Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć,
jestem ciekawa jak znalazłyście się na szafie?
Każda z nas to inna historia, każda nas w jakiś inny sposób dowiedziała się o serwisie i inaczej zaczęła przygodę z szafą.

Ja jestem na Serwisie chyba od samego początku jego istnienia [dinozaur]. Pamiętam, że jak byłam w liceum nie było dnia, bym tutaj nie zajrzała! Podobały mi się głównie wymiany. Co chwilę dostawałam jakieś paczki, nowe ubrania, biżuterię. tańczy To zdecydowanie było i właściwie jest nadal moje miejsce w sieci ;) (na innych serwisach jakoś nie potrafię się odnaleźć :/).

Przez te 7 lat Serwis się ogromnie zmienił. Według mnie na PLUS. Ok, umówmy się, prowizja nie była strzałem w dziesiątkę, ale teraz wszystko wróciło do normy i liczę, że inne dziewczyny też się tutaj z powrotem pojawią, bo tęsknię za wymianami i fajnymi ofertami każdego dnia! chat

A jakie są Wasze szafowe historie? czyta

@gabix nie jesteś tu jedynym dinozaurem. ja też od dawna korzystam z Serwisu i uwielbiam kupować cudeńka w dobrej cenie :D

po wprowadzeniu prowizji, chciałam spróbować u konkurencji ale tamten serwis kompletnie mi nie podszedł, nie umiem się tam odnaleźć ??

o, właśnie dokonałam kolejnego zakupu- crop top za zawrotną kwotę 9 zł tańczy serce serce

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ja o szafie wiem w zasadzie od początku jej istnienia, ale jakoś nie miałam potrzeby się zarejestrować... zaczęłam się wymieniać na forum wizaz.pl i bardzo się w to wciągnęłam; później był taki portal lustri, który nie istniał długo (rok?), ale tam też przeprowadziłam sporo wymian i sporo sprzedałam

na lustri stworzyła się taka "paczka" dziewczyn, pisałyśmy na forum itd. i gdy tylko pojawiło się info o tym, że portal zamykają - wszystkie przeszłyśmy na szafę :)

a teraz portalem nr 1 (oprócz allegro, gdzie sprzedaję najwięcej) jest vinted :) gdy tutaj wprowadzono prowizję - właśnie tam uciekło 80% użytkowniczek szafy, wiele osób pokasowało konto i raz na zawsze zakończyli przygodę z szafą, ja zostałam mimo prowizji, sprzedaż szła marnie przez ten okres, ale teraz się poprawiło i też mam nadzieję, że szafa wróci do swojej poprzedniej świetności :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ja szukałam wzoru szafy i ... zbłądziłam :)

ja też jestem dość długo na szafie, bo od 2011 roku :P nadal nie zweryfikowałam konta ale to tylko dlatego, że ja tu głównie kupuję i jestem tu dla forum serce

o serwisie powiedziała mi koleżanka, która strasznie się zachwycała tym, że może kupić fajne rzeczy w dobrych cenach. nie wierzyłam póki sama nie sprawdziłam i potwierdzam- czasami można znaleźć perełki :)
chociaż niektóre dziewczyny biorą ceny chyba z kosmosu konflikt :D

Na szafie jestem od 2010 roku, więc chyba też mogę się uznać za dinozaura;p.
Konto założyłam w celu sprzedaży ubrań, wymiany, potem zaczęłam udzielać się na forum:). Przez jakiś czas mnie tutaj nie było:(, aż wreszcie postanowiłam wrócić:) i znowu coś podziałać.:).
Nawet już nie pamiętam skąd dowiedziałam się o szafie, pewnie buszowałam gdzieś w sieci:).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 12:59 przez lil0.

Kiedyś ten portal nazywał się "nasza-szafa", więc jak chciałam się zalogować na naszej klasie i wpisałam w wyszukiwarkę nazwę, wyskoczyła mi ta nazwa w propozycjach stron do odwiedzenia. Zajrzałam... i zostałam :D

siostra mi pokazala a teraz sama juz tu nie siedzi :)

a konto mialam od 2008 roku tylko pod inna nazwa wiec jestem stara wyga :)

Cytat
Namalowana18
Kiedyś ten portal nazywał się "nasza-szafa", więc jak chciałam się zalogować na naszej klasie i wpisałam w wyszukiwarkę nazwę, wyskoczyła mi ta nazwa w propozycjach stron do odwiedzenia. Zajrzałam... i zostałam :D
o kurde zapomnialam z ta nazwa , rzeczywiscie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 14:30 przez Bang_Bang_Bang.

Ja tu jestem od 2009r,ale nie pamietam jak trafilam.Skleroza

Ja też jestem prawie od samego początku, ale najpierw trafiłam na portal mojeciuchy, który od zeszłego roku zaprzestał swojej działalności. Dopiero po jakimś tygodniu trafiłam na szafę :)

Jestem tu od niedawna. Zbieram polską, srebrną biżuterię z okresu PRL-u i "przywiało" mnie tu właśnie z tego powodu... Ogromnym plusem jest to, że poznałam kilka bardzo fajnych osób, z którymi utrzymuję kontakt. :)

Ja jestem na szafie dopiero od ponad roku ;) nie pamiętam jak tu trafiłam, ale zostałam w dużej mierzę właśnie dzięki forum :)

Ja jestem od 2009 r., szukałam chyba wątków studniówkowych. Swego czasu, siedziałam tu dniami i nocami, śmieszkowałam z paroma użytkownikami (pozdro gwardia :D), wiersze, piosenki, rysunki, dedykacje, czasami naloty na dziwne, śmieszne, absurdalne wątki albo na trolla, czy ograniczoną laskę. Ach. Piękne czasy.

Cytat
19BaMbOoChA90
Ja jestem od 2009 r., szukałam chyba wątków studniówkowych. Swego czasu, siedziałam tu dniami i nocami, śmieszkowałam z paroma użytkownikami (pozdro gwardia :D), wiersze, piosenki, rysunki, dedykacje, czasami naloty na dziwne, śmieszne, absurdalne wątki albo na trolla, czy ograniczoną laskę. Ach. Piękne czasy.
No cześć ;)
u mnie podobnie, jestem tu od 2009 r., też byłam tu w pewnym momencie bez przerwy. Tylko ja trafiłam tutaj, bo szukałam ubrań vintage. Ubrań vintage nie znalazłam, ale zostałam dla forum głównie ;)

@19BaMbOoChA90, pamiętam te akcje :D Co prawda nie udzielałam się aktywnie na forum, ale siedziałam z popcornem i śledziłam!

A pamiętacie swoje pierwsze transakcje? Co kupiłyście/wymieniłyscie? hmm

Pierwszy pozytywny komentarz dostałam od @kumkwacik, ale co to była za rzecz? Nie mam pojęcia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedaż na szafce i szafie !!!!