Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wieczór panieński

15 kwi 2016 - 13:49:20

sama kiedyś organizowałam wieczór panieński wiec wiem o czym mówisz. Ja dzwoniłam do dziewczyn, które chciała mieć panna młoda na panieńskim i od razu mówiłam że będzie składka, i pytałam ile mniej więcej mogły by na to przeznaczyć żeby wiedzieć jakimi pieniędzmi będę mogła operować. Sama wykładałam kase a dziewczyny mi oddawały, tylko pamiętaj żeby na samym początku imprezy poprosić wszystkich o zwrot kasy (ja tego nie zrobiłam i byłam troszkę w plecy). Wymyśliłam sobie to tak, że wynajęłyśmy domek letniskowy (wcale dużo nie wyszło), Panna młoda była zaskoczona bo myślała że w domu będziemy imprezować, a tu proszę taka niespodzianka, każdy miał przygotować coś do zjedzenia (tu też troszkę zaoszczędziłyśmy)i właśnie w domku zaczęłyśmy imprezę potem jak już miałyśmy dobre humory były przebieranki i maraton po klubach (prędzej dzwoniłam i rezerwowałam stolik) na wstęp dla panny młodej i drinki się składałyśmy a co do reszty to każdy sobie sam kupował.

wieczór panieński

15 kwi 2016 - 14:45:04

fajnie że pomagacie !!!
loże już zarezerwowałam w klubie, no i prezent dla panny młodej już mam !!!
dziewczyny są poinformowane a, na oko przyjdzie ich ok 7. no mówię więcej niż 50 -70 zł nie chcę brać od dziewczyn, bo są inne wydatki, choćby wesele !! może brzmię troszkę jak materialistka ale na kogoś kto zarabia najniższą krajową, każdy grosz jest na wagę złota !!! :D

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

wieczór panieński

15 cze 2016 - 10:00:23

Na wieczór panieński obowiązuje równa składka innych dziewczyn Na początku trzeba się dokładnie wypytac kto idzie, kto się na to deklaruje i dopiero wtedy zaplanować ten dzień. Najlepiej wspólnie z innymi dziewczynami

Jesli nie macie takich dużych funduszy to możecie zostać w domu. Jakiś czas temu organizowałąm panieński siostry i bawiłyśmy się w domu. Była przebierana zabawa i było bardzo przyjemnie. Nie wymagało to takich dużych pieniędzy.....
Proponuje również się złożyć na jakiś fajny gadżet w prezencie. Na przykład




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 09:25 przez moderator.

wieczór panieński

10 sie 2016 - 20:45:30

Zarezerwujcie stolik w fajnym klubie,kupcie kilka gadżetów na tę właśnie okazję.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

wieczór panieński

23 mar 2017 - 21:01:13

na panienski mojej bratowej wynajelismy domek na odludziu na caly weekend, zrobilysmy koszulki dla wszystckich uczestniczek http://www.tech-media.pl/search/t37899,koszulki_z_wlasnym_nadrukiem . Mialysmy kilka konkursow, glosna muzyke i jedzonko. wyszlo naprawde super!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-06 23:20 przez mimi_mini.

wieczór panieński

23 mar 2017 - 21:24:55

@mousemicky
Ja postawiłabym swoje warunki.
"Młodej" przedstawiła plan imprezy,
a dziewczyny skrzyknęła i zrobiła zrzutę.
Jesteś organizatorem,a nie służbą.
Może jeszcze odrzutowiec?uff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-23 21:26 przez czarownicaao.

wieczór panieński

24 mar 2017 - 13:05:04

Wiesz które dziewczyny będą na weselu? Jeżeli nie, to poproś przyjaciółki żeby ci dała namiary na każdą zaproszoną, zadzwoń do nich i pogadaj z każdą na ten temat, umów się z nimi na spotkanie gdzieś i zróbcie ustalenia, tak będzie najprościej.
I nie stawiaj żadnych warunków, to nie jest jakiś bieg o życie tylko zabawa, jeżeli potraktujesz to złośliwie to przyjaciółka może staracić gości weselnych:)

wieczór panieński

24 mar 2017 - 13:35:52

Myśmy z mężem robiliśmy wspólny wieczór paniensko-kawalerski. Wynajeliśmy lokal zaprosiliśmy wszystkich znajomych i sami zapłaciliśmy za wszystko.
Świadkowa jest po to żeby pomóc czy coś załatwić a nie bierze się jej na interes. Także nie zgadzaj się na to żebyś Ty wszystkie koszty pokrywała.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński

01 lip 2017 - 06:26:40

Takie wieczory zawsze są bardzo ważne.
Jeden wieczór w życiu taki.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

wieczór panieński

01 lip 2017 - 09:17:06

Skoro to przyjaciółka to chyba możecie o tym szczerze pogadać ?? Jak miałam Panieński to świadkowa zaprosiła osoby które miały byc najpierw zrobiłyśmy sobie przedsmak u mnie w domu i ja kupiłam za swoje pieniadze alkohol i jakies tam jedzenie, miałam takie rożne zabawy typu nakładanie prezerwatywy ustami na ogórka hehe ale wszystkie gadżety kupiła świadkowa :)
Pózniej pojechałyśmy na imprezę za paliwo zapłaciłam ja ale wstęp i drinki stawiały mi dziewczyny, pózniej ja postawiłam tez po drinku :) tak to u mnie wyglądało

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński

01 lip 2017 - 12:24:03

Ja nie miałam panieńskiego- moja swiadkowa mieszka 60 km ode mnie, panny tez mieszkają poza moją miejscowością i nie chciałam tej imprezy. W ramach solidarności mój mąż również nie miał kawalerskiego. Wesele mieliśmy w sierpniu,więc zamiast dwóch imprez mieliśmy wspólny wypad nad jezioro zorganizowany przez naszych znajomych i była impreza mieszana

Zresztą wstyd byłoby mi wymagać zrobienia takiego wieczoru przez swiadkowa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-01 12:24 przez slodkamala96.

wieczór panieński

01 lip 2017 - 12:27:18

ja nie miałam wcale panieńskiego i w tym roku obchodzę pełnoletniość naszego pożycia małżeńskiego :D a co do samych imprez to za kazdym razem jak byłam to była robiona zrzutka

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór panieński

23 lip 2018 - 12:48:34

Zrzutka też była u mnie, tzn. na alkohol i jedzenie się zrzucałyśmy z dziewczynami a dodatkowo jak dostawałam prezenty od lasek :) Jeśli chodzi o alkohol to polecam zajrzeć tutaj [moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-23 13:52 przez moderator.

wieczór panieński

28 lip 2018 - 12:56:54

Sesja zdjęciowa, garden party to spoko pomysły. Za 2 tygodnie w weekend mam panieński i jedziemy z laskami do wielkopolski do tunelu aerodynamicznego, Nie wiem jak tam będzie ale pomysł sam w sobie mi się podoba

wieczór panieński

21 wrz 2018 - 12:09:28

Najlepiej zdać się na obsługę jakiejś dobrej restauracji. Organizowałam dla mojej przyjaciółki wieczór panieński w <moderacja-reklama>. Nie miałam pojęcia, że dziewczyny aż tak wspaniale będą się bawić. To zasługa obsługi, która pomogła mi stworzyć odpowiednią oprawę. Jedzenie i trunki po prostu bajka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-22 07:54 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Super kibicka