Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 08:07:18

Jakie jest wasze zdanie na ich temat ? chętnie wysyłacie swoje ubrania czy macie opory?

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 08:11:39

pisać do mnie chętnie sprzedam nie mam nic przeciwko

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 08:16:11

Szafa powinna usowac takie wątki ponieważ na szafe zaglądają młode dziewczyny, nastolatki, praktycznie dzieci.Takie wątki o brudnych śmierdzących majtach, o wąchaniu ich itd. wręcz demoralizują młodzież która nie daj bóg może brać przykład z tych chorych ludzi.

Jak dla mnie tacy ludzie mogą sobie istnieć ,mało tego żal mi ich jak każdych chorych ludzi ale powinni pisać udzielać się itd. na specjalnych swoich stronach internetowych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-08 08:19 przez filipekkrol.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 08:21:10

ale ja tylko zapytałam jakie zdanie macie na ten temat xd

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 08:42:58

Cytat
netek17
ale ja tylko zapytałam jakie zdanie macie na ten temat xd

Zapytałaś to Filipkowa odpowiedziała co myśli.

Mnie nie kusi taka forma zarobku, ale jedno trzeba powiedzieć: są w tej grupie ludzie kulturalni, nie tak jak niejedne osobniki co to wszystko by zlikwidowali, bo są jedyną właściwą opcją. Wiadomo człowiek człowiekowi nierówny, tak samo jak i fetyszysta fetyszyście. Tutaj na forum czytam notoryczne narzekania jakie to Szafiarki są nieuczciwe.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 08:58:20

to co napisałam to jest moje zdanie i tyle,nikogo nie obrazam nie wyzywam.
Jeśli chodzi o nieuczciwość jak pisze malmie ,to ja także czytam często nie dalej jak wczoraj ,wyzywającego tetyszyste naszych dziewczyn tutaj od złodziejek oszustek bez inteligencjii itd.Sami prowokują różne dyskusje.Owszem to ich sprawa co lubią ale i tak jestem zdania ze powinni to robic na swoich specjalnych stronach.Tutaj piszą uczestniczą wna szafie często nastolatki które nie mają pojęcia o takich sprawach .Ja nie wyobrażam sobie mojej corki pytającej mnie ..mamusiu a dlaczego ten pan chce kupic brudne smierdzące majtki od jakiejś pani?,,,No ludzie .

Owszem trzeba dzieku wytłumaczyć pewne sprawy jakie jest życie ale wcale to nie musi być za wcześnie gdzie dziecko dopiero zaczyna poznawać świat i niekoniecznie musi od tej ciemniejszej strony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-08 09:01 przez filipekkrol.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 15:03:46

no spoko bez spiny

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 16:56:02

Oszustkami są te dziewczyny którym ja uczciwie zapłaciłem za "towar" a one nic nie wysłały. Trudno żebym pochwalał dziewczyny które kradną bo inaczej tego nazwać nie można. To tak jakbym kupił koszulkę czy buty i ktoś by mi nie wysłał towaru mimo że zapłaciłem za to.
Tak że są uczciwe dziewczyny ale są też złodziejki w tym "biznesie" . Tak jak są uczciwi fetyszyści i są tacy którzy tylko chcą wyłudzić zdjęcia. Rozmawiałem z dziewczynami na ten temat i też się skarżyły.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 17:29:40

musiałeś źle trafić ;) ja że jestem uczciwa to nikt mi takich propozycji nie sklada xd

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 18:21:05

Zapraszam na priv po rajstopki

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 18:28:58

ja sprzedam balerinki i kapcie ;)

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 18:33:53

Zależy co, ale w sumie to chętnie ;P

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 19:50:56

Bardzo chętnie, mam już kilku stałych klientów i na rzeczy i na filmiki np stóp,
Nie mam nic przeciwko, pełna anonimowość.

Fetyszyści chętnie czy nie?

08 cze 2015 - 20:48:46

zapraszam do mnie rowniez moge sprzedac buciki itp;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża w tym wieku