Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

dobra wrozka i sprawdzona

21 lip 2016 - 09:02:36

czy ktos szczerze moglby polecic dobra i sprawdzona wrozke z okolic sosnowca lub z warszawy w przystepnej cenie ? chodzi o spotkanie

dobra wrozka i sprawdzona

22 wrz 2016 - 21:17:25

Na V..ted się ogłasza.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

dobra wrozka i sprawdzona

27 wrz 2016 - 19:25:40

Osobiście polecam wróżkę Emilię Angel! To najlepsza specjalistka z jaką miałam do czynienia! Żadna wróżka Sara, ani Iza, ani tym bardziej Melisa mi nie pomogły. To zwykłe oszustki. Dopiero Pani Emilia przyniosła koniec moich problemów! Kontakt: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

dobra wrozka i sprawdzona

23 paź 2016 - 23:13:35

Szczerze mówiąc ja nie byłam nigdy u wróżki. Chyba bym się bała, że mi życie zniszczy. Ludzie są tak podatni na to, w co uwierzą, że przez autosugestię można doprowadzić do "samospełniającej się przepowiedni". Poza tym zawsze istnieje ryzyko złej wróżby, a tego usłyszeć chyba nikt tak naprawdę nie planuje przed taką wizytą.

dobra wrozka i sprawdzona

20 lip 2018 - 17:34:43

Korzystałam z usług Ani - ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja). Chciałam spętanie, ale doradziła mi inny rytuał. Nie znam się na tym, wspominała, że spętanie jest niebezpieczne, że są skutki uboczne, więc wybrałam inny rytuał, mówiła, że oparty na białej magii.

Pani Ania wydaje się osobą serdeczną, odpowiada właściwie na każde pytanie, nie urywa kontaktu po wpłacie pieniędzy.
Sam rytuał się udał, po mniej więcej czterech tygodniach widać było zmiany. U nas chodziło o naprawę związku. Nie mieszkaliśmy osobno, lecz po paru latach związku coś zaczęło się psuć. Dzięki rytuałowi znowu jest miedzy nami dobrze.
Polecam :)

Mail do wróżki Ani anna.szalkow(małpa)gmail(kropka)pl

Cytat
Weronikaala
Korzystałam z usług Ani - ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja). Chciałam spętanie, ale doradziła mi inny rytuał. Nie znam się na tym, wspominała, że spętanie jest niebezpieczne, że są skutki uboczne, więc wybrałam inny rytuał, mówiła, że oparty na białej magii.

Pani Ania wydaje się osobą serdeczną, odpowiada właściwie na każde pytanie, nie urywa kontaktu po wpłacie pieniędzy.
Sam rytuał się udał, po mniej więcej czterech tygodniach widać było zmiany. U nas chodziło o naprawę związku. Nie mieszkaliśmy osobno, lecz po paru latach związku coś zaczęło się psuć. Dzięki rytuałowi znowu jest miedzy nami dobrze.
Polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-20 17:36 przez Weronikaala.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kraków studencki wyjazd na wakacje :)