Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetyszyści chętnie czy nie?

19 lip 2015 - 13:58:42

Zjechane balerinki, tenisówki ... chętnie odkupię :)
Dyskrecja 101%, kultura 101% i tego samego oczekuję :)

Fetyszyści chętnie czy nie?

19 wrz 2015 - 10:36:57

Szukam Pani do stałego układu :) :)

Wygląda to tak.. Ja Ci wysyłam nowe szpilki, chodzisz w nich przez tydzień, weekend, jakaś impreza. Wysyłasz mi zdjęcia stóp w szpilach, odsyłasz szpilki. W zamian bonusik za chodzenie, pokrywam wszystkie koszty transportu, i dostajesz następne szpilki :-)

Szpilki tylko w rozmiarze 37.
Na początek takie coś:
http://www.primastradaesklep.pl/buty-damskie/czolenka/do-szpica/sala-285277

Fetyszyści chętnie czy nie?

19 wrz 2015 - 11:06:38

mnie to tam wszystko jedno bez przesady ale jaką mamy pewność że sprzedając buty one tak naprawdę nie trafiają do takiego człowieka :p bez obrazy, więc jeśli ktoś lubi takie rzeczy to ok ale troche kultury nie zaszkodzi ::) z reszta damski zapach sie ceni dziewczyny :):):):):):):):)
tak więc może jakaś licytacja :p

Fetyszyści chętnie czy nie?

19 wrz 2015 - 12:37:38

Szkoda tylko że 99% Kobiet nie rozumie nas fetyszystów. Co znaczy nie rozumie? Otóż tłumaczę.
- Uważają że wystarczy że zaproponują nam kupno czegokolwiek a my już na to polecimy. Nie jesteśmy zaślepionymi napaleńcami, jeżeli chcemy kupić coś to fajnie gdy by taka kobieta była zadbana. Często jest tak że pisze do mnie jakaś dziewczyna , proponuje mi kupno rajstop.. Wszystko fajnie, miło ALE wchodzę w galerię a tam widzę że owa Pani jest np rozmiaru XXL do tego sądząc po jej garderobie ma 0 gustu i klasy.. Odmawiasz takiej to zostaniesz zwyzywany jeszcze.

O oszustkach pisał już nie będę bo ile można.. Sam miałem tu kilkanaście transakcji gdzie zapłaciłem pieniądze po czym miałem dostać fotki a następnie reszte sumy miałem dopłacić jak już paczka do mnie by dotarła. Kończyło się tak że po wpłacie pieniążków za zdjęcia które miałem dostać, kontakt się urywał i tyle.

Nie wiem na prawdę jak bolesne jest noszenie rajstop i ile to wymaga trudu i poświęcenia że nie potraficie uczciwie ponosić 2-3 dni i wysłać, 1 raz wysłany "towar" i klient nie dość że wróci do Was zadowolony po więcej to jeszcze zrobi Wam reklamę wśród innych fetyszystów że taka jedna "Stasia" jest uczciwa i nie leci w kulki..

Fetyszyści chętnie czy nie?

19 wrz 2015 - 23:29:44

Cytat
wstawajrano
Szkoda tylko że 99% Kobiet nie rozumie nas fetyszystów. Co znaczy nie rozumie? Otóż tłumaczę.
- Uważają że wystarczy że zaproponują nam kupno czegokolwiek a my już na to polecimy. Nie jesteśmy zaślepionymi napaleńcami, jeżeli chcemy kupić coś to fajnie gdy by taka kobieta była zadbana. Często jest tak że pisze do mnie jakaś dziewczyna , proponuje mi kupno rajstop.. Wszystko fajnie, miło ALE wchodzę w galerię a tam widzę że owa Pani jest np rozmiaru XXL do tego sądząc po jej garderobie ma 0 gustu i klasy.. Odmawiasz takiej to zostaniesz zwyzywany jeszcze.

O oszustkach pisał już nie będę bo ile można.. Sam miałem tu kilkanaście transakcji gdzie zapłaciłem pieniądze po czym miałem dostać fotki a następnie reszte sumy miałem dopłacić jak już paczka do mnie by dotarła. Kończyło się tak że po wpłacie pieniążków za zdjęcia które miałem dostać, kontakt się urywał i tyle.

Nie wiem na prawdę jak bolesne jest noszenie rajstop i ile to wymaga trudu i poświęcenia że nie potraficie uczciwie ponosić 2-3 dni i wysłać, 1 raz wysłany "towar" i klient nie dość że wróci do Was zadowolony po więcej to jeszcze zrobi Wam reklamę wśród innych fetyszystów że taka jedna "Stasia" jest uczciwa i nie leci w kulki..

Weź się chłopie za porządną pracę. Zmień swoje środowisko, zainteresuj się czymś, próbuj zainteresować kobiety swoimi zainteresowaniami, zachowuj się jak facet a nie upodlaj się w ten sposób...

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 08:53:42

ściemniacze i tyle

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 10:01:10

Mam prace, hobby oraz narzeczoną. Ale taki mam fetysz i nic na to nie poradzę.

