Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

10 minut temu

Druk ścienny

18 minut temu

Nowy samochód

38 minut temu

Montaż Klimatyzacji

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

06 wrz 2018 - 17:31:12

Cytat
malmie
@banach ale masz zacięcie jak ze spuchniętą nogą "biegasz". To Ty w te najgorsze upały się załapałaś.

@agata74 pewnie znowu się obłowisz :) Wiesz ja właśnie się zastanawiam, po tym Twoim wpisie o bombce, jaką w tym roku bombkę zmajstrować hmm
no niestety tak trafiłam akurat w te upały, myslałam że mi ta stopa zgnije w tym bandażu , nie wolno było tego ruszać.
Juz nie mówiąc o spaniu tak jak w skarpetkach w upały , no wielka porażka trafiłam hitrudno .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

06 wrz 2018 - 20:30:36

@agata74 właśnie mam chyba podobnie. Ciężko trafić na coś przydatnego albo ja wizji nie mam :)

@banach w takie upały to ciężko było normalnie oddychać, a co dopiero w "skarpetkach" w nocy uff no, twarda sztuka z Ciebie :)

Pogaduszki wieczorową porą

11 wrz 2018 - 17:25:51

@malmie oststnio przejechałam sie do innego sh i udało mnie sie kilka rzeczy wyszperac jak znajde czas to obfocę
Jak u was sa grzyby w lasach bo u nas sucho a mnie tak chce sie połazic i pozbierac grzybów a tu nici

Pogaduszki wieczorową porą

11 wrz 2018 - 17:28:56

nie ma grzybów eh,,,
pojadłabym troszkę.
dziwne w tamtym roku to był wysyp .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

11 wrz 2018 - 19:04:49

@agata74 @banach widzę, że ludzie coś tam grzybów sprzedają na rynku więc są, ale wielkich wysypów jeszcze nie ma.
Agato ja siatkę z cekinów zdobyłam :) Wrzucę do internetu na wolnej chwili ;)

Pogaduszki wieczorową porą

09 lis 2018 - 08:03:10

@malmie @banach @czerwoneusta jak się macie? jakoś tak tu cicho sie zrobiło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-09 08:03 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

09 lis 2018 - 18:06:08

@agata74 całkiem dobrze u mnie, nie mam co narzekać. Mogłoby być lepiej, ale jest okej ... no listopad dał mi dzisiaj się we znaki. Mgła taka, że nie daje jechać normalnie ... dziś u mnie strasznie paskudny dzień ...

Pogaduszki wieczorową porą

10 lis 2018 - 15:13:48

Oj mgła koszmarna... Wczoraj wieczorem musiałam włączyć światła przeciwmgielne, bo przecież jechać się nie dało.. Na 5 metrów ledwo było widać. W ogóle ten listopad dobija. Taka jesienna depresja :/

Pogaduszki wieczorową porą

10 lis 2018 - 17:17:18

Cytat
elthi
Oj mgła koszmarna... Wczoraj wieczorem musiałam włączyć światła przeciwmgielne, bo przecież jechać się nie dało.. Na 5 metrów ledwo było widać. W ogóle ten listopad dobija. Taka jesienna depresja :/
nie przesadzaj pogoda nas rozpieszcza dawno takiej pogody nie było temperatury wysokie jak na te pore a ze mgła pamietam takie mgły ze przez 3 dni na lotnisku nic nie latało wiec luzik

Pogaduszki wieczorową porą

12 lis 2018 - 13:56:41

Hmm, nie powiedziałabym, że rozpieszcza. W listopadzie taka pogoda. A śnieg na święta to co? Jak będzie to chyba na wielkanocne.

Pogaduszki wieczorową porą

12 lis 2018 - 17:13:27

Cytat
elthi
Hmm, nie powiedziałabym, że rozpieszcza. W listopadzie taka pogoda. A śnieg na święta to co? Jak będzie to chyba na wielkanocne.


Pogaduszki wieczorową porą

12 lis 2018 - 17:19:38

Cóż, niestety nie urodziłam się taką optymistką. Nic nie poradzę na to, że już męczą mnie te nieszczęsne polskie pogody.

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2018 - 19:32:27

widzę że na szafie pustki jakoś tak mało ciekawych watków za to zakładane nowe konta by pisac w starych watkach. @malmie @banach @usta a jak u Was prezenty zakupione ? jakieś poczynania świateczne zrobione? u mnie brak weny twórczej

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2018 - 22:52:46

@agata74 może sentyment do dawnego się uruchamia niektórym albo wciąż łakomym kąskiem jest praca w charakterze reklamy ... co ja piszę tak jest.
Co do poczynań świątecznych to mam ugadane z siostrą, że robi tiramitsu i jabłkowca na dwie rodziny i dzielimy się po połowie, a ja mam się zastanowić nad kolejnymi dwoma plakami, ale jeszcze nie wiem bom do pieczenia jest lewa i może coś innego bym zrobiła. Jeśli chodzi o moją wenę to ta siadła mi na ramieniu i wymyśliłam, że w tym roku muszę na choinkę załatwić kilka nowych ozdób typu kryształowego, najlepiej tanio i ładnie ;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2018 - 08:41:37

hejka!
witam was stara kadra wreszcie na kompiechcę to!
zakupowe szaleństwo prezentowe zrobione już w listopadzie
co do nowych wątków to naprawdę porażka
żadnych konkretnych i żadnych nowych
pojawiły się dziwne istoty
dziś szron na dachach chłodno jest na minusie 1
nie dawno wróciłam z Anglii pozwiedzałam okolice Wielkiej Brytanii
byłam u królowej no cóż nie miała dla mnie czasu nie wyszła przed bramębrawo
piękny kraj ciekawy i kulturowy
trza teraz wrócić do realności życia w kraju hipozdrawiam was dziewczyny cieplutko bay bay ....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oszukana na instagramie przez modelkę