Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

31 mar 2017 - 14:11:17

Dziewczynki, czy Wy też macie ostatnio problem z dodawaniem nowych rzeczy?
Albo zdjęcia nie chcą się dodać (a jeżeli już to w zastraszająco "szybkim" tempie...), albo po klikniętciu "dodaj" wyskakuje jakiś błąd...



Ten portal schodzi na psy...

Pogaduszki wieczorową porą

31 mar 2017 - 17:26:21

Cytat
MariaAvaria
Dziewczynki, czy Wy też macie ostatnio problem z dodawaniem nowych rzeczy?
Albo zdjęcia nie chcą się dodać (a jeżeli już to w zastraszająco "szybkim" tempie...), albo po klikniętciu "dodaj" wyskakuje jakiś błąd...



Ten portal schodzi na psy...
bez przesady ze schodzi na psy kiedys bywało gorzej a to tylko technologia która ma prawo tez czasem szwankowac. Wiecej cierpliwosci i wyrozumiałosci ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

06 kwi 2017 - 21:58:28

No nie powiem, ja to jestem baaardzo wyrozumiała ;)

Pogaduszki wieczorową porą

10 cze 2017 - 21:59:20

Dziś miałam fajną przygodę mianowicie byliśmy dziś na zakupach na naszym osiedlowym bazarku i jedna ze sprzedających uratowała młodziutką sikorkę modrą przed rozjechaniem przez auto bo wyleciała z gniazda jednak nie miała na tyle siły by pofrunąć dalej, więc ją przygarnęliśmy. Zabraliśmy do domu tam z zakraplacza dałam jej wodę do picia, włożyliśmy ją do pudełka i zawieźliśmy do ptasiego azylu w warszawskim zoo. Tam otrzyma profesjonalną pomoc i będzie między swoimi ptasimi towarzyszami, a potem wróci na łono natury. Uwielbiam te małe ptaszki, a modraszkę szczególnie lubię przez ten niebieski berecik na łepku. Na jesieni i zimą jedna z nich mnie odwiedza i zawsze może liczyć na smakowite kąski w karmniku w postaci wszelakich nasionek. Może i ta kiedyś zawita do mnie ;) Kiedyś w Borach tucholskich na naszej działce mieliśmy tez taką małą sikorkę tyle że o wiele mniejszą dopiero co zmieniającą puch na piórka i niestety nie udało się jej utrzymać przy życiu :(. Z tą będzie inaczej jest większa i już trochę lata a ptasi azyl to jedyne rozsądne miejsce na uratowanie ptasiego brata mniejszego



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

11 cze 2017 - 23:08:07

@agata74 czy wiesz ilu ludzi przeszłoby obojętnie ? Teraz jak dałaś jej szansę to może faktycznie przyleci. Może akurat nie do Ciebie, ale czy to ważne, najważniejsze, że w ogóle gdzieś będzie miała szansę latać :)

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 00:27:07

To Agata sikorka miała szczęście że tam byłaś, obojętność to cecha istot bez serca, zdecydowanie postąpiłaś słusznie, a karmnik będziesz musiała powiększyć jak sikorka wyśpiewa ptaszkom jaka to dobra duszyczka z ciebie;)i faktycznie ten niebieski berecik ciekawie wygląda na jej/jego łebku(płeć nie znana);)

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 10:34:38

Cytat
MariaAvaria
Dziewczynki, czy Wy też macie ostatnio problem z dodawaniem nowych rzeczy?
Albo zdjęcia nie chcą się dodać (a jeżeli już to w zastraszająco "szybkim" tempie...), albo po klikniętciu "dodaj" wyskakuje jakiś błąd...

Ten portal schodzi na psy...

"Na psy" to raczej nie schodzi,a dźwiga się z gruzów,co cieszy.

Ja też mam ten problem z dodawaniem zdjęć-o dziwo tylko tu,bo na innych portalach jest wszystko super.Nie jest to oczywiście pierwszy raz.
Zgłaszałam gdzie trzeba,ale widocznie technicy nie mogą się z tym uporać,co denerwuje (tu podzielam zdanie).
U mnie akurat nic nie wyskakuje,ale jeśli pokazuje Ci się błąd,to zrób zrzut i przeslij go Administracji.Może szybciej uda się to naprawić?

