Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

09 sie 2018 - 14:39:00

Cytat
malmie
@agata74 no niestety zdarzenia drogowe się zdarzają, ale wyjazd chyba udany był ogólnie :) Kolejny "balkon" Agato przywiozłaś. Przyjemnie się patrzy na takie ukwiecone tarasy w blokach, a nie jedynie majciochy na sznurku ;) No ale jak ktoś nie ma gdzie wysuszyć to musi i koniec.
wyjazd uważam za bardzo udany, a balkony i roslinnosc na nim to takie moje hbbystyczne zboczenie ;) nie wiem jak u was ale ja dzis wymiekam z tego upału opuchnieta jestem i nic sie nie chce

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

09 sie 2018 - 17:03:43

@agata74 ciekawy pomysł z tymi balkonami ;) Upał jest niemiłosierny, jeszcze nie puchnę, ale dziś rano nie poznałam się w lustrze ... normalnie się wystraszyłam taaaakie woryyy.

Pogaduszki wieczorową porą

10 sie 2018 - 06:59:45

Cytat
malmie
@agata74 ciekawy pomysł z tymi balkonami ;) Upał jest niemiłosierny, jeszcze nie puchnę, ale dziś rano nie poznałam się w lustrze ... normalnie się wystraszyłam taaaakie woryyy.
no wszystkim dają się we znaki .
Tutaj tez patelnia nie do opisania jak dobrze ze mam słonce w domu tylko do południa bo bym nie wyrobiła.:P

Pogaduszki wieczorową porą

10 sie 2018 - 14:57:32

czekam z utęsknieniem na burze szła od Marek ale sie rozlazla i gucio a juz myslałam fajnie bo popada a tak nadal upał dobrze ze chociaz wieje

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

11 sie 2018 - 19:46:07

Ja się doczekałam ... od wczoraj pada ... Teraz chłodno nawet zimno się zrobiło, ja nie wiem co się dzieje z tą pogodą, nie to, że marudzę, ale naprawdę można oszaleć takie skoki temperatur.

Pogaduszki wieczorową porą

11 sie 2018 - 21:46:47

O @CzerwoneUsta to nawet nie pytam, bo pewnie buja się w hamaku sącząc napoje z owoców tropikalnych przyozdobione kolorową parasolką z biedronką, w dali szum wody, bryza ... pełen luz i sun

@malmie
No jeszcze nie było okazji na takie byczenie się:D pomarzyć dobra sprawa, gorzej z realizacją, ale jeszcze lato więc wszystko przede mną;) napoje były i to hektolitry przez ten upał, co się wypiło to się wypociło, nie dziwi mnie że wentylatory idą jak ciepłe bułeczkiwiatrak

Od wczoraj zachmurzenie, miały być burze, ostrzeżenia sms były, tylko ten deszcz jakiś leniwy...upały tak dają w kość że chętnie z wody bym nie wychodziła, drzewa zaczynają ponownie zakwitać, ptaki przylatują i kąpią się w poidełku, zrobiły tam sobie basen i szaleją w wodzie aż miło popatrzeć:D ale deszcz musi popadać, oczyści chociaż powietrzeuff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-11 21:51 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

12 sie 2018 - 22:13:07

@CzerwoneUsta jakby tak skołować jaką firmę z wentylatorami to by zarobił, a się zgapiłam :D Do mnie sms doszedł w trakcie burzy i dziwię się, że w ogóle doszedł, bo ostatnio to cienko z siecią u mnie, coś się dzieje jakieś zakłócenia hmm chyba mi ktoś transfer zabiera.
Usta z tym wychodzeniem z wody to ostrożnie, bo jeszcze zamienisz się w ybkę i ktoś pochwyci do akwarium ;) albo w syrenę!

Pogaduszki wieczorową porą

21 sie 2018 - 20:06:52

hej jak tam u Was drogie babeczki? my z córka szalejemy po sklepach w których przoduje biedronka jak bede miała czas to moze wrzuce focie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

21 sie 2018 - 22:21:55

Hej :) Wrzucaj @agata74 Ja się chyba wybiorę na ciarupy, bo już dawno nie byłam i czegoś mi chyba brakuje. Muszę się odstresować ... jak dopadnę do ciar to dam nura i musi coś być moje :D

Pogaduszki wieczorową porą

04 wrz 2018 - 18:54:48

@ malmie ja na ciorupach byłam z miesiac temu a moze i dalej jakos tak nie mam weny

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

04 wrz 2018 - 19:23:55

@agata74 ja byłam, ale jak przyszłam zacietrzewiona, no ludzie się na ciary rzuciły normalnie, ja nie wiem ... zaczyna być jak w ciuchaczach. Bitwy o ciarupy!!
Taa nie masz weny, nie mogę uwierzyć. Byłam na Twoim blogu i mnie moce twórcze dopadły i stworzyłam "dzieło" pt. kwiaty w flakonie. tańczy

Pogaduszki wieczorową porą

05 wrz 2018 - 07:59:42

uf,,,
ale macie wyobrażnie dziewczyny :)
ja na razie niczego ie tworzę , :D
raczej biegam po sklepach z szukaniem butów na moje kulosy po zabiegu jednej nogi
spuchnięta na prawie 1 cm .
Już 2 mc od zabiegu .

Pogaduszki wieczorową porą

05 wrz 2018 - 10:14:03

@malmie mnie tez sie zdarza że nie mam weny ale mnie przekonałas i dzis jade na łowy zobzaczymy co wyłowię ;)
@banach bidulko wspołczuję a spróbuj sobie kupic maśc z zywokostu ona świetnie regeneruje tkanki, kosci i chrzastki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

05 wrz 2018 - 19:59:13

@banach ale masz zacięcie jak ze spuchniętą nogą "biegasz". To Ty w te najgorsze upały się załapałaś.

@agata74 pewnie znowu się obłowisz :) Wiesz ja właśnie się zastanawiam, po tym Twoim wpisie o bombce, jaką w tym roku bombkę zmajstrować hmm

Pogaduszki wieczorową porą

06 wrz 2018 - 08:45:00

@malmie niestety rozczaruje Cię nic nie upolowałam jakas taka bida tzn. było duzo rzeczy po to po dostawie ale nic co mnie by sie przydało.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadek