Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Otwarcie sklepu online

59 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 21:37:50

Od miesiaca cos jest ze mna nie tak.. jestem wiecznie zdolowana, smutna tak naprawde nie mam na nic ochoty. Najbardziej to mam ochote odciac sie od wszystkiego i siedziec sama w domu. Jeslo chodzi o moje zycie to tak naprawde nie mam na co narzekac kochany facet, dostalismy mieszkanie od jego rodzicow, studiuje swoj wymarzony kierunek, praca jsk praca szalu nie robi ale sa dobre pieniadze, mam Maseee kompleksow. Od dluzszego czasu wszystko mnie zniecheca, tez tak kiedys mialyscie, czym to jwst spowodowane ?

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 21:40:34

nigdy tak nie mialam ale moze dobrze byloby porozmawiac ze specjalista jakims psychoterapeuta

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 22:07:05

Cytat
mmk26
nigdy tak nie mialam ale moze dobrze byloby porozmawiac ze specjalista jakims psychoterapeuta
nie chcialabym

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 22:28:54

ja bym zrobila badania krwi

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 22:50:06

Cytat
agnezja93
Od miesiaca cos jest ze mna nie tak.. jestem wiecznie zdolowana, smutna tak naprawde nie mam na nic ochoty. Najbardziej to mam ochote odciac sie od wszystkiego i siedziec sama w domu. Jeslo chodzi o moje zycie to tak naprawde nie mam na co narzekac kochany facet, dostalismy mieszkanie od jego rodzicow, studiuje swoj wymarzony kierunek, praca jsk praca szalu nie robi ale sa dobre pieniadze, mam Maseee kompleksow. Od dluzszego czasu wszystko mnie zniecheca, tez tak kiedys mialyscie, czym to jwst spowodowane ?


moze ci w zyciu za łatwo, wszystko jest super i wszystko sie udaje to jestes znudzona,i szukasz na siłe problemów

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 22:52:33

Ja w depresję wpadałam przez tabletki antykoncepcyjne.. Odrzuciłam w połowie pudełka, i mi się poprawia..powoli, ale jednak

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 23:16:59

Ja tak miałam, już nawet się bałam, że tak mi zostanie... Ciągle gapiłam się w okno i płakałam... bez powodu. Dokładnie jak Ty chciałam się odciąć. Zaczełam brać tabletki NEUROL, pomogły ale są na receptę. Myślę, że rodzinny Ci przepisze. Wkońcu mi przeszło, myślę że to było chwilowe, tzn trwało to około 2 miesięcy ale wkoncu się ogarnełam. Teraz 3 mam kciuki za Ciebie! :*

też tak kiedys mialas ?

30 maj 2015 - 23:21:28

jakbym dostala mieszkanie od jego rodzicow to chyba bym skakala pod sufit dokad bym nie zarwala podlogi a napewno do szescdziesiatki... mniej wiecej tyle ile minie zanim sie my dorobimy...

też tak kiedys mialas ?

31 maj 2015 - 01:09:52

Ostatnio takie kiepskie dni były. Pogoda niezbyt ciekawa i ogólnie jakoś tak dziwnie. Też miałam gorsze nastroje, zupełne zniechęcenie. I ja i mój partner, standardowo czas wolny spędzamy w plenerze, rowery, bieganie, wyjazdy, a ostatnie mc to taka posucha, niczego nam się nie chce. To pewnie taki okres. U nas dodatkowo dużo się działo, pojawiło się troszkę problemów zdrowotnych, ale teraz wychodzimy na prostą. Liczymy na to że lato nam pomoże w ogarnięciu się :)

Ahh i najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest pomyślenie o tym ile masz dobrego w życiu. Jak piszesz sporo tego, więc trzeba się tym cieszyć, łapać każdą chwilę. Nigdy nie wiesz kiedy się to może skończyć, tyle chorób okropnych jest na świecie, wypadki, załamania. Korzystaj, ciesz się i bierz garściami, siedzenie w miejscu jest równoznaczne z cofaniem się. Jeśli mimo to będziesz myślała że życie jest denne, to zrób coś dla innych, hospicjum, pomoc w domu dziecka, w schronisku. Naprawdę dużo może dać radość w oczach innych.

też tak kiedys mialas ?

31 maj 2015 - 13:08:02

a ja bym się czuła nieswojo , mieszkanie od teściów , potem by mi teściowa wypominała że nic do domu nie wniosłam,
moja koleżanka tak miała.
Wolałabym z dala od nich jak i od nich pieniędzy.

też tak kiedys mialas ?

31 maj 2015 - 21:42:56

Autorko, może masz chwilowy spadek formy? Jeśli ten stan będzie się dłużej utrzymywał, idź do psychologa - nie ma się kogo obawiać, specjalista na pewno pomoże. Wszystkiego dobrego :)

też tak kiedys mialas ?

31 maj 2015 - 21:51:11

Cytat
banach
a ja bym się czuła nieswojo , mieszkanie od teściów , potem by mi teściowa wypominała że nic do domu nie wniosłam,
moja koleżanka tak miała.
Wolałabym z dala od nich jak i od nich pieniędzy.


Moja tesciowa nie nalezy do takich osob. Po za tym jeszxze mam dzialke po tacie i tez cos mam. Zreszta ustalilismy z tesciowa ze za jakis. Czas mozemy to sprzedac dolozyc do dzialki i kupic sobie fajny domek jak juz bedziemy zakladac rodzine

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fetyszyści chętnie czy nie?