepłe kapcie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta do pracy magisterskiej