Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

Hity Kosmetyczne

1 minutę temu

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:05:24

:D @CzerwoneUsta mówię Ci to był entuzjasta/wicherek zza płota fan trzepaczki ;) Jak solidna trzepaczka to różne scenariusze możliwe.

U mnie trzepaczka z żelaza jak trzepnie to konkretnie i wicherek entuzjasta nie da rady nie no i wisi na porządnym gwoździu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-16 21:23 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:22:34

@malmie no tego, akurat ja nie trzepałamnuciod dywanów to raczej men;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:24:45

Cytat
CzerwoneUsta
@malmie no tego, akurat ja nie trzepałamnuciod dywanów to raczej men;)

To jeszcze gorzej boję się to już nie ma żartów.

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:31:52

@malmie no nie mów, zaczynam się bać i muszę się nad tym poważnie zastanowićhmm

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:35:33

@CzerwoneUsta ja bym się nie zastanawiała tylko musowo nową trzepaczkę załatwić albo ogary spuść ;)

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:40:55

@malmie ogary śpią na kanapie i ani myślą nosa wystawiać na zewnątrz...a trzepaczka jak się nie znajdzie to nowe gdzieś tam zapasowa leży ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:49:49

@CzerwoneUsta jak zwykle przygotowana i zapasy wszelakiej maści są ;)
Miodek zdobyłaś jaki czy nadal na "wdechu"?

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 21:59:58

@malmiemam zamówiony, dalsi sąsiedzi mają pasiekę i tak od nich czasami biorę gryczany, często kupuję prywatnie tak po znajomosci:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

16 sty 2018 - 22:15:29

Lubię ten kolor i smak ... taki ciemny, ale niestety w mojej zaprzyjaźnionej "wytwórni" zapasy pokończone, rozeszły się szybko, bo mało było wyrobu.

Pogaduszki wieczorową porą

17 sty 2018 - 00:07:59

Dobrze mieć takich sąsiadów:)pasieka mała ale rodzinie wystarcza, a że dobrze się znamy to słoiczek zawsze dla mnie jest w razie potrzeby, nawet plaster wosku z miodkiem kiedyś wycyganiłam w zamian za rośliny z mojego podwórka, taka wymianka przyjacielska:D inne smaki to już przy okazji kupuję jak gdzieś jeżdżę lub na bazarku,mam takich upatrzonych sprzedawców u których wiem że kupię napewno prawdziwy miód bez domieszek, kiedyś kupiłam i myślałam że trafiłam na okazję a okazało się że był z domieszką mąki ziemniaczanej, nie rozumiem po co ludzie tak robią, więcej tego sprzedawcy nie spotkałam a pożałowałby swojego przekrętu, strasznie byłam na niego cięta.

Pogaduszki wieczorową porą

17 sty 2018 - 09:12:41

a robią robią przekręty z tymi miodami .
Ja za bardzo miodu nie mogę ale mój mąż tak jedyny sprawdzony gdzie kupuje to jak jedziemy do klasztoru braci na pielgrzymki to tam kupujemy od razu dwa słoiki i starsza na bardzo długo .
byłam na bipsjii tarczycy wyniki dobre , hormony w normie żadnych nadczynności niedoczynności nie mam torbieli też nie wykryto cieszę się ten niby guz to nie był guz to płyny nie są grożne sprawdziła lekarka .
mam spokój teraz na długo . w listopadzie idę do endykrynologa na państwowe leczenie
a teraz wszystko było prywatnie kasy poszło i to sporo .

Pogaduszki wieczorową porą

17 sty 2018 - 12:13:49

@banach dobrze ze jestes zdrowa i to nic powaznego,.
melduje ze stolyca zasypana nareszcie mamy zimę :D ja miodu nie lubie ale piernikii czy chleb na miodzie to i owszem

Pogaduszki wieczorową porą

17 sty 2018 - 13:20:05

Cytat
agata74
@banach dobrze ze jestes zdrowa i to nic powaznego,.
melduje ze stolyca zasypana nareszcie mamy zimę :D ja miodu nie lubie ale piernikii czy chleb na miodzie to i owszem
eh,,,,,trafiłaś mój punkt
uwielbiam pierniki pod każdą postacią.
tutaj odwilż 0 stopni śniegu sporo wczoraj napadało .
Będziemy łamać kopyta oraz kręgi nasze ( złożone he,, he,,,)

Pogaduszki wieczorową porą

17 sty 2018 - 13:43:14

Ze zdrowia życzę banach, dobrze że wszystko ok:)

U nas jak w nocy zaczęło sypać to nie przestaje, wygadałam się, tyle śniegu dookoła i wszystko białe że aż oślepia, mróz jeszcze trzyma ostro:)
Ja lubię miód np z twarogiem, do słodzenia również czasami używam, no i do pierników to sporo poszło dlatego miałam braki:)

Pogaduszki wieczorową porą

17 sty 2018 - 15:39:46

w stolicy biało ale topnieje bo jest +1 i juz nie pada rano sypało drobniutkim sniegiem. dzis sobie pojechałam po papiry ryzowe do decoupage chyba zaczne juz cos robic na wielkanoc bo chuba mi sie jakies jaja ostały z zeszłego roku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyszukiwanie osób online na szafie