Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 gru 2018 - 15:41:26

Agato idealnie wystroiłaś! Gile idealnie pasują i całość wygląda świątecznie na maksa :)
Ja podobnie jak Banach mam wyżerkę i ogólnie ogarnięte, a choinka dziś wieczorem lub jutro będzie ubrana, a teraz to kot na niej siedzi i niech sobie posiedzi jeszcze trochę.

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2019 - 11:55:51

ale mnie tu dawno nie było ciekawe czy ktoś tu jeszcze urzęduje @malmie @usta @banach @nbbo. Jak tam u was wiosna nadchodzi czy jakies zmiany sie szykują ?

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2019 - 17:56:34

ojka ,,,,, wreszcie dałyście znak cheers
wiosenka pomału do nas wchodzi ale ja juz jestem ospała po tej zwariowanej zimie .
Noga po zabiegu juz chyba sie wygoiła.
po operacji haluxa metodą Kramera , już minęło 6 -mc .
Niby ładnie ale ja nie jestem zbytnio zadowolona boli ta cholera i tyle .hi
a tak co u Was słychać,,,,,,,,,,
A jesteście na fb?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-14 17:57 przez banach.

Pogaduszki wieczorową porą

14 mar 2019 - 18:27:30

@banach tak jestem na FB :) i tam częsciej bywam, u mnie zwariowany autobus duzo sie dzieje od stycznia u mnie duzooo pozytywnych zmian a jutro mam egzaminy w Warcie, w tzw. miedzy czasie szukam terapii i sie dokształcam o dyseksji co by pomóc córce. generalniie jest ok Wiosnę mam na balkonie wschodza mi moje cebule zasadzone na jesieni. Dobrze że noga sie zagoiła i że z haluksem masz problem załatwiony.piszesz że boli ale to w dalszym ciagu boli ? chyba nie powinno



Pogaduszki wieczorową porą

15 mar 2019 - 07:14:55

oj fajnie że jesteś.
noga boli podobno będzie bolała i tez na zmiane pogody .
Ja miałam ciętą kość w środku czyli z dużego palca wycięli mi kliny i złączyli drutem na czas gojenia a potem ten drut wyjęli .
co do ciebie to dobrze że dajesz sobie radę no i podstawa pomaganie dzieciom jak jest taka potrzeba .
Ja już mam to poza sobą.
cieszę sie na twój odzew bo z tegp co widzę cisza i pozostaje chwilami niesmak że ta szafa wymiera .
miłego dnia hi

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2019 - 20:57:23

Cześć! @agata74 @banach proza życia mnie dopadła i tyle. Ostatnio mam okres niespokojnych rąk i wzięłam się za wyklejanki, bo muszę uspokoić ducha, a to mnie trochę uspokaja. Ogólnie to jestem dosłownie na tapecie, rozrywana przez oferty ... a to gary, a to kredyty, ubezpieczenia, dewocjonalia i pytania za sto punktów typu "Ktoś bardzo cię kocha, chcesz wiedzieć kto?" Zadzwoń blalala, koszt połączenia blabla ... wszystko na wyciągnięcie ręki.

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2019 - 21:42:30

@malmie a cóz to za wyklejanki ? co do tego typu ofert na szczescie mnie omjjaja chodz osatnio zadzwonili że rzekomo cos tam wygralam szukaja jakis jeleni na szczescie jest rodo wiec w takich sytuacjach jasno mowie zeby wykreslili moj telefeo i dane

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

17 mar 2019 - 21:50:29

@agata74 postanowiłam doświadczyć dekupażu i powiem, że wciąga i wolnej chwili coś sobie tworzę, idę na żywioł, bach bach co wena przyniesie. Co do ofert to teraz mówię, że nie wyrażam zgodny na nagrywanie i finito.
Egzamin do przodu masz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-17 21:51 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 12:25:57

Cytat
malmie
@agata74 postanowiłam doświadczyć dekupażu i powiem, że wciąga i wolnej chwili coś sobie tworzę, idę na żywioł, bach bach co wena przyniesie. Co do ofert to teraz mówię, że nie wyrażam zgodny na nagrywanie i finito.
Egzamin do przodu masz?
tak egzamin zdany :D pochwal sie swoimi decoupagowymi rzeczami . Ja w tym roku jak pod koniec zeszłego niczego nie zdekuparzowałam jakos tak weny brak a jajek mam juz tyle że kolejnych nie chce mi sie robic

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 12:30:04

Też chętnie zobaczę dekupażowe rzeczy :D Mam starą skrzynię i chcę zrobić z niej siedzisko plus obkleić czymś fajnym, to się poinspiruję i zmotywują do pracy :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 17:52:24

@agata74 to gratulacje :D Jaj nie będę dekupażować, ale pochwalę się swoim dziełem heheh może nawet @duchaszka się zainspiruje. Cyknę zdjęcia i rzucę do neta ...

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 19:56:01

Cytat
duchaszka
Też chętnie zobaczę dekupażowe rzeczy :D Mam starą skrzynię i chcę zrobić z niej siedzisko plus obkleić czymś fajnym, to się poinspiruję i zmotywują do pracy :D
stare skrzynie to super rzecz a teraz jak jest tyle farb i wosków oraz mozliwosci by zmieniac to tym bardziej jak sie zrobi cos samemu to wieksza satysfakcja @malmie a jak tam ciorupowe zdobycze cos sie udało upolowac fajnego ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 19:59 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:17:58

Cytat
agata74
... @malmie a jak tam ciorupowe zdobycze cos sie udało upolowac fajnego ?
W ciarupach słabo przędę ostatnio, ale jakieś drewniane pudełko po czekoladkach upolowałam i ... transfer czarno-biały siekłam bom zapłonęła miłością do ozdabiania :D

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:20:22

Cytat
malmie

... @malmie a jak tam ciorupowe zdobycze cos sie udało upolowac fajnego ?
W ciarupach słabo przędę ostatnio, ale jakieś drewniane pudełko po czekoladkach upolowałam i ... transfer czarno-biały siekłam bom zapłonęła miłością do ozdabiania :D
transfer super sprawa tylko trzeba miec drukarke laserową do tego typy rzeczy. ja z ciorupami tez kiepsko za to duzo poszewek udało mi sie upolowac

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

18 mar 2019 - 20:24:11

Cytat
agata74
... transfer super sprawa tylko trzeba miec drukarke laserową do tego typy rzeczy. ja z ciorupami tez kiepsko za to duzo poszewek udało mi sie upolowac
A wiesz ja mam szczęście, bo Krycha znajoma ma lasera i mi druknęła. Co do ciarup to ja już o ilościach nie mówię, ale ceny ostatnio takie u mnie, że masakra jakaś. Kiedyś fajną doniczkę można było wygrzebać w dobrej cenie, a teraz nawet nie patrzę, no chyba, że coś naprawdę fajnej jakości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kawa smakowa