Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZuzaK88 Hej! Ja grałem, tylko narazie w szwedzkie lotto, zastanawiam się czy nie spróbować czegoś innego. Tutaj masz link do szwedzkiego lotto: https://www.lottoland.pl/swedzkie-lotto

ja kupiłabym nie za duzy dom (zebym nie miała za dużo do sprzatania) i na pewno tyle ile bym moga siedziałabym w domu z dziecmi

Właśnie wygrałam 3.20, będę mieć na kolejny kuponwiatrak

Bym założyła ośrodek ze spaniem praniem i gorącym jedzeniem dla bezdomnych .Nie alkoholikow .Kupiła bym dzieciakom z domu dziecka książki .Grupce najstarszych stypendium na studia.Otworzyła bym pole namiotowe.1/3 oddala mamie.Trochę bratu.założyła konta dzieciakom swoim.kupila 2 domy .jeden w Polsce drugi w Chorwacji gdzie pole namiotowe.maz by otworzyl galerie z ręcznie robionymi rzeczami.postawiła bym nowy pomnik na cmentarzu zmarlemu bratu.wspomogła schronisko i cos dla dzieci chorych np spełnienie marzeń kilku dzieciaków tyle na ile było by stać .resztę zainwestowała żyła z procentów z zarobku na polu namiotowym bym zwiedzala świat. A rodzinie bym pomogła tylko wtedy gdy sama uznała bym ze tego JM potrzeba .moja rodzina nic nie szanuje i jest chciwa.AAA i samochód rodzinny:)Jeszcze jak bym spotkała biedna rodzinę z dziećmi ale nie narkomanów czy alkoholikow to bym kupiła im mieszkanie i opłaciła na 5 lat i dawała co miesiąc np 3000 zł przez ten okres czasu.Czyli 5 lat.taka szansa ,a co oni by zrobili dalej? To juz ich sprawa.Albo by postawili życie na nogi lub nie .dala bym szanse na lepsze życie.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Sama nie wiem

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Nie mam kredytów tak wiec akurat to u mnie odpada. Ale powiem szczerze, że nie wiem co bym zrobił. Nieruchomości są obecnie drogie i jest wiele głosów, ze być może cena nieruchomości w przyszłym roku spadnie bo rynek sprzedaży nie istnieje.
Lokaty bankowe oraz konta oszczędnośćiowe są lepiej oprocentowane niż w zeszłym roku:
https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci
Z tego co widzę to można obecnie znaleźć oprocentowanie na 8% w przypadku kont oszczędnościowych.
Z drugiej strony i tak jest to znacznie poniżej inflacji. A moim zdaniem inflacja w przyszłym roku może podskoczyć i to znacznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie etui do tabletu?