Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

24 sty 2018 - 19:57:03

@agata74 no to cudnie i prawdziwie wiosennie :)

Pogaduszki wieczorową porą

24 sty 2018 - 20:04:23

@malmie były tez hiacynty i ktokusy ale stwierdziłam ze jeszcze za wczesnie w lutym mam imieniny wiec małżowi powiem by mi kupił hiacynty w w doniczce :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

24 sty 2018 - 21:36:14

@agata74 to wiosna na całego w lutym będzie ;) można powiedzieć, że i w chacie i w sercu ;)
Z okazji przyszłych imienin życzę "wiosny" w różnych wariantach i znaczeniach kwiaty :D

Pogaduszki wieczorową porą

25 sty 2018 - 11:13:18

@malmie dziekuję, dziś w stolicy przedwiosnie +4 słonko nawet swieciło jak pojechałam rowerem odebrac przesyłkę. Ciesze sie zee udało mi sie dostac genialny krem kiedys był dostepny potem go wycofano a teraz znow jest i dobrze bo jak ktos ma problematyczna cere to jest on idealny a nazywa sie lichtena mi go kiedys poleciła dermatolog jak dostałam jakiegos uczulenia niewiadomego pochodzenia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

25 sty 2018 - 13:41:15

@agata74 u mnie to samo lekki plus. No z tymi kremami to jest faktycznie problematycznie. Najlepiej jakby były próbki takich kremów w większej ilości dostępne to łatwiej byłoby coś dobrać.

Pogaduszki wieczorową porą

05 mar 2018 - 08:12:59

witojcie kumy :) nareszcie temperatura lżejsza bo tylko -6 toż to upał po ostatnich tygodniach. Ja czekam z utesknienm na wiosnę i cały czas twardo wprowadzam ją do domu ;) lenia też wyganiam wiec przez weekend udało mnie sie jaja zdekuparzować co by były juz na święta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

08 mar 2018 - 16:38:43

No u mnie już wiosną "zaleciało", plusy są nawet i słońce było. Do chaty wiosnę wprowadzę jak ogarnę trochę, bo mnie już trafia normalnie. Jajca trzeba wyglancować, bo już w sumie niedługo na pokazanie będą :)
Gdzieś mi ostatnio Usta zniknęły ... pewnie szusuje gdzieś na "dechach".

Pogaduszki wieczorową porą

08 mar 2018 - 20:08:41

ja już jajca szykuję ;) dziś kupiłam duzo kwiatków wiosennych. ja czekam az bedzie ciepło bo okna wołaja umyj mnie. @czerwoneusta gdzieś się podziała? @banach jak tam zdrówko ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-08 20:11 przez agata74.

Pogaduszki wieczorową porą

08 mar 2018 - 23:33:29

@malmie @agata74

Jestem:D nie mam czasu na szaleństwa, przebudowa/dobudowa tarasu w trakcie, a i dzieje się tu sporo to i z czasem krucho, zamieszanie ale pozytywne;)
A z "glancowaniem" jajców kumy nie przesdzajcie;) z wiosną u mnie to jeszcze słabiutko, śnieg i przymrozki praktycznie uśpiły na dobre rośliny wiosenne, w zeszłym roku to w lutym pojawiły mi się pierwsze przebiśniegi, a teraz klapa, przesunęła się pora kwitnienia, na wielkanoc raczej żadne kwiatki nie ucieszą moich oczu...nie, przepraszam, te ze sklepu to kwitną i pachną, ale to nie to samo:)

Ale szybko wielkanoc, tak ten czas przeleciał, a okna to chwilowo u mnie temat tabunuci jak słońce silniej zaświeci to dopiero widok będzie, teraz już widać wzory kosmicznenieraczej przed wielkanocą odpuszczam czyszczenie, zaczekam aż się bardziej ociepli:)
I pokazywać te wyroby wielkanocne, ja wyjątkowo odpuszczam dekoracje mieszkania w tym roku, przy budowlanych "robótkach" to nijak, zamieszanie ale i radocha że ruszyło:)
A JA KICHAM I KICHAM I KICHAM, i napewno to nie wiosenne pylenie:P

Pogaduszki wieczorową porą

09 mar 2018 - 11:22:17

@czerwone usta oto moje jaja :D



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

09 mar 2018 - 20:27:53

@CzerwoneUsta no, no to jak skończysz to będzie "ganeczek" malowany ;) Widzę, że nie próżnujesz tylko inwestycje napędzasz ;) Ponoć kichanie powstrzymuje czkawkę więc ... zazdroszczę Ci, bo mi coś się czkawką odbiło, a trza było kichnąć na to i byłby spokój.

@agata74 już gotowa z jacami :D dopiero zabieram się za glancowanie.

Pogaduszki wieczorową porą

10 mar 2018 - 13:33:22

Cytat
agata74
ja już jajca szykuję ;) dziś kupiłam duzo kwiatków wiosennych. ja czekam az bedzie ciepło bo okna wołaja umyj mnie. @czerwoneusta gdzieś się podziała? @banach jak tam zdrówko ?
he,he,,, jestemmmmmmmmmm
witaj kochana , dziś wiosenka.
Zmieniłam kurtkę na lzejszą.
Zdrówko ok .
Tarczyca ok bez zmian te guzy to nic takiego pęcherzyki prawidłowe .
Ślinianka chyba zagojona bo nic mi nie jest .hi

Pogaduszki wieczorową porą

13 mar 2018 - 12:24:27

@banach to super ze zdrowie jest ok bo to najwazniejsze. @czzerwoneusta koniecznie sie potem pochwal jak wyglada taras, zazdroszzce tarasu ja mam nie za duzy balkon i brakuje mi na nim miejsca na moje roslinne pomysły. @malmie a jak u ciebie jakieś zmiany , nowosci ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

13 mar 2018 - 13:26:00

@agata74 nowości żadnych, proza życia, same choroby dookoła mnie i się dziwię, że jeszcze mnie nie dopadło. Wzięłam się za wywalanie z szafy ciuchów, wymiana na wiosenne. Nie wiem co jest grane, ale mam chyba słabej jakości ciuchy, bo jakoś się zbiegły czy co. Jak idzie o sprawy roślinno-ogrodowe to też bez zmian - ogórki i cebula sadzone będą :)

Pogaduszki wieczorową porą

13 mar 2018 - 15:07:40

@malmie lata na miotle, fju fju, cebule to ja juz posadziłam a raczej mała dymke i juz mam szczypiorek. Ja z wiosennym odzienkiem czekam az bedzie 15 + ostatnio naznosiłam gałezi z pola czekam na małe listeczki tańczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyszukiwanie osób online na szafie