Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

06 wrz 2018 - 17:31:12

Cytat
malmie
@banach ale masz zacięcie jak ze spuchniętą nogą "biegasz". To Ty w te najgorsze upały się załapałaś.

@agata74 pewnie znowu się obłowisz :) Wiesz ja właśnie się zastanawiam, po tym Twoim wpisie o bombce, jaką w tym roku bombkę zmajstrować hmm
no niestety tak trafiłam akurat w te upały, myslałam że mi ta stopa zgnije w tym bandażu , nie wolno było tego ruszać.
Juz nie mówiąc o spaniu tak jak w skarpetkach w upały , no wielka porażka trafiłam hitrudno .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

06 wrz 2018 - 20:30:36

@agata74 właśnie mam chyba podobnie. Ciężko trafić na coś przydatnego albo ja wizji nie mam :)

@banach w takie upały to ciężko było normalnie oddychać, a co dopiero w "skarpetkach" w nocy uff no, twarda sztuka z Ciebie :)

Pogaduszki wieczorową porą

11 wrz 2018 - 17:25:51

@malmie oststnio przejechałam sie do innego sh i udało mnie sie kilka rzeczy wyszperac jak znajde czas to obfocę
Jak u was sa grzyby w lasach bo u nas sucho a mnie tak chce sie połazic i pozbierac grzybów a tu nici

Pogaduszki wieczorową porą

11 wrz 2018 - 17:28:56

nie ma grzybów eh,,,
pojadłabym troszkę.
dziwne w tamtym roku to był wysyp .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

11 wrz 2018 - 19:04:49

@agata74 @banach widzę, że ludzie coś tam grzybów sprzedają na rynku więc są, ale wielkich wysypów jeszcze nie ma.
Agato ja siatkę z cekinów zdobyłam :) Wrzucę do internetu na wolnej chwili ;)

Pogaduszki wieczorową porą

09 lis 2018 - 08:03:10

@malmie @banach @czerwoneusta jak się macie? jakoś tak tu cicho sie zrobiło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-09 08:03 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

09 lis 2018 - 18:06:08

@agata74 całkiem dobrze u mnie, nie mam co narzekać. Mogłoby być lepiej, ale jest okej ... no listopad dał mi dzisiaj się we znaki. Mgła taka, że nie daje jechać normalnie ... dziś u mnie strasznie paskudny dzień ...

Pogaduszki wieczorową porą

10 lis 2018 - 15:13:48

Oj mgła koszmarna... Wczoraj wieczorem musiałam włączyć światła przeciwmgielne, bo przecież jechać się nie dało.. Na 5 metrów ledwo było widać. W ogóle ten listopad dobija. Taka jesienna depresja :/

Pogaduszki wieczorową porą

10 lis 2018 - 17:17:18

Cytat
elthi
Oj mgła koszmarna... Wczoraj wieczorem musiałam włączyć światła przeciwmgielne, bo przecież jechać się nie dało.. Na 5 metrów ledwo było widać. W ogóle ten listopad dobija. Taka jesienna depresja :/
nie przesadzaj pogoda nas rozpieszcza dawno takiej pogody nie było temperatury wysokie jak na te pore a ze mgła pamietam takie mgły ze przez 3 dni na lotnisku nic nie latało wiec luzik

Pogaduszki wieczorową porą

12 lis 2018 - 13:56:41

Hmm, nie powiedziałabym, że rozpieszcza. W listopadzie taka pogoda. A śnieg na święta to co? Jak będzie to chyba na wielkanocne.

Pogaduszki wieczorową porą

12 lis 2018 - 17:13:27

Cytat
elthi
Hmm, nie powiedziałabym, że rozpieszcza. W listopadzie taka pogoda. A śnieg na święta to co? Jak będzie to chyba na wielkanocne.


Pogaduszki wieczorową porą

12 lis 2018 - 17:19:38

Cóż, niestety nie urodziłam się taką optymistką. Nic nie poradzę na to, że już męczą mnie te nieszczęsne polskie pogody.

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2018 - 19:32:27

widzę że na szafie pustki jakoś tak mało ciekawych watków za to zakładane nowe konta by pisac w starych watkach. @malmie @banach @usta a jak u Was prezenty zakupione ? jakieś poczynania świateczne zrobione? u mnie brak weny twórczej

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2018 - 22:52:46

@agata74 może sentyment do dawnego się uruchamia niektórym albo wciąż łakomym kąskiem jest praca w charakterze reklamy ... co ja piszę tak jest.
Co do poczynań świątecznych to mam ugadane z siostrą, że robi tiramitsu i jabłkowca na dwie rodziny i dzielimy się po połowie, a ja mam się zastanowić nad kolejnymi dwoma plakami, ale jeszcze nie wiem bom do pieczenia jest lewa i może coś innego bym zrobiła. Jeśli chodzi o moją wenę to ta siadła mi na ramieniu i wymyśliłam, że w tym roku muszę na choinkę załatwić kilka nowych ozdób typu kryształowego, najlepiej tanio i ładnie ;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2018 - 08:41:37

hejka!
witam was stara kadra wreszcie na kompiechcę to!
zakupowe szaleństwo prezentowe zrobione już w listopadzie
co do nowych wątków to naprawdę porażka
żadnych konkretnych i żadnych nowych
pojawiły się dziwne istoty
dziś szron na dachach chłodno jest na minusie 1
nie dawno wróciłam z Anglii pozwiedzałam okolice Wielkiej Brytanii
byłam u królowej no cóż nie miała dla mnie czasu nie wyszła przed bramębrawo
piękny kraj ciekawy i kulturowy
trza teraz wrócić do realności życia w kraju hipozdrawiam was dziewczyny cieplutko bay bay ....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oszukana na instagramie przez modelkę