Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy warto filmować wesele dronem?

11 gru 2015 - 15:52:01

Hejka dziewczyny :) Zastanawiam się czy warto filmować wesele dronem... Czy któraś z Was z czegoś takiego korzystała? Sprawdza się to? Tutaj znalazłam jakąś tego typu ofertę: http://skylinestudio.pl/ Z góry dzięki za rady :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 16:52 przez kolorek9.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy warto filmować wesele dronem?

12 gru 2015 - 17:47:51

Ale jak dronem ? W sali dronem ? Jeszcze komu do talerza wpadnie albo co gorsza na głowę spadnie i wtedy dopiero będzie. Ogólnie nie warto.

Czy warto filmować wesele dronem?

12 gru 2015 - 18:00:37

Cytat
malmie
Ale jak dronem ? W sali dronem ? Jeszcze komu do talerza wpadnie albo co gorsza na głowę spadnie i wtedy dopiero będzie. Ogólnie nie warto.

Popieram, z najpiękniejszego dnia w życiu może jakaś tragedia wyjść.

Czy warto filmować wesele dronem?

12 gru 2015 - 19:02:58

nie , dlatego że nie każdy z gości bedzie wiedział co to jest i zamiast sie bawić będzie to odwracało uwagę od wszystkiego , a po za tym jest to niebezpieczna zabawka na sale weselną

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Czy warto filmować wesele dronem?

12 gru 2015 - 19:25:09

oczywiście że warto ;) świetne filmiki z tego wychodzą nikt nie każe latać nim cały czas po sali najlepiej wsiąść kamerzystę który ma też na wyposażeniu drona i później to ładnie obrobić

Czy warto filmować wesele dronem?

13 gru 2015 - 12:21:52

Ja na swoim weselu miałam drona. Kamerował nim tylko na zewnątrz (wyjście z domu, przejazd do i z kościoła, pod kościołem, pod salą) i wyszły świetne ujęcia. Gorąco polecam.
A poza tym nikt o zdrowych zmysłach drona w pomieszczeniu nie puści.
Po drugie skroro ktoś oferuje usługi tego typu to się na tym zna. I nie ma prawa wyjść sytuacja, że coś komuś gdzieś wpadnie, bo to śmieszne. Żeby latać takim dronem trzeba umieć, w końcu nie będzie tego obsługiwać dziecko tylko profesjonalista.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ewa Tylman