Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

lego dla faceta

04 mar 2015 - 16:47:47

hej. dziewczyny ostatnio mój chłopak bawiąc się z moją siostrzenicą powiedział, że bardzo chciałby spróbować lego technic jak to się sklada i w ogole. To są takie różne maszyny jak modele w sumie chyba trudne do składania. Ogolnie sa bardzo drogie ja znazlam dwa tansze modele. np http://klocki.strefamarek.allegro.pl/lego-technic-42031-ciezarowka-z-wysiegnikiem-inp0z.html i zastanawiam się czy mu to kupić? chciałam mu zrobić jakaś miła niespodzianke bo ostatnio wydal na mnie duzo pieniedzy. Ale nie wiem czy to odpowiednie?

lego dla faceta

04 mar 2015 - 17:15:13

Chciałam się zaśmiać, ale przeczytałam to mojemu chłopakowi i powiedział ze to bardzo dobry pomysł i że mam napisać, że powinnaś to kupić (dodam, że mój nie jara się Lego, więc nie była to wypowiedź kogoś dzielącego tę samą pasję) :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-04 17:23 przez Merkuria.

lego dla faceta

04 mar 2015 - 17:19:14

Lego to genialna sprawa. Mój chłopak je uwielbia, jak był mały to dostał kilka zestawów, ale teraz gdy sam zarabia kupuje całkiem dużo. I to w szczególności zestawy, które raczej nie są do zabawy, np. wielkie kamienice. Także szczerze polecam, bo i ja sama się w to wkręciłam i uwielbiam budować. :)

lego dla faceta

04 mar 2015 - 17:25:27

Super pomysł, kupuj. Mój chłopak też bardzo lubi. Raz znalazł gdzieś pod łóżkiem stare klocki, to pół wieczora siedział i się bawił jak dziecko :D.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

lego dla faceta

04 mar 2015 - 17:40:34

Mój mąż uwielbia lego technik... niestety nasz budżet często na tym cierpi. Ale znaleźliśmy na to sposób, kupujemy tylko na przecenach w dobrych cenach. Mąż zaraził pasją do lego także swojego chrześniaka - ale on jest młodszy więc narazie podoba mu się lego z Władcy Pierścieni. Czasem na neo24 - chodź to nietypowy do tego sklep można znaleźć takiego lego na przecenach. Ostatnio mąż znalazł to na stronie komputer świat http://kodyrabatowe.komputerswiat.pl/kody-rabatowe/neo24

lego dla faceta

04 mar 2015 - 17:53:52

Ten zestaw co pokazujesz jest dla dzieci. Faceci lubią budować, ale wydaje mi się że Twój chłopak marzy o zestawie np. zdalnie sterowanym, gdzie coś się dzieje. Te klocki co pokazujesz są fajne ale mają tylko 115 elementów i są od 7 roku życia. Może warto odłożyć trochę kasy i dopiero za jakiś czas kupić mu coś dla nieco starszych chłopców :)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

lego dla faceta

05 mar 2015 - 00:13:47

lego dla faceta

05 mar 2015 - 01:57:07

Moi dwaj Panowie składają... jeden ma niespełna sześć lat, a drugi grubo po trzydziestce - miło popatrzeć, jak siedzą zgodnie, każdy nad swoim zestawem i kombinują. :) Ja się cieszę, bo tata z synem mają wspólne zainteresowania i razem odkrywają świat. :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

lego dla faceta

05 mar 2015 - 07:04:41

świetny pomysł. sama bym chciała takie dostać. Jak ktoś lubi... to lubi

lego dla faceta

05 mar 2015 - 08:24:26

Jeżeli Twój facet powiedział, że chciałby dostać LEGO to w czym problem. Kupuj śmiało :) Dzień mężczyzn się zbliża ;)

lego dla faceta

05 paź 2020 - 15:36:18

Mój chłopak najbardziej lubi też oczywiście LEGO Technic, ale też LEGO Creator. Na urodziny oczywiście chce zestaw LEGO :D Kupiłam mu LEGO Creator Old Trafford - Manchester United, bo znalazłam go w bardzo dobrej cenie na al.to. Poza tym może wygramy jeszcze jakiś zestaw, bo jest Loteria LEGO Masters i można wygrać codziennie nagrody. Trzeba tylko kupić dowolny zestaw i zarejestrować go na stronie loterii. Podsyłam więcej informacji, gdyby któraś była zainteresowana: loteria lego ;)

lego dla faceta

12 lis 2020 - 12:13:43

Myślę, że to świetny pomysł! Mój facet często na stronach takich jak https://gryinfo.pl przebywa, przegląda sobie gry komputerowe i dużo w nie gra, ale jak chodzi o LEGO to też bardzo lubi. To takie wciągające dla facetów :D

lego dla faceta

09 gru 2020 - 10:20:49

Lego jest świwtne, więc się nawet nie zastanawiaj czy kupić czy nie tylko kupuj, będzie zadowwolony

lego dla faceta

22 mar 2021 - 22:50:58

Lego lepsze od niejednej gry komputerowej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które buty wybrać?