Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

6 minut temu

Druk ścienny

14 minut temu

Nowy samochód

33 minut temu

Montaż Klimatyzacji

39 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

23 lis 2017 - 23:32:17

@malmie bomka do zjedzenia, widziałambrawo
czemu czarny piątek, nie zwróciłam uwagi, może dlatego że szybko uciekam to i nie widzę:)może koty zamiast biegać wygrzewają się w zaciszu, te czarne również;)a co tak kiepsko, ciężki czas?
a z tym czosnkiem to już dawno słyszałam, ponasadzać gdzie się da i niech sobie rośnie latami, ponoć ten zapach odstrasza...u mnie w tym roku na jesień to było nasadzanie, teraz niech się rozrasta, zobaczymy jak to zadziała w przyszłości, sąsiadka posadziła 2 lata wcześniej i u niej nie ma kretów ani nornic, wszystkie przeniosły się do mnie, teraz ja robię eksmisję:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 15:06:15

@CzerwoneUsta czekam już kilka lat jak coś zrobisz i się doczekać nie mogę ;) może choć jaką mini bombkę szyszkę wrzuć heheeh taką tyci, tyci jak kropka :D
Moje krety upierdliwce straszne, masakara ... no nie wiem czy tego czosnku się nie złapię i dawaj "w kreta czosnkiem", a to wampiry jedne!
Ciężki czas Usta, koniec roku, ale dzisiaj czarny kot przebiegł mi drogę i już lepiej :D

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 18:28:33

ja dzis z mężem lazilam po sklepach i ogladalam bieliznę byłam w VS i sie rozczarowałam ceny masakryczne a sama bielizna nic nadzwyczajnego sam poliester. chyba jestem mega wybredna i mam wygorowane oczekiwania

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 18:53:33

Moje krety upierdliwce straszne, masakara ... no nie wiem czy tego czosnku się nie złapię i dawaj "w kreta czosnkiem", a to wampiry jedne!
Ciężki czas Usta, koniec roku, ale dzisiaj czarny kot przebiegł mi drogę i już lepiej :D[/quote]

Niestety, efekty często bywają niezadowalające, bo krety wykazują się dużym przywiązaniem do miejsca, w którym żyją, i mimo wypłaszania lubią wracać.

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 19:54:26

@malmie ostatnie lata po przeprowadzce to mam non stop ważniejsze rzeczy na głowie, kilka rzeczy zrobiłam ale nie wchodziły mi foty i rezygnowałam, tak już mam, szkoda czasu:)a teraz za dużo wolnego czasu nie mam więc odpuściłam, czasami coś tam zrobię ale priorytety są inne i muszę zająć się pilniejszymi sprawami...no i tak to właśnie wygląda, ciężkie jest życie polaka...;)jak ci przebiegł drogę to napewno będzie lepiej:) umnie to stadko czarnych u sąsiada, same młode, nie wiem czy przygarnął czy się rozmnożyły, ale radocha jest, szczególnie wtedy jak spaceruję z psami, pilnują bramki sąsiada a na psy syczą i nastroszają sierść jak jeże, jak pies zaszczeka i się zbliży to atakują z pazurami, waleczne sierściuchy:D

@agata74 oczekiwania masz jak każda kobieta, dobry towar za dobrą cenę:)

@Polaris3 trzeba coś kombinować, u sąsiadki jak rośnie czosnek to narazie nie wróciły, zobaczymy na jak długo, narazie kilka lat ma już bez kopców więc jakaś nadzieja jest:)ma nasadzone wszędzie i nie wykopuje, czosnek się rozrasta i nie szpeci więc jestem dobrej myśli:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-24 19:55 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 20:18:40

@agata74 poliester króluje wszędzie wkrótce będzie ceniony jak "złoto" ;)

@Polaris3 aaa, to jakbym takich "przyjaciół" zyskała ;)

