Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Hiszpania

21 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

24 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 15:53:14

Mój mąż już mnie zapytał czy podpowiem mu co bym chciała dostać na święta, a ja w sumie nie wiem, może się zainspiruje tym co Wy byście chciały (kwota 400 zł)

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 16:06:17

Maszynę do szycia.
Dorzuciłabym 200 zł i mogłabym mieć całkiem fajny sprzęt.

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 16:06:51

Nie rozumiem- nie wiesz, co byś chciała dostać, ale wiesz, że ma to kosztować 400 złotych? :D
Ale podbijam

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 16:11:20

do takiej kwoty sobie kupujemy :)

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 16:19:52

hmmm depilator, porządna chusta / szal w kratę (Zara), lustro stojące z wieszakiem z Ikei i do tego lampa stojąca (obie rzeczy w kolorze białym) - mi się np. to bardzo marzy :)

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 16:24:50

Judaa21 i już mnie natchnęłaś szal! :)

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 17:41:47

Może zestaw do hybrydy jak nie masz i jeśli byś używała :) Może jakieś fajne buty skórzane? :) maszynę do szycia, depilator, szczoteczka soniczna, jakieś fajne perfumy, zestaw pędzli do makijażu, bieliznę jakiejś ekskluzywnej marki :) Ale tak na prawdę jeśli nie marzysz na razie o niczym konkretnym to zgarnij hajsik i wydaj jak będziesz już miała potrzeby :D

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 17:49:02

po 1 co to za prezent gdy mąż mnie pyta co bym chciała?
idiotyczne.

całym niewiadomym to jest to aby dostać coś czego człowiek nie jest wstanie przewidzieć.
mój mąż nigdy mnie nie pyta co bym chciała , kupuje tak jak mu intuicja podpowiada a gdy pytam o podarunki na boże narodzenie to mowi że mikołaj przyniósł.brawo

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 17:58:43

Pierwszy raz w zyciu chcialabym gotowke. Ale glownie dlatego, ze zbieram na meble ;) A z drobiazgow to lokowke stożkowa, raz na pol roku moze uzyje. Albo depilator. Niby moglabym chciec sprzety domowe, ale to takie niepersonalne ;)
Moze jakas ladna bielizne, albo bizuterie. Bizuterii i bielizny nigdy dosyc.

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 18:19:04

Ja chciałabym bielizne ale że przed świętami mam urodziny to dostanę włąśnie to na urodzinki:) z tym, że sama muszę sobie kupić bo mąż nie da rady ucelować z rozmiarem, sama nie wiem jaki mam rozmiar biustu teraz kiedy karmię... Nigdy nie mówiłam co chcę dostać, nigdy nie wybierałam prezentów, zawsze to była niespodzianka:)

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 18:39:52

Perfuma albo grubą lokówkę lub zestaw do kreatynowego prostowania włosów ;)

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 19:01:42

Ja najbardziej bym chciała święty spokój i oddałabym za to wszystkie prezenty świata :D

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 19:16:40

Szal z pashminy, ale to już kwota ok. 500 zł , bądź apaszka / komin z naturalnego jedwabiu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-20 19:17 przez PaniGami.

co chcecie na święta?

20 lis 2015 - 22:38:58

ciepły długi milutki mięsisty najlepiej czerwonokrwisty ......szlafrok :D

co chcecie na święta?

21 lis 2015 - 18:36:07

Cytat
banach
po 1 co to za prezent gdy mąż mnie pyta co bym chciała?
idiotyczne.

całym niewiadomym to jest to aby dostać coś czego człowiek nie jest wstanie przewidzieć.
mój mąż nigdy mnie nie pyta co bym chciała , kupuje tak jak mu intuicja podpowiada a gdy pytam o podarunki na boże narodzenie to mowi że mikołaj przyniósł.brawo

urzekła mnie twoja historia... autorka pyta co chialybyscie dostac a nie co myslicie o takich pytaniach.

ja bym chciala zeby mi wykupil lot paralotnia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Film na wieczór .;)