Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:29:26

Cytat
malmie

... transfer super sprawa tylko trzeba miec drukarke laserową do tego typy rzeczy. ja z ciorupami tez kiepsko za to duzo poszewek udało mi sie upolowac
A wiesz ja mam szczęście, bo Krycha znajoma ma lasera i mi druknęła. Co do ciarup to ja już o ilościach nie mówię, ale ceny ostatnio takie u mnie, że masakra jakaś. Kiedyś fajną doniczkę można było wygrzebać w dobrej cenie, a teraz nawet nie patrzę, no chyba, że coś naprawdę fajnej jakości.
u nas jest duzo ciorup ale ja kupuje tylko to co mi sie przyda albo jest wyjatkowej cud urody

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:38:13

Cytat
agata74
u nas jest duzo ciorup ale ja kupuje tylko to co mi sie przyda albo jest wyjatkowej cud urody
To możemy sobie ręce podać, ja jeszcze patrzę cenowo jak to wygląda. Ostatnio na ciarupach u nas plastiku masa ... a tego nie szukam.

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:47:18

Cytat
malmie

u nas jest duzo ciorup ale ja kupuje tylko to co mi sie przyda albo jest wyjatkowej cud urody
To możemy sobie ręce podać, ja jeszcze patrzę cenowo jak to wygląda. Ostatnio na ciarupach u nas plastiku masa ... a tego nie szukam.
oczywiscie że cena tez jest wazna u nas duzo szkła szklanek ,kieliszków , kubkow talerzy itp. tyle że nic dla nie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:53:06

Cytat
agata74
oczywiscie że cena tez jest wazna u nas duzo szkła szklanek ,kieliszków , kubkow talerzy itp. tyle że nic dla nie
No właśnie, trzeba trafić na coś co przypasuje, bo inaczej szkoda brać. Może z wiosną coś się pokaże interesującego. No zobaczy się jak to będzie. Generalnie jest posucha i tyle. No chyba, że zrobiłam się wybredna i fochata ;)

Pogaduszki wieczorową porą

19 mar 2019 - 20:38:01

Cytat
malmie

oczywiscie że cena tez jest wazna u nas duzo szkła szklanek ,kieliszków , kubkow talerzy itp. tyle że nic dla nie
No właśnie, trzeba trafić na coś co przypasuje, bo inaczej szkoda brać. Może z wiosną coś się pokaże interesującego. No zobaczy się jak to będzie. Generalnie jest posucha i tyle. No chyba, że zrobiłam się wybredna i fochata ;)
ja strasznie jestem wybredna nawet w ciuchach bo ceny czasem powalaja a wyglad ciucha juz nie . Ostatnio udało mi sie upolowac dla corki super pudrowe sportowe buty nowiusieńkie za 40 zł a teraz dostałam zlecenie od córki na szukanie białych rurek z przetarciami ale w lumkach króluja jeszcze ciemne spodnie musze poczekac az zrobi sie cieplej to wywiesza te jasne.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

20 mar 2019 - 17:50:54

@agata74 już trochę czasu nie byłam w ciuchaczu i nawet nie wiem co króluje teraz, ale pewnie tak jak mówisz, jak słońce przyświeci to i jasne ciuchy się pojawią.
Dzisiaj na moich terenach przeplatanka pogodowa, jak słońce to fajnie, ale jak zawieje to ziąb ... ja już chyba zaczynam odczuwać pogodowe dywagacje na sobie, tylko patrzeć, a reumatyzm mnie dopadnie ...

Pogaduszki wieczorową porą

20 mar 2019 - 19:25:54

Cytat
malmie
@agata74 już trochę czasu nie byłam w ciuchaczu i nawet nie wiem co króluje teraz, ale pewnie tak jak mówisz, jak słońce przyświeci to i jasne ciuchy się pojawią.
Dzisiaj na moich terenach przeplatanka pogodowa, jak słońce to fajnie, ale jak zawieje to ziąb ... ja już chyba zaczynam odczuwać pogodowe dywagacje na sobie, tylko patrzeć, a reumatyzm mnie dopadnie ...
w stolicy tez dziś było z tym ciepłem na bakier dobrze że chodz słońce świeciło ja dzis poszłam na pole i naciełam gałęzi co by przywołac wiosnę

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

27 mar 2019 - 22:38:52

Cytat
agata74
... ja dzis poszłam na pole i naciełam gałęzi co by przywołac wiosnę
Widziałam właśnie, że przywołałaś ... bocian i wiosenny balkon na blogu ... zdradź jakie to gałęzie cięte sprawiły :)

Pogaduszki wieczorową porą

28 kwi 2019 - 20:35:49

@malmie jak zdróweczko ? ja wyoczywam po intensywnych 2 dniach Prykonu ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

29 kwi 2019 - 18:53:36

@agata74 zdróweczko w niezłej formie ;) Agato czy byłaś wróżką, a może rusałką czy jasną stroną mocy? Wrażenia zapewne niezapomniane :) Chciałabym coś ciekawego napisać, ale wiesz ... kłapię naokoło usteczkami swymi i poszerzam grono wielbicieli ;) Jakieś te ludziska ostatnio zaczepne hmm

Pogaduszki wieczorową porą

02 maj 2019 - 18:40:46

Cytat
malmie
@agata74 zdróweczko w niezłej formie ;) Agato czy byłaś wróżką, a może rusałką czy jasną stroną mocy? Wrażenia zapewne niezapomniane :) Chciałabym coś ciekawego napisać, ale wiesz ... kłapię naokoło usteczkami swymi i poszerzam grono wielbicieli ;) Jakieś te ludziska ostatnio zaczepne hmm
Ja sie nie przebierałam byłam mugolem ;) za to moja corka wymysliła sobie cosplay i w piatek była przebrana ale w sobote juz normalnie. a;e na przyszły rok cos wymyslimy obie z przebraniem ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

02 maj 2019 - 21:28:06

@agata74 co jak co, ale bycie mugolem wcale mi nie pasuje do Ciebie ;)

Pogaduszki wieczorową porą

03 maj 2019 - 20:30:11

Cytat
malmie
@agata74 co jak co, ale bycie mugolem wcale mi nie pasuje do Ciebie ;)
bo mugolem nie jestem ale wygladam jak mugol ;) w tym swiecie niestety trzeba tak wygladac by sie nie rzucac w oczy ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

05 maj 2019 - 21:38:02

... lepiej pisać chemia niż eliksir @agata74 ;) a ja kiedyś byłam Wróżką Zębuszką :)

Pogaduszki wieczorową porą

07 maj 2019 - 12:52:45

Cytat
malmie
... lepiej pisać chemia niż eliksir @agata74 ;) a ja kiedyś byłam Wróżką Zębuszką :)
wróżka zebuszka tez byłam teraz córka juz z tego wyrosła ;) a jak szperanie w ciorupach cos ciekawegoo upolowałas? ja przed swietami kila fajnych rzeczy wyszperałam ale dawno nie byłam na buszowaniu jakos czasu mi braknie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-07 12:53 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niski wzros