Cytat
agata74
Dziś miałam fajną przygodę mianowicie byliśmy dziś na zakupach na naszym osiedlowym bazarku i jedna ze sprzedających uratowała młodziutką sikorkę modrą przed rozjechaniem przez auto bo wyleciała z gniazda jednak nie miała na tyle siły by pofrunąć dalej, więc ją przygarnęliśmy. Zabraliśmy do domu tam z zakraplacza dałam jej wodę do picia, włożyliśmy ją do pudełka i zawieźliśmy do ptasiego azylu w warszawskim zoo. Tam otrzyma profesjonalną pomoc i będzie między swoimi ptasimi towarzyszami, a potem wróci na łono natury. Uwielbiam te małe ptaszki, a modraszkę szczególnie lubię przez ten niebieski berecik na łepku. Na jesieni i zimą jedna z nich mnie odwiedza i zawsze może liczyć na smakowite kąski w karmniku w postaci wszelakich nasionek. Może i ta kiedyś zawita do mnie ;) Kiedyś w Borach tucholskich na naszej działce mieliśmy tez taką małą sikorkę tyle że o wiele mniejszą dopiero co zmieniającą puch na piórka i niestety nie udało się jej utrzymać przy życiu :(. Z tą będzie inaczej jest większa i już trochę lata a ptasi azyl to jedyne rozsądne miejsce na uratowanie ptasiego brata mniejszego

Uwielbiam sikorki,a ponad to lubię sroki i sójki
(te już znacznie większych gabarytów).

Gdyby wszyscy byli tak wrażliwi na "krzywdę" braci mniejszych
świat byłby o wiele piękniejszy.
Jesteś niesamowita Agatko. Brawo!brawo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 10:42 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 15:34:49

@Czarownicaao ja nawet po deszczu zbieram slimaki z chodnika by nikt ich nie zdeptał jedynie na muchy i komary oraz mszyce mam nieczułe serce ;) ja dzieki przyrodzie ładuję baterie zyciowe i jak moę sie jej jakos odwdzięczyc to, to robie bo kazda rzecz czy to zrobiona, powiedziana czy pomyslana do nas wraca pomnożona o efekt jaki wywołała i ugęszczona w czasie a że ja wolę jasna stronę mocy to ... :D

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 16:56:32

Kocham przyrodę i wszystko co z tym związane, a zwierzęta uwielbiam, nie wiem jak można tego nie lubić, tak jak Agato napisałaś wzmacnia to naszą energię życiową i ładuje baterie...ślimaki to ja eksmituję nad zalew pod las, oczywiście te które przed deszczem zawsze wyłażą mi na placu, zbieram do wiaderka i jak idę z psiapsiółami na spacer to zabieram, innej opcji nie ma, kiedyś zostawiałam na działce i foty pstrykałam ponieważ były różne i dosyć ciekawe, ale za dużo mi zjadały moich roślin i krzaczków więc eksmisja była wskazana:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 21:29:06

Wiecie co, ja to nie mam takiej wrażliwości jak Wy.

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 21:40:42

Cytat
malmie
Wiecie co, ja to nie mam takiej wrażliwości jak Wy.
A już myślałam, ze tylko ja jestem taka gruboskórna.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 21:46:11

Cytat
alicja70
A już myślałam, ze tylko ja jestem taka gruboskórna.
Oj, ja jeszcze czasami wykazuję brak taktu i deko ducha mam pokaleczonego ;)

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 21:50:01

brak taktu przejawia się popełnianiem faux pas czy j.... babora? :o
bo u mnie to niestety to drugie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 21:55:29

U mnie to pierwsze, bo dokonuję gwałtu na niektórych "niepisanych" regułach ;)

Pogaduszki wieczorową porą

12 cze 2017 - 23:12:21

Jakie nieczułe;(ale z was babole, ale i tak z was fajne babki;)

U was też tak leje?Grzmi i błyska, żeby tylko lato było normalne bo załamka będzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wybór dietetyka