Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

8 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

48 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Rozwód ?

07 kwi 2016 - 14:52:11

Dla mnie im dłużej się zastanawiamy tym więcej problemów ściągamy sobie na głowę i taka prawda, sytuacja nie jest łatwa bo gdy chodzi o rozwód nigdy nie jest łatwo udaj się do prawnika w Warszawie mecenas Budrewicz znany jest jako ekspert od tego typu spraw i tam się orientuj jak wygląda sytuacja. Na pewno odkładanie sprawy jej nie rozwiąże bo nigdy tak nie jest.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Rozwód ?

23 kwi 2016 - 19:48:35

Ja od siostry słyszałam że w Warszawie bardzo dobra renomą cieszy się mec. Grześkowiak, jest szczególnie empatyczna a przy okazji świetna, pewna siebie pani adwokat. Poznałam osobiście na rozprawie rozwodowej siostry.

Rozwód ?

23 kwi 2016 - 20:33:26

Zwyrodnialec !!!! I to chory psychicznie tyran... Kobieto on Cie nie szanuje i wykancza psychicznie. Uciekaj od niego chocby do mamy, gdziekolwiek. Nie pozwol aby Twoja córka ogladala i sluchala tych scen jak maz Cie bije i poniza. Uciekaj poki mozesz!!! Trzymam kciuki za Ciebie bo zaslugujesz na szczescie a on Ci tego nie daje a co gorsza robi Ci z zycia horror. Uwazaj na siebie!

Rozwód ?

23 kwi 2016 - 20:37:00

Ja powiem tak ,nie ma prawa Ci odebrać praw rodzicielskich chyba,że mógł Ci udowodnić ogrom zaniedbań rodzicielskich a brak wyjścia na spacer to nie jest jakieś przewinienie.Jeśli w twoim mieście jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej bądź Gminny zgłoś sie tam do darmowego prawnika ,psychologa i pracownika socjalnego powinni Ci pomóc.Nie możesz pozwolić dłużej tak sie traktować i przede wszystkim pozwolić aby wasze dziecko dorastało w takich warunkach.Nic nie usprawiedliwia zachowania twojego męża, w twoim przypadku jest to przemoc ekonomiczna, fizyczna i psychiczna.Nie daj się .Na początku chyba byś mogła się zatrzymac w Domu Samotnej matki jeśli takie coś funkcjonuje w twoim mieście.Musisz teraz sobie to przemyśleć i podjąć decyzja aby później się z niej nie wycofać bo jest to bez przyszłości.Bądź dzielna i silna jeśli masz więcej pytań co i jak formalnie jeśli chodzi o pomoc finansowa i alimenty pisz na priv.

Rozwód ?

23 kwi 2016 - 22:08:55

boze,to jakis horror! uciekaj,gdziekolwiek!porozmawiaj z mama - moze jakos pomoze.nie daj sie,to nie jest zycie i bedzie coraz gorzej,jesli czegos nie zrobisz

Rozwód ?

24 kwi 2016 - 10:46:10

a ja zaczne troche z innej beczki skoro był w wiezieniu to nie była za niewinnosc i TY zwiazałas się z takim facetem świadomie. I powiem tak facet pozwala sobie na tyle na ile mu sama pozwolisz. Trzeba miec swoja godnosc i znac swoja wartosc ( niezaleznie jakie ma sie wykształcenie czy umiejetnosci bo tego wszystkiego mozna sie wyuczyc jak sie tylko chce) by wiedziec i nie dopuszczac do kolejnych sytuacji i jak najszybciej zerwac chore relacje. no chyba ze chcesz by Twoja córka powielała twoje wzorce, a bedac w takim srodowisku niestety tak będzie.

Rozwód ?

24 kwi 2016 - 12:09:36

To było rok temu... Ta kobieta od zeszłego roku nie była na szafie.

Rozwód ?

