Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

Rewelacyjne okna

21 minut temu

e-papieros

46 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

06 maj 2018 - 19:17:49

ja nie mam balkonu więc nie mam problemu .
Dziś na cmentarzu spędziłam troche czasu .
byłam u mojego taty , obie z siostrą na zmianę opiekujemy się grobem .
W tej samej alejce leży i moja babcia i babci syn. Co ciekawe ?
obo jest zapuszczony grób nikt tam nie sprząta , kwiatki wyrastają ponad metr jak i chwasty przez ten grób mój sie zapadł na druga stronę i nic nie można zrobić.
Administrator cmentarza ma to w d,,, on wie do kogo należy grób i nic nie robi .
Ja nie mam siły wyrywać tych konarów bo po prostu się nie da .
dowiedziałam się że cmentarzem odnośnie sprzątania zajmuje się Zieleń firma wycinająca u nas park zamiast o niego dbać.
Jednym słowem praca na zdrowym powietrzu dziś a jutro będę stękać na gnaty kręgosłupa eh.... Dziewczyny czy któraś z was miała zabieg na te haluxy?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

06 maj 2018 - 21:05:01

No niestety wiele osób odwiedza groby jedynie od święta. Różne tego powody są czasami nawet uzasadnione, ale to przykre.
Co do haluksów nie pomogę zbyt, ale jak można zrobić zabieg to trzeba.

Pogaduszki wieczorową porą

07 maj 2018 - 12:02:45

Kolorowo i pachnąco:D u mnie rowerami to od dawna grupy śmigają, trasa blisko to i widaćrower
A tak to przy takiej pogodzie to chęci do wszystkiego wracają, nasadzam, przesadzam i cieszę oczy kolorami...gril jeszcze nie odpalałam, ale już niedługo, muszę wyczyścić:D

Fajnie Agata balkonik zagospodarowałaś, masz gdzie kawkę wypić, ale że naparstnica aż tyle kosztuje to już ludzie oszaleli, no może to jakaś odmiana niezwyczajna, taka ulepszona??

malmie to ty już tam działasz, grill zaliczony to sezon rozpoczętycheers

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

08 maj 2018 - 12:38:23

@CzerwoneUsta oczywiście, że rozpoczęty cheers ale chwilowo mam dosyć grilla :D I grilla można się przejeść, kto nie przyjdzie to grill, gdzie nie pójdę dawać grilla i palimy, no nie da rady żyć grillem hahaha

Pogaduszki wieczorową porą

08 maj 2018 - 20:44:06

grilla nie odpalałam bo nie mam na grillu tez nie byłam pewbie we wakacje jak pojedziemy do tesciów to dopiero bedzemy miec grill.

@czerwoneusta kosztuje tyle bo nie ma mozliwosci zimowania u nas za zimno dla niej tak mi tłumaczono w ogrdniczym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-08 20:45 przez agata74.

Pogaduszki wieczorową porą

15 maj 2018 - 11:56:55

Agata, niezły argument...cena wywindowana bo nie zimuje, szkoda słów:)

malmie, wcale się nie dziwię...ale karkóweczka z grilla mniamchcę to!

Pogaduszki wieczorową porą

15 maj 2018 - 14:30:27

ja juz raz w tym roku grillowalam, pysznakielbaska wyszla, uwielbia chrupiaca skorke, do tego swiezy chleb

Pogaduszki wieczorową porą

02 cze 2018 - 14:19:56

jak tam u was @malmie @czerwoneusta @banach ? w stolicy popadało jest teraz fajnie ciepło ale nie skwarnie ja nabyłam nowa roslinke na balkon i sie relaksuję



Pogaduszki wieczorową porą

02 cze 2018 - 16:42:55

w łodzi patelnia , rano było parno , nad ranem ledwie ledwie kropla spadła.
Teraz się nie wyrabia .
Chyba nie ma zamiaru u nas padać?
ogólnie git , a co u was dziewczyny ciekawego słuchać???:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

02 cze 2018 - 17:40:06

U mnie żar z nieba cały dzień, a teraz grzmi dookoła. Deszczu dwie krople spadły i tyle. Piękne cwiety Agato, goździki cudne. Ja sobie skołowałam trochę truskawek i kilka soków już mam ... jeszcze tylko opisać i gotowe :D


Pogaduszki wieczorową porą

02 cze 2018 - 21:23:34

@malmie zazdraszczam przetworów ja nie mam gdzie trzymac bo nie mam piwnicy

Pogaduszki wieczorową porą

02 cze 2018 - 22:49:58

@agata74 to różowy króluje:Dbędziesz mała pachnąco, relaksik jak siępatrzysuperróża pnąca czy okrywowa?


@malmie ja truskawki kupiłam do zjedzenia, takigo miałam smaczka, ale skubane ładne były za to kwaśne diabelsko, ale koktajle jak się patrzy:) czekam aż moje dojżeją, muszę jeszcze kupić na konfiturę, ale zaczekam może potanieją, ceny odstraszają 7-8zł /kg i żeby pożądne konfitury zrobić to niestety trochę więcej trzeba mieć, ale co za smak:)

a pogoda dała się we znaki, skwar i susza, dzisiaj dopiero chmury przesłoniły słońce ale nie padało, tyle dobrego że lżej było oddychać:)

Pogaduszki wieczorową porą

03 cze 2018 - 12:14:50

@czerwoneusta to róża pnąca

Pogaduszki wieczorową porą

03 cze 2018 - 16:11:36

u nas truskawki po 5zł
nie robię weków wolę świeże tak z kefirkiem .
Teraz zjadłam lody zrobiłam do tego galaretki z leśnych owoców plus z gruszek no i oczywiście lody samo zdrowie niebo w gębie :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

03 cze 2018 - 20:57:01

@agata74 ja nie trzymam w piwnicy, mam takie chłodniejsze pomieszczenie i tam zbieram. Soki spokojnie można trzymać w kuchni tylko nie przy grzejniku, jakaś szafka z dziurkami wystarczy i spokojnie soki przetrwają kilka miesięcy ;)

@CzerwoneUsta u mnie truskawka chodzi po 4-5 zł/kg. Tanio nie jest, a moje truskawy to już w ogóle własnymi rękami rwane uff w pocie czoła, ale nie u mnie :D W tym roku rzucam się głównie na soki i ogórki oczywiście, bo to u mnie idzie.

@banach dzisiaj zjadłam truskawki w galaretce truskawkowej okraszone biszkoptami, mniam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Impreza dla koleżanki