Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

09 maj 2019 - 20:05:51

@agata74 mam podobnie jak Ty w temacie ciarup, mało czasu, a i asortyment nie dla mnie. Nie poddaję się jednak jeszcze ;) bo jak widzę co moja znajoma przynosi to mi szczęka opada. Ja nie wiem gdzie ona swe łapki wciska, że takie fajne rzeczy znosi. To doniczkę, to świecznik ... liczę po cichu, że jak się jej znudzi to mi "odpali";) bo już nie będzie miała, gdzie trzymać. Byłam ostatnio u niej i patrzę, a tam nowy mebelek, taka witrynka ... szczena mi opadła. Kupiła to, gdzieś na jakimś targu, a teraz odnowiona stoi sobie i świetnie wygląda ... osobiście nie mam już miejsca upchać meble, ale takie coś to bym chyba przygarnęła z chęcią ;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 cze 2019 - 07:48:35

@malmie na blogu wrzucałam ostatnio post z moimi ciorupami i teksyliami. A tak poza tym co słychowac ? bo tu jaks cisza na szafie wszystkich wymiotło jedynie co widze ze odswiezne watki przez ta sam osobę która nowe konta zakłada czyzby sam własciciel był tak zdesperowany ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

09 cze 2019 - 20:45:19

@agata74 zerkam do Ciebie na bloga i ciarupy widziałam :) Niestety u mnie nic nowego z ciarup nie ma, recesja niesamowita w temacie ciarup i poza nimi również. Co do ciszy to wiadomo, jest cicho, cicho, a tu nagle jak pierdyknie coś ... budzą się we mnie instynkty pierwotne ;)
Ogólnie może i wymiotło, ale ja tutaj mam fajne kontakty i Osoby więc jakoś szczególnie nie odczuwam pustki. Ostatnio udaje mi się unikać trąb jerychońskich co trąbią głośno, ale niezbyt konkretnie ... coś się ze mną podziało hmm

Pogaduszki wieczorową porą

15 sie 2019 - 17:29:45

@malmie, @nbbo, @banach co slychac ? jak wakacje ? u mnie remontowo i to na ostro bo zmiana okien i drzwi balkon też przechodzi metamorfoze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-16 16:48 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 sie 2019 - 22:37:00

@agata74 o jak ostry remont to pewnie dasz na bloga. Zerknę z przyjemnością zwłaszcza na balkon :) Będzie zamieszanie zapewne z tym remontem, ale się opłaci, byle tylko dobrze oprawili te okna i drzwi, bo to teraz to różne fachury. U mnie sennie i spokojnie, krótki wypad do Ustrzyk i same imprezy rodzinne się sypią jak z wora. Jak patrzę na zdjęcia i kamery z gór to mnie się odechciewa wszystkiego normalnie, ludzie rzucili się na szlaki jak szalone ... biedne góry. Na dłuższy wypad szans nie ma, bo są zwierzaki, a tych chwilowo nie ma z kim zostawić.

Pogaduszki wieczorową porą

27 paź 2019 - 15:46:11

@malmie co słychać? u mnie nadal remontowo jutro dopiero beda montowac drzwi ale okno juz mam jest super balkon tez przeszedł metamorfoze. Z dzrawiami jakas masakra 3 miesiace czekalismy na 4 osieznice i 4 drzwi. Potem tylkoo szukac fachwców bo pokój chce wyremontowac czyli szczeliny dylatacyjne , tapeta i malowanie scian i sufitu i mam nadzieje ze na swieta bedzie pokój zrobiony.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

27 paź 2019 - 17:51:21

@agata74 no teraz z remontami to trzeba się cierpliwie wyczekać na fachowca, ale jak już skończysz i wszystko będzie okej, to usiądziesz na święta w "nowym". Znajoma niedawno zamawiała łóżko to czekała ponad miesiąc, no niby było i w ogóle, ale w sumie to trzeba czekać i tyle. U mnie porządki jesienne porobione, małe dynie pomalowane. Ostatnio sobie skołowałam tekstylia na poduszki biało-czarne kropki i zygzaki. Teraz mam kącik do czytania w ulubionych kolorach. Nic tylko czytać :)