06 maj 2016 - 09:59:13

Do wszystkich kobiet które tu zaglądają i będą zaglądać - pewnie nie bez przyczyny kliknęłyście na ten wątek. Rozwód to w 99% procentach NIE JEST rozwiązanie, tylko ucieczka. Zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję odnośnie małżeństwa polecam przeczytanie książki "Sekret udanego małżeństwa, czyli jak rozumieć się bez słów" Dr Patricia Love, dr Steven Stosny. Jak przeczytacie i przepracujecie swoją postawę, własne komunikaty, którymi często nieświadomie ranicie męża- możecie podzielić się książką z nim (choć nie jest to konieczne - Waszą postawą możecie same dużo zmienic). Genialna książka!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-06 10:02 przez Opieczka.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Rozwód ?

04 lip 2016 - 11:53:04

Jeśli chodzi o rozwody to ja jestem jednak za tym, żeby jeszcze
spróbować się jakoś porozumieć, dogadać - rozwód uważam za
ostateczność. Dodam także, że warto (jeśli już musimy się
rozwodzić) wynająć dobrego prawnika. W internecie jest wiele
artykułów na temat porad prawnych w przypadku rozwodów, większość z nich może dać nam cenne informacje jak postępować, szczególnie jeśli w przypadku rozwodu ma także miejsce podział majątku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 11:53 przez typowyhandlarz.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Rozwód ?

18 paź 2016 - 15:57:33

oczywiście ,ze rozwód , jest ucieczką a nie naprawą , a najgorsze jest wtedy jak na tym wsyztskim cierpią ..... dzieci ... to jest tragedia , ja sobie tego nie wyobrażam . Mam dwie malutkie córeczki , Niejednokrotnie różnie bywało między mną a mężem . też mówiliśmy , wręcz wrzeszczeliśmy na siebie ,ze się rozwiedziemY ( masakra ) . Na szczęście jednak l, sięgnęlismy troche po rozum do głowy i jak cos jest zle to rozmawiamy , rozmawiamy i jeszcze raz rozmawiamy . Niesttey moja siostra nie miała juz tak dobrze , rozwiodła się dokładnie z tych samych powodów ,ze mąż na nią podnosił ręke . Potem oczywiście przepraszał ile sie da, po czym znow wracało to samo . W końcu moja siostra wynajęła bardzo dobrego adwokata w warszawie , który nie ma na koncie przegranej sprawy , Magdalenę Grześkowiak . Dzięki niej udało jej się zebrać odpowiednie dowody i wygrała sprawę .

Rozwód ?

06 kwi 2018 - 07:08:44

Strasznie żal, że z czyjejś tragedii pozostaje tylko żer dla padlinożerców. Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Rozwód ?

18 paź 2018 - 09:38:50

Niestety ale rozwód jest praktycznie zawsze trudnym doświadczeniem O ile jeszcze dwoje osób ze sobą wspólpracuje, to nie jest tak źle. Jeśli jednak się kłócą to rozwód może trwać o wiele dłużej niż powinien. Najgorsze są sprawy o podzial majątku oraz tym bardziej z orzeczeniem o winie.Wywleka się wtedy najwieksze brudy oraz takie sprawy mogą trwać bardzo długo.

Coraz wiecej osób sie rozwodzi. W miastach nawet 50% par.
Daję kontakt do dobrego adwokata od rozwodow http://cpkoscielniak.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-01 07:43 przez cornella27.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Rozwód ?

30 wrz 2020 - 21:31:10

Rozwód, jest chyba drugim stresującym przeżyciem zaraz po smierci dziecka, jeśli chodzi o psychike kobiety. Ja znam kobietę, która się rozwiodła, a niedawno pochowała dziecko. Straszne to wszystko było. Ehh nie chce gadać o tym bo zaraz sie popłacze. Po rozwodzie jest równiez moja siostra i tutaj jesl chodzi o adwoakta bardzo pomógł jej pan mecenas Mariusz Olężałek. No ale ona miała na prawde ciężki rozwód.

Rozwód ?

09 gru 2020 - 10:23:02

Jak najszybciej musisz uciekać póki masz jeszcze do siebie jakiś szacunek. Jeszcze chwila i się do tego przyzwyczaisz i zaczniesz traktować to jako normę

Rozwód ?

24 sie 2021 - 12:19:14

uciekaj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zycie co z nim robisz