Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wynajęłam z koleżankami niedawno nowe mieszkanie. W naszym bloku mieszka mega przystojny facet ok. 30stki. Niedawno miałyśmy akcje, bo kumpela strasznie źle się czuła i to właśnie on zawiózł ją w nocy na pogotowie, siedział tam z nami full czasu, ogólnie bardzo fajny typ. Gdy koleżanka była na badaniach rozmawiało mi się z nim świetnie. Chyba się zakochałam normalnie...

Chcialabym mu się jakoś odwdzieczyć za pomoc... i jednocześnie dalej byc z nim w kontakcie. Wiem, że nie pije w ogóle alko i nie pali, bo jest raczej typem sportowca. Wymyśliłam, by kupić mu taki voucher na flyboard (gadalismy, że jego kolega na tym był kiedys i ponoć super):


http://prezentokracja.pl/prezent/flyboard---odlotowa-przygoda

dodam do tego jakiś smieszny wierszyk o pomocnym sąsiedzie, który pędzi na ratunek innym i że teraz sąsiadka (czyli ja :D) może pójść z nim na flyboard.

Aaaaa, mam szanse u niego??

Mysle ze dobry pomysł:) Jednak może tez dowiedz się jakos dyskretnie czy jest wolny czy może ma dziewczynę.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Taki prezent może go trochę speszyć, niekoniecznie będzie chciał go przyjąć.
Może po prostu w ramach rewanżu zaproś go na kawę i zobaczysz jak sytuacja dalej się rozwinie :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

po prostu upiecz ciasto i zaproś go na to ciasto i kawę do was.

Zaproś go lepiej na kawę, albo zanieś mu własnoręcznie upieczone ciasto, albo powiedz, że dostałaś od kogoś bilety na to latanie i zapytaj, czy nie chciałby pójść, bo nie masz z kim. Jak będzie wiedział, że kupiłaś mu taki bilet, to może poczuć się trochę niezręcznie.

Prezent to zły pomysł... idź do niego, podziękuj za pomoc i powiedz, że w ramach rewanżu i podziękowań chcesz go zaprosić na kawę. Wtedy nie będzie mu wypadało odmówić;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Taki prezent, no no w sam raz, zwłaszcza na teraz :D Jestem za, trzeba spowodować, aby ten seksowny trzydziestolatek się przeziębił i ... no właśnie pielęgnować :P Pewnie szanse wzrosną, bo może lubi pielęgnację :P

Cytat
malmie
Taki prezent, no no w sam raz, zwłaszcza na teraz :D Jestem za, trzeba spowodować, aby ten seksowny trzydziestolatek się przeziębił i ... no właśnie pielęgnować :P Pewnie szanse wzrosną, bo może lubi pielęgnację :P

hah, przeziębił mówisz?
a co najlepiej działa na przeziębionego faceta?
okłady z młodej piersi :))

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No, widać, żeś przygotowana :D

zdecydowanie kawa
nie przesadzaj na początek z prezentami !!!

Cytat
Finka1988
Taki prezent może go trochę speszyć, niekoniecznie będzie chciał go przyjąć.
Może po prostu w ramach rewanżu zaproś go na kawę i zobaczysz jak sytuacja dalej się rozwinie :)

powodzenia serce

Zakochałaś się po tak krótkim doświadczeniu? Chyba żartujesz i nie wiesz co to zakochanie...;p

Kawa, rozmowa, poznanie się, wstępna ocena kto, kim jest i dopiero można coś powiedzieć... Na co Ty lecisz w ogóle?

Oj dziewczyna się zauroczyła:) Każda z nas za młodu przezyła niejedno takie zauroczenie:) To prawo młodości :) Czas na miłostki zauroczenia poznawanie ludzi ,trzeba korzystać .

Cytat
pewien_facet
Zakochałaś się po tak krótkim doświadczeniu? Chyba żartujesz i nie wiesz co to zakochanie...;p

Kawa, rozmowa, poznanie się, wstępna ocena kto, kim jest i dopiero można coś powiedzieć... Na co Ty lecisz w ogóle?

A Ty co taka twardo stąpająca po ziemi jesteś?? Nigdy się nie zakochałaś?
Ja tak mam, że jak ktoś mi się baaaardzo podoba, to motyle w brzuchu pojawiają się błyskawicznie. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Sąsiad jest wolny - to najważniejsze. Jest uroczy, zabawny, przystojny, wesoły i pomocny. Dobrze się nam rozmawiało, dobrze się nam milczało...
Nie chcę by mi przeszła taka znajomość koło nosa i tyle.

Pomysł z ciastem odpada.... bo ja mam dwie lewe ręce, więc na pewno bym go przestraszyła, a nie usidliła :D Ale kawa spoko

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
wielkaMIss

Chcialabym mu się jakoś odwdzieczyć za pomoc... i jednocześnie dalej byc z nim w kontakcie. Wiem, że nie pije w ogóle alko i nie pali, bo jest raczej typem sportowca. Wymyśliłam, by kupić mu taki voucher na flyboard (gadalismy, że jego kolega na tym był kiedys i ponoć super):


http://prezentokracja.pl/prezent/flyboard---odlotowa-przygoda

dodam do tego jakiś smieszny wierszyk o pomocnym sąsiedzie, który pędzi na ratunek innym i że teraz sąsiadka (czyli ja :D) może pójść z nim na flyboard.

Mega dziwny pomysł z tym flyboardem. Gdy normalny człowiek dostaje taki drogi prezent od świeżo poznanej sąsiadki, to mu się chyba wszystkie kontrolki dookoła głowy zapalają....

Nie wiem, jak można by inaczej zareagować na taki prezent?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powiesić sie czy utopić?