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 14:32:06

Cytat
wstawajrano
Mam prace, hobby oraz narzeczoną. Ale taki mam fetysz i nic na to nie poradzę.


Z ciekawości: narzeczona wie o tym co Cię kręci?

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 14:37:02

Wie że mam słabość do kobiecych nóg i sama nie raz była zaczepiana na ulicy czy w galerii gdzie dostawała propozycje sprzedaży rajstop lub butów noszonych. Jak u innych facetów jej to nie przeszkadza tak u mnie już jest inaczej i ją to denerwuje. Oczywiście nie wie że kupuję rajstopy od obcych kobiet ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 14:38 przez wstawajrano.

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 14:42:36

"sama nie raz była zaczepiana na ulicy czy w galerii gdzie dostawała propozycje kupna rajstop lub butów noszonych"

Chryste Panie, to wśród fetyszystów są tak bezczelne egzemplarze co obcą kobietę na ulicy zaczepiają?

Inna sprawa: dziwne, że akceptuje to u innych, ale nie u swojego faceta.
Przyznasz się jej kiedyś?

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 14:43:41

Cytat
wstawajrano
Oczywiście nie wie że kupuję rajstopy od obcych kobiet ..

I uważasz, że wszystko jest w porządku, bo "po prostu masz taki fetysz"? Dlatego piszę Ci, żebyś się ogarnął i skupił swoje męskie możliwości na jakiejś innej i dobrej sprawie...

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 14:48:03

Nawet nie wiesz ile razy dostała takie propozycje a byłą normalnie ubrana w baleriny i rurki lub szpilki i rurki.. Ale uwierz mi że takie zjawisko jest bardzo częste. Ka np nie miałbym odwagi podejść do obcej kobiety i poprosić ją o rajstopy.. No ale ludzie są różni. Raz sprzedała podkolanówki za 60 zł bardzo bogatemu Panu sądząc po jego ubiorze.

Wiesz co , może i jej powiem . Cieżko powiedzieć bo nie jestem aż takim fetyszystą by rajstopy kupować np kilkanaście razy w skali roku . Swoją drogą jest to najbardziej popularny fetysz a kobiety cały czas dziwnie reagują jak dowiedzą się że faceta kręci zapach noszonych rajstop .. Oczywiście jak kobieta nie dba o siebie to ja dziękuję za coś takiego z jej ciała :)

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 14:59:41

Cytat
wstawajrano
Nawet nie wiesz ile razy dostała takie propozycje a byłą normalnie ubrana w baleriny i rurki lub szpilki i rurki.. Ale uwierz mi że takie zjawisko jest bardzo częste. Ka np nie miałbym odwagi podejść do obcej kobiety i poprosić ją o rajstopy.. No ale ludzie są różni. Raz sprzedała podkolanówki za 60 zł bardzo bogatemu Panu sądząc po jego ubiorze.

Wiesz co , może i jej powiem . Cieżko powiedzieć bo nie jestem aż takim fetyszystą by rajstopy kupować np kilkanaście razy w skali roku . Swoją drogą jest to najbardziej popularny fetysz a kobiety cały czas dziwnie reagują jak dowiedzą się że faceta kręci zapach noszonych rajstop .. Oczywiście jak kobieta nie dba o siebie to ja dziękuję za coś takiego z jej ciała :)


Bezczelność nie zna granic:/
Aż się dziwię, że ktoś potrafi wprost zapytać o odkupienie rajstop:/
Jestem zniesmaczona...
Co do popularności tego fetyszu to trudno mi się wypowiedzieć, bo nie wiem nic na ten temat. Mnie to dziwi o tyle, że dla mnie nie ma nic podniecającego w zapachu, wręcz odwrotnie: po całym dniu noszenia skarpetek one po prostu (na ogół) mają nieprzyjemny zapach, nawet jak się dba.

Fetyszyści chętnie czy nie?

20 wrz 2015 - 15:04:53

Owszem :) skarpetki tak ale w przypadku rajstop jest to inna sprawa. Jeżeli ktoś nie ma tego fetyszu to wiadomo że tego nie zrozumie.. Ja np nie rozumiem facetów którzy ubierają damską bieliznę i robią sobie fotki w tym itp . Kiedyś rozmawiałem na ten temat z seksuologiem i powiedział że nie jest to chore że podnieca mnie coś takiego , chore to jest wtedy gdy nie podnieca mnie już płeć przeciwna tylko właśnie przedmiot jak np rajstopy.

Fetyszyści chętnie czy nie?

21 wrz 2015 - 21:58:49

Ja jestem prawdziwym fetyszystą i w dodatku uczciwym. Kręcą mnie noszone majtki, stringi po masturbacji, lub znoszone 3 dniowe, skarpetki po pięknych stópkach, rajstopy, szpilki, stopy, zwłaszcza polakierowane na czerwono lekko przepocone. Nie wiem, na jakich fetyszystów trafiacie, ja zawsze jak mi zależy na konkretnym fetyszu, to najpierw przelewam pieniążki, a potem czekam na zdjęcie weryfikacyjne i przesyłkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry horoskop dzienny