@CzerwoneUsta nie wierzę, że tak się zniechęciłaś, no ale dobra poczekam kolejne kilka lat, cierpliwa jestem jak papier ;) Popatrz jakie te koty. Niby słabsze od psa, ale jak się stawia nawet jak skazany na przegraną to swoje co ma prychnąć prychnie :D

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 20:39:03

@malmie ostatnio jestem jak w gorącej wodzie kąpana, coś nie tego czy brak czasu i odpuszczam, może kiedyś, czas pokaże:)koty to mądre stworzenia, nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 21:08:24

Cytat
CzerwoneUsta
... koty to mądre stworzenia, nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać;)
serce a powiem Ci Usta, że co by nie mówić to ja się z Tobą zgadzam. Mądrze prawisz!

Pogaduszki wieczorową porą

24 lis 2017 - 23:16:10

@malmiesie wie kocie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-24 23:16 przez CzerwoneUsta.

Pogaduszki wieczorową porą

25 lis 2017 - 08:37:44

@czerwoneusta tak chyba masz racje, od VS oczekiwałam czegos bardziej ekskluzywnego niż zwykłe gładkie staniory bez koronki z duza ilościa gąbki za 400 zł.albo uprzeze na cycki ciekawe po co to nosic? ani to ładne ani praktyczne chyba ze dla dominy. dla mnie bielizna w takim sklepie powinna byc na tzw. specjalne wyjscia a nie taka zwykła codzienna. i tak sobi łazac po tych sklepach to stwierdziłam ze chyba im sie pomyliło bo były dwie skrajnosci albo takie zwyklaki albo bielizna jak z sexshopu. a ja chciałam koronkowa , gipurowa a tu gucio to jeszcze kilka lat temu jak były halr pod pałacem to tam bielizna była lapsza niz teraz w sklepach. @malmie a poliestear juz jest ceniony jak złoto jak stanior kosztuje 400zł to chyba lepiej zainwestowac w bizu ;)

@malmie @usta wrzuciłam cioripy nowe ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-26 16:00 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

26 lis 2017 - 21:41:44

ahahaha @agata74 no pewnie, że lepiej. Poliester z gąbkami jak poduchy, ale widać coś takiego ma branie skoro wszędzie tego pełno. Uprzęże na walory? No nie wiem, nie wiem, ale może by się skusił i ... wiśta wioo. Fajne te uprzęże chyba nawet w moim stylu ;)

Edit: Kupiłyście coś na tych czarnych wyprzedażach?? Jak zobaczyłam ile moja znajoma nakupiła to padłam normalnie i to nawet zakupy w dobrych cenach, a ja psińco, o.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-26 21:58 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

28 lis 2017 - 22:42:48

Nie byłam na wyprzedażach, i bez tego kasy poszło:P

poliester teraz prawie we wszystkim trafisz, szukam czystej bawełny i pisze że bawełniana rzecz, patrzę na metkę a tam domieszka poliestru, no i weż tu kup zdrową tkaninę, figa z makiem, może poliester wzmacnia tkaniny i dlatego pchają go gdzie popadnie:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

29 lis 2017 - 20:31:30

Sztuczne frędzle można nawet z "żarciu" spotkać i weź taki chleb jedz zły

Pogaduszki wieczorową porą

01 gru 2017 - 08:00:11

witajcie dziołszki stolyca zasypana białym puchem ale niestety ten puch topnieje a szkoda mogło by trochę polezeć. Wczoraj wieczoram fajnie padało i tak fajnie chrzescił ten snieg mnie osobiscie sprawił ogromną radochę ;) tylko troche szkoda ze teraz bo pewnie na swieta znów nie bedzie sniegu a tak ze sniegiem robi sie magicznie.

Pogaduszki wieczorową porą

01 gru 2017 - 18:27:17

śnieg pokrywa kałuże, ale za to drzewa pięknie wyglądały, do czasu aż śnieg nie zaczął się topić...może na święta przymrozi i nie będzie takiej kaszany:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najdziwniejsza/ najlepsza rzecz jaką znalazłam