Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

17 lip 2018 - 11:33:28

melduję z łodzi
Tuta non stop pada ;(
zwariować można , ja w domu siedzę wyjść nie mogę eh....
jestem już po zabiegu haluxa :D
Łażę po domu jak kaleka w bucie specjalnym .
A co u was dziewczyny ? co nowego ?

Pogaduszki wieczorową porą

17 lip 2018 - 11:50:34

U nas też leje, po okresie suszy nadszedł czas deszczowy...i końca nie widać:)

a tak to wszystko ok, tylko tych mrówek się namnożyło, jak nornice i krety poszły sobie to mrówki teraz szaleją:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 lip 2018 - 21:40:10

A u mnie w ogródku była nornica, ale już nie ma, bo kot tak się zasadził, że złapał i przyniósł sobie do miski. Ja nawet się nie spodziewałam, że taki z niego drapieżnik,o!

Pogaduszki wieczorową porą

19 lip 2018 - 07:39:12

:D moja by tego do gęby nie wzięła he,he,,

Pogaduszki wieczorową porą

19 lip 2018 - 07:59:52

Koty mimo że udomowione maja instynkt drapiezcy i tego nic nie zmieni no chyba ze jest to leniwy lub kot pacyfista ;) nie wiem jak u was ale w stolicy maskra wilgoc w powietrzu okropna 86% na dworzu a w domu 74% i ja płynę ;) nie lubie takiej wilgotnosci ale plus ze jest ciepło. Tyle że prania nie dzie zrobic bo to nie schnie a ja juz mam cały kosz a w sobote córka wraca z kolonii i chiałam poprac wszystko bo zaraz znów wyjezdza i chyba na ten czas właczę farelkę to osuszy powietrze i pranie ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

25 lip 2018 - 23:07:22

Udomowiony drapieżnik - kot. Prawda:) Kot pacyfista hmm ciekawe, daje do myślenia;)

@agata74 możesz już to pranie zrobić? Bo jak nie to dawaj do mnie, u mnie żar z nieba leci, normalnie przypala człowieka, wszystko schnie, aż para idzie uff

Pogaduszki wieczorową porą

26 lip 2018 - 10:47:57

@malmie dzieki dziecko wróciło w sobote z kolonii i pogoda jak drut sie zrobiła więc wszystko poprałam byłam jak szop pracz dobrze ze sa pralki bo tak to by było cieżko. Wczoraj wywiozłam kudłatą do jej przyjaciołki pod wrocław wiec mam znów 12 dni spokoju ;) i juz musze zaczac szukac noclegu we Wrocku bo planujemy tam spedzic weekend wiec załozyłam nowy watek o noclegu i mam nadzieje ze ktos cos zapoda bo ja tamtych rejonów niestety nie znam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-26 10:53 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

27 lip 2018 - 22:00:38

@agata74 ja to prawie zawsze szukam na spontana :D dwaj w internet i telefon w ruch idzie.
Właśnie dobrze, że są pralki. Nie wiem jak ludzie sobie bez nich radzili, ale tak to jest jak się człowiek do wygody przyzwyczai.

Pogaduszki wieczorową porą

28 lip 2018 - 08:03:00

no to prawda człowiek szybko łapie nowe nawyki wygódbrawo
Przydałby się robot domowy do ogólnego sprzątania i dyrygowania nim .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

31 lip 2018 - 22:55:49

@agata74 jak wrażenia z wrocławskich terenów? Dzieje się tam coś ciekawego?

@banach oj prawda robot marzenie. Posłuszny, posprząta, nie gdera, działa zgodnie z programem właściciela.

O @CzerwoneUsta to nawet nie pytam, bo pewnie buja się w hamaku sącząc napoje z owoców tropikalnych przyozdobione kolorową parasolką z biedronką, w dali szum wody, bryza ... pełen luz i sun

Ostatnio mam wrażenie, że żyję w matrixie, gdzie nieświadomość jest błogosławieństwem. Jednym słowem kiszka help jak wyrwać się z kiszki? Oto jest pytanie.

Z pamiętnika pogodynki: ostatni dzień lipca 2018 - burza, ulewa poprzedzona duchotą trzymającą za gardło.

Pogaduszki wieczorową porą

02 sie 2018 - 08:03:48

@malmie jeszcz w tamtych rejonach nie byłam dopiero w sobote sie wybieramy a na chwile obecna zwiedzamy nasze stoliczne okolice



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

02 sie 2018 - 21:48:11

@agata74 widzę aktywnie po całości. No balkon cudny, pięknie się prezentuje, na bogato. Jak mi się podobają takie hafty na koszulach serce
Niebieski dom to budynek łowicki chyba hmm Nooo, ale korek samochodowy to współczesna koncepcja spędzania czasu ;) przydałyby się takie wiatraki chłodzące co na ostatnim zdjęciu hehehe

Pogaduszki wieczorową porą

07 sie 2018 - 08:09:19

@malmie bylismy wrócilismy cało i zdrowo chodz z przygodami bo były 3 wypadki po drodze wiec trasa za miast 3 h wyniosla 5



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

07 sie 2018 - 20:53:53

@agata74 no niestety zdarzenia drogowe się zdarzają, ale wyjazd chyba udany był ogólnie :) Kolejny "balkon" Agato przywiozłaś. Przyjemnie się patrzy na takie ukwiecone tarasy w blokach, a nie jedynie majciochy na sznurku ;) No ale jak ktoś nie ma gdzie wysuszyć to musi i koniec.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadek