Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam problem ze sprzedajacym na Allegro a dokładniej użytkownikiem olla-shoping.Czy jest ktos ,kto zakupił cokolwiek od tej osoby ? Ja dwa miesiace temu kupiłam sukienke i do dzisiaj nie dostałam ani sukienki ani pieniedzy :(Rozpoczełam spor na allegro i odpisali zebym podała nr konta to zrobia przelew.Podałam numer 26 sierpnia i dalej nie ma przelewu :( Niby kwota jest nie duza bo 40 zł ,ale jak tak od paru osob wezma te np.40 zł to uzbiera im sie spora kwota. Nie wiem co teraz zrobic.Mysle ,ze jedynym wyjsciem jest pojsc na policje i to zgłosic, ale nie wiem czy to cos wogole da :(

Nikt nie podpowie mi co dalej moge zrobic ,zeby przyniosło jakis pozytywny skutek ?:(

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-07 18:59 przez paaaulik.

Ja bym poszła na Twoim miejscu na policję. "Sprzedadzą" w ten sposób 10 sukienek mają 400zł... To jest wyłudzenie, kwota jest niewielka, ale nikomu nic z nieba nie spada :D. Ewentualnie skontaktuj się z tym sprzedającym i postaw jasne warunki, że mają tydzień czasu inaczej zgłosisz sprawę na policję ;). Szczerze współczuję nigdy nie miałam takiej sytuacji...

I nie zgłosiłaś sprawy na allegro? Zrób to, to powinnaś zrobić zanim pójdziesz na policję.

Sprawe zgłosilaam do Allegro i rozpoczełam "spór" ze sprzedawca.Dzisiaj napisałam,ze maja czas do jutra na zrobienie przelewu,bo inaczej zgłaszam sprawe na policje.Napisałam rano i do teraz nie dostałam zadnej odpowiedzi.

Twój sprzedawca już nic nie sprzedaje...ale komentarze dają do myślenia. Na odp z allegro musisz zaczekać, muszą zapytać sprzedawcy co zamierza zrobić, więc to potrwa ale odp otrzymasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-07 19:42 przez CzerwoneUsta.

Pierwszy raz trafiłam na takiego sprzedawce :( Od tego momentu kupuje tylko u sprawdzonych od lat sprzedajacych.Jutro pojde na policje i to zgłosze

Są ludzie i parapety... To, że ktoś sprzedaje od niedawna nie znaczy, że jest złodziejem :P. Takie sytuacje się zdarzają. Kupuję naprawdę dużo na allegro, ale nigdy nie miałam takiej sytuacji. Głowa do góry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy mogę się na to zdecydować ?