Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Słuchacie wiadomości? istne szaleństwo! Pękła opona w prezydenckiej limuzynie a mówi się o tym w sposób jakby doszło do zamachu na zdrowie i życie głowy Państwa.
Dobrze, że przy autostradzie nie stała żadna brzoza bo mielibyśmy drugi Smoleńsk.


Macie jakieś pomysły co mogło być powodem? nie wydaje wam się sprawa trochę zbyt mocno nakręcona? zamknęli autostradę na wiele godzin..

to chyba oczywiste że trzeba polaczkom mydlić oczy i odciągać od rzeczy na prawdę ważnych... zawsze tak jest, naiwność ludzka nie zna granic ..

To na moją rodzinę też był zamach:) mam się bać?

Mojemu tacie tez pękła opona.. Czyli co spisek?:D
Paranoja!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-06 20:58 przez m_lenaaa.

@pycia992 to najprostszy sposób żeby ciemny lud przestał zajmować się tym co rząd robi źle;)

I kolejnego prezydenta z PiSu byśmy stracili. Co my bysmy bez niego zrobili;)

a brzoza tam jakaś stała?

słuchajcie moje drogie szafowniczki to nie jest temat do żartów.
Mam nadzieję że ten kto to rozwinął to niech szybko stąd spada bo dojdzie do tego że nasze forum będzie polityczne a tego my dziewczyny chyba nie chcemy.

Cytat
banach
słuchajcie moje drogie szafowniczki to nie jest temat do żartów.
Mam nadzieję że ten kto to rozwinął to niech szybko stąd spada bo dojdzie do tego że nasze forum będzie polityczne a tego my dziewczyny chyba nie chcemy.

tu nie chodzi o politykę a o to w jaki sposób media kreują naszą rzeczywistość, ile uwagi poświęcają polityce i w jaki sposób ją przedstawiają. Warto o tym rozmawiać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogie rzeczy