Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 09:55:40

jak dla mnie to szafa jest do tego odpowiednim miejscem ponieważ jest znacznie więcej ofert do wyboru niż na np. nowo założonej stronie o której nikt nie wie... a nastolatki? myślę ze są inne rzeczy które bardziej je demoralizują niż kupowanie ubrań

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 10:10:30

dokładnie bardzo dobrze napisane

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 16:20:24

nie mam nic przeciwko......ale nie tutaj!tu jest pelno dzieci!sa chyba fora gdzie dorosle osoby zalatwiaja takie interesy,wystarczy poszukac!

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 16:22:02

Ja tego po prostu nie ogarniam... ale jak wiadomo jest popyt-jest podaż i biznes się kręci...

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 16:56:07

Ja jestem w szoku że od kilku dni tematem bardzo gorącym jest właśnie fetysz. Nagle jak grzyby po deszczu wyrosło pełno profili dziewczyn które chcą sprzedawać swoje rzeczy .. Jest jedno wyjście z tej sytuacji by nie było oszustów, wystarczy przedmiot kupić legalnie czyli poprzez wystawienie go na szafie. Amen.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 18:30:32

Dzieci niech się wezmą za naukę a nie internety ;)

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 19:20:40

Mi kiedyś nie przeszkadzało,ale tu na szafie 2 chciało wyłudzić zdjęcia moich stóp.Piszę celowo wyłudzić,bo Ci sami osobnicy oszukali inne dziewczyny,chcące tak zarobić.Naiwne wysłały zdjęcia w butach i kontakt się urwał.Inny na tablicy chciał kupić wystawione buty i też prosił o zdjęcia,chociaż było aż 6.Przy odmowie zaczełam dostawac chamskie zboczone smsy,próbował wyłudzic dokładny adres i zaczął straszyć.Więc już dziękuję takim panom.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 19:26:46

Cytat
aiden4
... Przy odmowie zaczełam dostawac chamskie zboczone smsy,próbował wyłudzic dokładny adres i zaczął straszyć.Więc już dziękuję takim panom.

No widzisz, a ja zupełnie odwrotnie: krótkie pytanie, odmowa, krótkie okej i dzięki.

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 19:36:15

Wstyd mi za takich. Potem uczciwi są postrzegani przez pryzmat takich ... :]

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 20:11:51

Chętnie kupuje używane buty od atrakcyjnych dziewczyn. Robilem to w realu,zaczepiając dziewczyny na miescie a ze jestem bardzo przystojnym facetem to nie wierzyly,że podchodze powaznie z taka propozycją (myslaly ze wkrecam je z ukryta kamera). Kilka razy udało mi sie oczywiscie kupic buty jakie chcialem:) Szafa daje sporo mozliwosci. Jestem tu od kilku dni i juz zdarzylo kupic mi sie dwie pary butow nie zgodnych z deklarowanymi ale naszczescie sa uczciwe kobiety ktore podchodza powaznie do takich spraw a tym samym rozumieja czyjes potrzeby. czy to cos zlego kupic zuzyta rzecz zeby stac sie szczesliwym? skoro i tak pojdzie do wyrzucenia. Co w tym wszystkim takiego strasznego? ja kupuje kilka takich par tygodniowo,zaopatrujac sie co jakis czas w nastepne. Taki moj fetysz:) pss baleriny kupie chetnie to moje ulubione damskie buciki ktore maja piekna stylityke i swoje wlasciwosci po schodzeniu ich:) Pozdrawiam Fabioo.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści chętnie czy nie?

14 cze 2015 - 00:52:46

Kobiety nie dajcie się nabrać. Ja nie znalazłam tu uczciwego fetyszysty.. bardzo dużo Panów do mnie pisalo, szmery bajery a po wyslaniu zdjęc kontakt się urwie. Szkoda Waszego cennego czasu!

Fetyszyści chętnie czy nie?

14 cze 2015 - 10:38:35

Sam uwielbiam kobiece stopy i szpilki, ale sądzę, że sprzedawanie przez kobiety takim osobnikom rzeczy jest chore. Wiecie po co sprzedajecie a z drugiej strony faceci, którzy się tym podniecają, zamiast się leczyć, to kierują swoje upodobania w złym kierunku, w świat wyobraźni i fantazji.

Fetyszyści chętnie czy nie?

14 cze 2015 - 11:51:01

Tak,jeżeli przedmiot zaczyna nas interesować bardziej niż kobieta to już jest problem. Ale dopóki przedmioty związane z fetyszem są na drugim planie to jest to w granicach "normalności" . Rozmawiałem na ten temat z Panią sexuolog i wytłumaczyła mi to wszystko.

Fetyszyści chętnie czy nie?

14 cze 2015 - 12:11:12

Kupiłem sporo bucików od dziewczyn tu na szafie . Z kilkoma mam stałą współpracę. Często piszę bezpośrednio do dziewczyn na pw z zapytaniem czy mają takie buciki czy zechciały odsprzedać. Nigdy nie jestem nachalny brak odpowiedzi uznaję za brak zainteresowania moją ofertą koniec kropka. Oczywiście oczekuję fotek bo kota w worku nie będę kupował. Niestety ostatnio dwie dziewczyny mnie oszukały nagle po wpłaceniu pieniążków kontakt z nimi się urwał. Dlatego też teraz kupuję tylko i wyłącznie legalnie jak dziewczyna nie chce wystawić tego co mnie interesuje na szafie to rezygnuję grzecznie z transakcji.Ma to też drugi plus mając pozytywne komentarze jestem postrzegany jako uczciwy kupiec :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetyszyści chętnie czy nie?

15 cze 2015 - 10:32:06

Cytat
fabioo24
Chętnie kupuje używane buty od atrakcyjnych dziewczyn. Robilem to w realu,zaczepiając dziewczyny na miescie a ze jestem bardzo przystojnym facetem to nie wierzyly,że podchodze powaznie z taka propozycją (myslaly ze wkrecam je z ukryta kamera).

Taaa, nie gadaj, a może mdlały z zachwytu ... :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża w tym wieku