Pogaduszki wieczorową porą

09 gru 2019 - 15:13:44

@malmie juz po remoncie elacja na blogu ;) jak mnie tu dawno nie było.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 gru 2019 - 20:56:50

Tak wieczorową porą sobie tutaj zerknęłam, a tu info takie. No to teraz @agata74 tylko wypoczywać w nowym, stroić na święta w ozdoby z przepastnego filcowego kufra. Ciekawe na jaki motyw świąteczny w tym roku postawisz ;) Fajnie wyszło i balkonik super osłonięty. Twoja komoda w stylu lat 80 to uroczy mebelek i wygląda jakby miała duszę :) Jak pomyślę ile to pracy, użerania się i w ogóle to ... ale bez tego nie byłoby efektu.

Pogaduszki wieczorową porą

14 gru 2019 - 18:08:51

No ostatnio cienko na nic kasy nie ma : / i nic się nie sprzedaje .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

15 gru 2019 - 19:28:41

Oj, cienko, cienko. Dosłownie mysi pisk z każdej strony.

Pogaduszki wieczorową porą

17 gru 2019 - 17:22:01

@malmie ta komoda robi aut z naszego domu w jej miejsce bedzie cudnej urody witryna taka jak na zdjęciu ot taki prezent sobie robimy z małżem na święta ;) motyw przewodni jaki a jeszcze nie wiem chodz już cos tam ozdobiłam musze dzis naskroobac nowy post na bloga bo strasznie go zaniedbałam.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 gru 2019 - 18:18:52

To super prezent się szykuje @agata74 ;) Ta stara komoda mi się podoba i lubię taką staroć z nowym połączyć. Ja bym pewnie gdzieś ją upychała hahaha No właśnie zaniedbanie bloga, ale jak tyle pracy podczas remontu to nie jest dziwne, głowa zajęta czym innym. Mnie jakoś pogoda nie nastraja to strojenia świątecznego, kurcze gdzie te zimy się podziały. W sklepach masa ludzi, tłum kupuje, a jak poszłam coś kupić to nic nie kupiłam, bo to nie takie, nie ta cena, a na co mi to, komu to się przyda. Jedynie lista spożywcza wypełniona, coś tam się jeszcze dokupi się i będzie ... w końcu w święta nie idzie jedynie o żarcie i prezenty. Goście, którzy przyjdą to i tak przyjdą nawet jakby nic nie było.

Pogaduszki wieczorową porą

07 lut 2020 - 16:47:27

@malmie mam nadzieje że wszystko u Ciebie ok. U mnie mały szpital corka i mąz przeziebieni a tak poza tym ok. Od ponad miesiaca mamy kociaka słodziaka wiec jest wesoło, i szykujemy sie do dalszej czesc remontu tym razem czas na kuchnie :D



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

07 lut 2020 - 19:49:45

@agata74 u mnie wszystko w porządku, powolutku do przodu bez sensacji i zawirowań w wolnych chwilach dłubię, cykam zdjęcia ... kartki pocztowe, swoje prywatne działam. Szukam swojego talentu, tego co jest ponoć ukryty. Małe domowe szpitale w tym okresie są praktycznie wszędzie ... trzeba wyleczyć, wyleżeć ...
Mikołaj jest przepiękny, elegancko wygląda, widać, że mu się udało trafić w dobre miejsce. Jaki fotogeniczny! Naturalne piękno to nawet w aparacie widać. Bardzo Ci dziękuję Agato, że zaopiekowałaś się Mikołajem :) Teraz ma swój dom i to jeszcze po remoncie :)
Czekam na kolejne relacje, bo nie dalej jak kilka dni temu zaglądałam do filcowego kufra i nic ... może ta stara komoda znajdzie nowy dom ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oficjalny program UE