Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 20:56:00

Cytat
wstawajrano
Oszustkami są te dziewczyny którym ja uczciwie zapłaciłem za "towar" a one nic nie wysłały. Trudno żebym pochwalał dziewczyny które kradną bo inaczej tego nazwać nie można. To tak jakbym kupił koszulkę czy buty i ktoś by mi nie wysłał towaru mimo że zapłaciłem za to.

Tak, tak oczywiście, wszystko pięknie i jak najbardziej okej. Tylko dla Ciebie, z tego co czytam cała Szafa to oszuski ... no ale tak jak mówiłam fetyszysta fetyszyście nierówny, notoryczni narzekający są wszędzie.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 20:58:21

ja mialam kiedys propozycje o wyslanie bielizny.... kilkukrotnie zreszta.... <szok>

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 21:01:52

Cytat
mlo0oda
ja mialam kiedys propozycje o wyslanie bielizny.... kilkukrotnie zreszta.... <szok>

I jak, grzecznie odmówiłaś ?

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 21:15:25

a to na stroonie glownej jak zwykle fetyszysci i zaraz niech zerkne , o prosze , kajdanki ;)

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 21:38:37

Cytat
malmie
Cytat
wstawajrano
Oszustkami są te dziewczyny którym ja uczciwie zapłaciłem za "towar" a one nic nie wysłały. Trudno żebym pochwalał dziewczyny które kradną bo inaczej tego nazwać nie można. To tak jakbym kupił koszulkę czy buty i ktoś by mi nie wysłał towaru mimo że zapłaciłem za to.

Tak, tak oczywiście, wszystko pięknie i jak najbardziej okej. Tylko dla Ciebie, z tego co czytam cała Szafa to oszuski ... no ale tak jak mówiłam fetyszysta fetyszyście nierówny, notoryczni narzekający są wszędzie.

Dlatego sprecyzowałem.
Ale owszem kilkanaście dziewczyn oszukało mnie bo wzięło pieniądze i kontakt się urwał . Np ziza91 po wpłacie na konto nie była tak łaskawa już ze mną pisać. Dobrze że to tylko 10 zł a z drugiej strony jakim pazernym trzeba być by oszukiwać ludzi na 10 zł ^^

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 21:44:10

@wstawajrano i tej precyzji się trzymaj mając na uwadze, te uczciwe od których kupujesz.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 21:54:29

no nie za dużo jest osób uczciwych ale trudno

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 23:17:52

pare razy mi sie trafiło o schodzone buty i kapcie,ale niestety takich nie posiadam, więc lipa z transakcji :p hehe

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 23:36:26

Zapraszam Ponownie, jestem uczciwa, jesli nie wierzysz, sprawdź to. Najpierw wysylka dopiero zapłata :-) rajstopy, pończochy, szpilki Zapraszam na priv

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 07:50:46

nie polecam pierwsze wysyłać towaru bez kasy xd

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 08:05:22

Witam
Zapraszam miłośników stópkowych klimacików do obejrzenia moich rzeczy związanych ze stópkami. Pisz śmiało na prv nie pożałujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-09 08:08 przez Magdallena80.

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 08:43:44

też zapraszam w sumie ;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 08:45:27

Dlaczego wszyscy najezdzaja na dziewczyny ze są nieuczciwe, że po wpłacie nie wysyłają towarów. ja osobiście uważam ze 95% fetyszyscitow próbuje wyłudzić zdjęcia, człowieka się namęczy porobi zdjęcia itp a po wyslaniu zero odzewu. Panowie jesli macie już kogoś krytykować to zacznijcie najpierw od siebie. Netek17 chyba masz rację. Wczoraj poraz kolejny zostałam oszukana. Ale jak człowiek nie ma wyjścia i potrzebuje pieniędzy to musi jakos kombinować. I jeszcze taki maly komentarz do kobiet które są oburzone tym ze kobiety sprzedaja używana bielizne. Otóż nie każda kobieta robi to z przyjemnością, czy dla zarobków. . Poprostu niektóre życie do tego zmusilo.. A jak się Wam nie podoba to po co wogóle czytacie taki wątki? Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 08:45:55

bardzo chętnie sprzedam !

Fetyszyści chętnie czy nie?

09 cze 2015 - 09:43:32

Nie można z góry zakładać, że każdy chce nas oszukać bo tak nie jest. Pozdrawiam...



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża w tym wieku