Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

03 paź 2017 - 20:30:32

@CzerwoneUsta uwielbiam szarlotkę, a jeszcze z domowym nadzieniem to już w ogóle. To się szykuje pachnąca zima u Ciebie Usta :D

@agata74 hehehehe na razie jedynie "kreski" na tapecie, ale kto wie ... :D

Pogaduszki wieczorową porą

03 paź 2017 - 20:49:26

Cytat
CzerwoneUsta
Ja za to z przetworami poleciałam, banachsmaka mi zrobiła na renkoldy w syropie, i tak zrobiłam 10 słoi litrowych, a dzisiaj to jabłka przetważam i do szarlotki będę miała zapas, jeszcze tylko do słoików zapakować i koniec, gorzej że chwilowo nie mam półek w podpiwniczeniu ale nie mogłam odpuścić, w najgorszym wypadku przetwory będą stały w kartonach:)
zazdraszczam tych mega pysznosci

Pogaduszki wieczorową porą

03 paź 2017 - 21:39:52

@malmie , @agata74 pachnąco i pysznie:D a wiadomo co nam zima zafundje? Jak mnie zasypie to chociaż z głodu nie padnę;)


Po malmie to wszystkiego można się już spodziewać, taki ludzki twórczy kameleon;) ale Agata też sroce z pod ogona nie wypadłaś, non stop czymś nowym zaskakujesz, ty to masz we krwi, pomysł za pomysłem brawo

A deszcz leje i nie zamierza przestać, gwiazd nie widać na niebie tak chmurami przysłoniło, tylko księżyc miga jak mu chmury zezwolązły

U was też tak leje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 11:37 przez CzerwoneUsta.

Pogaduszki wieczorową porą

05 paź 2017 - 12:09:50

@malmie @czerwoneusta melduje ze wstolicy wjaja ;) i bangla deszcz. a pochwale sie a co zapisałam sie na kurs medytacji ;) i jest fajnie pazdziernik szykuje mi sie mega intensywnie ale to dobrze mniej bede sie skupiac na tym ze za oknem szaro i buro.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

05 paź 2017 - 20:45:31

Hehehe, dziewczyny u mnie też bangla i zaczyna coś wiać tak

@CzerwoneUsta dobrze, że masz te zapasy, bo jakbyś padła byłaby to niepowetowana strata ;)

@agata74 kurs medytacji :o ja się do tego raczej nie nadaję, ale październik i u mnie będzie intensywny ... sto pipirów czeka uff era internetów, elektroniki, lotów w nieznane światy, a papier cierpliwy nadal i wszystko przyjmuje ;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 paź 2017 - 21:48:22

U mnie wieje jak diabli.
Zimno,deszczowo i brzydko.
Zebrałam winogronka i fermentują sobie na winko.
Trzeba będzie się czymś grzać w zimowe wieczory.
Jutro rozpoczynam nową pracę. Trochę mnie przeraża 10 godzin dzień w dzień z czego godzina na dojazd i przyjazd do domu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

05 paź 2017 - 22:05:40

@kukingaku jak wpadniesz w rytm to zapewne da się znieść, ale faktycznie połowa doby to jednak ciężki temat uff Powodzenia :)

Pogaduszki wieczorową porą

06 paź 2017 - 10:14:11

@kukingaku dasz radę ale bedzie hardcore, babierzesz wpawy i bedziesz super zorganizowana logistycznie.
@malmie kazdy sie nadaje bo medytacja jest dla kazdego to tak jak z hipnoza krążą jakies mity i ludzie w to wierza.
Stolica o dziwo bezwietrzna, na te chwile nawet sie przejasniło zobaczymy jak dalej.

Pogaduszki wieczorową porą

06 paź 2017 - 12:17:43

@agata74 medytacja fajna sprawa, napewno wyostrza orientację i wycisza...jak masz okazję to korzystajsuper


@[moderator] do prawdziwych zapasów to daleko, ale coś tam zawsze jest żeby sobie smacznie przekąsić;)to pażdziernik zapowiada ci się intensywnie, tylko nie namieszaj tam bo listopad będzie miesiącem poprawek;)

Wieje, leje, zimno, niskie ciśnienie i wkurzająco działa na mnie ta pogoda, początki grypy i ból głowy, muszę zaliczyć aptekę bo zapasów w tym temacie nie mam, parę leków dobrze mieć jednak w zapasie:)

@kukingaku własne winko z winogronsuper pisz jak pierwszy dzień w pracy:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-08 11:03 przez moderator.

Pogaduszki wieczorową porą

06 paź 2017 - 18:43:34

a tu pogoda fatalna bez przerwy leje i leje
nawet zmuszona byłam założyć beretkę:zły
chodze na rehabilitacje kręgosłupa juz znowu po przerwie.
Najgorsze w tym to że wczoraj musiałam ręcznik założyć pod kurtkę bo mi facetka zamoczyła bluzkę.
Tak jak ta kretynka wracałam do domu , dziś było lepiej ale te prądy z mokrymi gazami na szyj a póżniej się wycierać wcale nie jest dobrze bo wychodzę i nie czuję się sucha.Nawet włosy mi umoczyła. Tak jeszcze 8 zabiegów czyli 8 dni eh.
Nie mam czasu na nic . wracam prawie już ciemno , kot nie wie czy to dzień czy noc bez przerwy śpi.
Czekam znów na zabieg haluxów jednej nogi same wyboje , kobieta zawsze ma pod górkę.nie

Pogaduszki wieczorową porą

06 paź 2017 - 19:44:44

Ups ciężko,ale początki zawsze bywają trudne.
Pożyjemy zobaczymy.
Najważniejsze że weekendy wolne.
Także zaczynam odpoczywać a w poniedziałek będę się martwić.

Pogaduszki wieczorową porą

07 paź 2017 - 20:06:00

Jak weekendy wolne to już plus i wiadomo zanim złapiesz rytm to trzeba czasu, przyzwyczaisz się i powinno być ok:)


A pogoda to wszędzie jak widać daje w kość, ciebie @banach to całkiem rozłoży jak będziesz tak mokra śmigać, ale cóż, mus to mus i raczej musisz zabiegi odbębnić:)kot szczęściarz to ma dobrze, tak w ciepełku to i nie chce mu się nic robić:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

08 paź 2017 - 11:07:20

@CzerwoneUsta przepraszam, ale coś mi się pokićkało i cytowanie wysiadło, i te zmiany w Twoim poście to moja sprawa ... chciałam zacytować, a tu taka wtopa uff Mam nadzieję, że to z listopadem się nie sprawdzi ;)

Pogaduszki wieczorową porą

08 paź 2017 - 11:37:56

@malmie e tam, wiadomo kto i co, czasami zdaża się każdemu;) mnie dopadło przeziębienie i mózg spwolnił się, gdyby chociaż pogoda była lepsza...a tak zamuliło, robię wszystko żeby odżyć i pupa, zaległości to żadna frajda, tydzień w plecy:P też mam nadzieję że powinno być już tylko lepiej, a listopad będzie super


@agata74 jak tam plecy, lepiej już?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

08 paź 2017 - 11:43:34

@CzerwoneUsta a dajcie spokój, ja to se reklamę umiem zrobić kurka piórko, no i jeszcze wiadomo, że to ja ... kurka piórko ! Oj, pogoda u mnie ostatnio dała się we znaki, a ten "cyklop" co był wył jak na Pacyfiku wywalając do góry kołami moje biedne tuje. No też mam nadzieję, że listopad będzie super a nie gest kozakiewicza w odpowiedzi hehehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wartość rynkowa