Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

01 gru 2017 - 20:28:14

Dziewczyny chce kupic czarne wysokie szpilki z czerwoną podeszwą... może podpowiecie mi gdzie takie eleganckie szpilki mogę dostać ??? Jeden warunek - nie chce latać po sklepach - najchętniej kupie w sieci... potrzebuje rozmiar 37 :)))))

Może w szafie by się znalazły ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-01 20:29 przez Katarzyna-Mus.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

01 gru 2017 - 21:46:18

Cytat
Katarzyna-Mus
... Może w szafie by się znalazły ???
Może się znajdą jak dasz ogłoszenie w dziale "Poszukuję" na Forum i dodasz na półce "Poszukuję" w swoim profilu, a dodatkowo pofatygujesz się do kategorii "Obuwie" i wyklikasz.

U mnie beznadziejnie, bryndza normalnie. Śnieg był chwilkę i już nie ma. Wieje i zimno. Jednym słowem kaszana straszna.

Pogaduszki wieczorową porą

02 gru 2017 - 00:06:04

U mnie śniegu nie ma, zimno, deszczowo... ale to nic, dziś świętujemy andrzejki, lanie wosku już było. Wyszły jakieś bohomazy:P a teraz miły wieczór,( ups już noc ) z lampką wina. Jak dobrze, ze jutro sobotatańczy

Pogaduszki wieczorową porą

02 gru 2017 - 16:37:43

ja dzis pojechałam na konwent mangi i anime z moja corką bo sie tymi tematami interesuje i po drodze udało mi sie odwiedzc dwa sh i kupiłam kilk tekstylii światecznych jak znajde czas to obfoce i wrzuce ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

02 gru 2017 - 18:37:22

O właśnie, ja na Andrzejki jabłko obrałam i zjadłam, a obierką/skórką rzuciłam za siebie. Wyszła litera "O" tylko nie wiem co to znaczy hmm

He, he u mnie też tekstylia świąteczne zdobyte. Rękawica z mikołajem i ściereczka z ciastkami tańczy

Pogaduszki wieczorową porą

11 gru 2017 - 23:05:05

Ale czas leci, zaraz święta, czyżby to już przygotowania do świąt tak wszystkich wymiotły z szafy??

Pogaduszki wieczorową porą

12 gru 2017 - 08:14:38

@czerwoneusta Hej ja cały czas jestem i zagladam tylko nie zawsze piszzzę, ale fakt czas tak szybko gna i momo ze dom przystroiłam chodz w czesci to nie czuje klimatu świat :(

Pogaduszki wieczorową porą

12 gru 2017 - 08:22:55

no nie do końca nas wymiotło.
co do klimatu to nic , żadnych kompletnie.
jedynie czuję się jakby walec po mnie przejechał zmęczona końcem roku .
byłam w markecie ostatnio w sobotę jakoś słabo ludzi mało cena z nieba drożyzna straszna , jak popatrzyłam na bakalie na wagę , jednak nie wzięłam jakieś dziwne popalone ,
kupiłam w mniejszych opakowaniach i gitara .
dzisiaj jade do endokrynologa :(
trzymajcie za mnie kciuki boję się.

Pogaduszki wieczorową porą

12 gru 2017 - 14:03:18

@agata74 taka szarówka i brak śniegu to i klimat świąt nie taki jak być powinien, nawet przystrojone sklepy inaczej wyglądają, jednak śnieg chociaż w małej ilości dopełniłby całości, a tak deszcz to zamula cały ten efekt:)ale chociaż dom już masz ozdobiony:D

A ceny faktycznie zaskakują, nie szanuje się polskiego klienta, tak windować ceny w sytuacji kiedy w polsce żadnego kryzysu spożywczego nie było, władza niektórym uderzyła do głowy i zamiast dbać o polaków to dbaja o własne kieszenie, porażka za porażką, kiedyś karzą ludziom zapłacić za to co teraz sami robią:)

Pogaduszki wieczorową porą

12 gru 2017 - 18:38:53

ten tydzień mam jakis szalony, jutro moze wybiore sie i kupie choinkę. ceny i jakosc rzeczy w sklepepach masakryczna wkurza mnie to bo zachód z nas sobie zrobił dojna krowe

Pogaduszki wieczorową porą

13 gru 2017 - 18:57:14

i nic nie poradzisz, polityka wyzysku, niby dają ale tak naprawdę odbierają z zyskiem:)

Pogaduszki wieczorową porą

15 gru 2017 - 08:29:28

choinke juz mam nawet obsadzoną i przybrana lampkami teraz tylko ja przystroić w tym roku bedzie minimalistycznie taki mam zamysl a co z tego wyjdzie obaczymy ;) dobrze ze dzis piatek , piatunio wiec w weekend bede mogła wszystkoo nadgonic to czego nie zrobiłm w tygodniu

Pogaduszki wieczorową porą

15 gru 2017 - 08:42:40

Cytat
banach
...
dzisiaj jade do endokrynologa :(
trzymajcie za mnie kciuki boję się.

I jak po wizycie? Mam nadzieję, że nic poważnego. Ja od ponad 20 lat leczę się u endokrynologa (teraz to już bardziej kontrolnie).

Pogaduszki wieczorową porą

15 gru 2017 - 15:26:12

Cytat
Emilly7

...
dzisiaj jade do endokrynologa :(
trzymajcie za mnie kciuki boję się.

I jak po wizycie? Mam nadzieję, że nic poważnego. Ja od ponad 20 lat leczę się u endokrynologa (teraz to już bardziej kontrolnie).
heja ,,,, no byłam wyniki dopiero będę miała za 2tyg , miałam biopsje dwa wkłucia , płyn w kolorze jak Pani doktor mówiła dobry badania krwi katem hormonów jeszcze raz . wizyta u niej to styczeń z wynikami , ciekawi mnie to bardzo .bye

Pogaduszki wieczorową porą

15 gru 2017 - 15:57:29

Cytat
banach


heja ,,,, no byłam wyniki dopiero będę miała za 2tyg , miałam biopsje dwa wkłucia , płyn w kolorze jak Pani doktor mówiła dobry badania krwi katem hormonów jeszcze raz . wizyta u niej to styczeń z wynikami , ciekawi mnie to bardzo .bye

Trzymam kciuki, żeby było ok i życzę dużo zdrówka☺ Coraz więcej osób ma większe lub mniejsze problemy z tarczycą. Pamiętam jak ja, jeszcze jako dziecko byłam diagnozowana, w poradni dzikie tłumy, co jedna z lekarek skwitowała stwierdzeniem: "pokolenie Czarnobyla"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za 10 groszy opinie