Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszystka!

03 lut 2015 - 15:40:36

Juz kilka razy dostalam od niej taka wlasnie wiadomosc , czy wysylam za granice . Dzieki

Oszystka!

03 lut 2015 - 15:46:44

dziewczyna została zablokowana :)
nie może udzielać się na forum, ani pisać wiadomości do 2017 roku ;)

Oszystka!

03 lut 2015 - 15:51:00

Cytat
juliach
Kurczę, szkoda, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek...
Zdążyłam już jej odpisać.
Ja też :(

Oszystka!

03 lut 2015 - 15:54:09

Ja nie odpisywałam, jeśli dziewczyna ma czas odczytywać pocztę, to jaki problem pisać i odczytywać wiadomości tu na szafie?.

Oszystka!

03 lut 2015 - 15:55:18

ehh ja też dałam sie nabrać. Naiwność ludzka nie zna granic..

Oszystka!

03 lut 2015 - 15:56:12

o qrcze.. ja też dałam się oszukać :/

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:04:02

Cytat
SunFlower23
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
SunFlower23
Nie macie osobnego maila na spamy, nawet szafę, fejsa, podawanie w jakiś ankietach...?
Każdy ma, jednak nie odrazu trafia do spamów jeśli nie przychodzi jako spam.

Chodziło mi o osobny adres mailowy, a nie o kategorię spam ;)
Wiem że osobny mail. Tylko dla mnie to bezsensowne, nie bawię się w takie zabawy, mało poważne...nie mam na codzień doczynienia z takimi głupotami więc nie potrzebuję dodatkowych adresów, wiem że są na szfie osoby które bawią się w takie gierki mailowe i wykorzystują szafowiczki, ale to już desperacja więc ignoruję ich:)sun, zaśmiecanie to zaśmiecamie, po co mi drugi email na śmieci? Pomyśl, chyba że bawię się w podobne zabawy:)

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:05:54

Cytat
CzerwoneUsta
un, zaśmiecanie to zaśmiecamie, po co mi drugi email na śmieci? Pomyśl, chyba że bawię się w podobne zabawy:)

Ja mam i mi się przydaje. Mam jednego oficjalnego z moim imieniem i nazwiskiem do szeregu innych czynności. gdybym miała dostawać spam z wizażu, fejsa, szafy, łinteda i innych portali, to by mnie szlag trafił.
Ale rozumiem twój punkt widzenia :)

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:11:02

Dzięki za info, dzisiaj dostałam od niej właśnie taką wiadomość :/

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:35:26

A ja czekam az odpisze co ja tak bardzo zainteresowalo ze za granica nie moze tego kupic a tu rybka zablokowali ja do 2017 hahaha logiczne jestem na szafa.pl to przez ten portal sie dogaduje a nie prywatne mejle po co wszystko mozna na szafie zrobic dodac zdjecia ,opis i kwoty nie ma potrzeby pisac prywatnych mejli.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:37:05

Dzięki za info!
Dzisiaj też dostałam od niej wiadomość na szafie i tak właśnie podejrzewałam, że próbuje wyłudzić maila do jakichś celów.

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:51:16

"Witam
Mam pytanie czy jest możliwość wysyłki za granicę ??
Aktualnie przebywam za granicą a bardzo mi na tym zależy, żeby odebrać przesyłkę tutaj, ponieważ nie wiem kiedy będę w Polsce.

Proszę odpowiedzieć mi na maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Rzadko mam czas wejść na szafę :( a tak będę mogła odebrać nawet na telefonie, lub w pracy.

Pozdrawiam ciepło"
ja akurat jej uwierzylam , poniewaz sama w pracy czesto sprawdzam maila a np szafa jest bardzo niepraktyczna na telefonie i sprawdzam ja jedynie na laptopie... ech :(

Oszystka!

03 lut 2015 - 16:57:54

i ja niestety dałam się nabrać eh to będzie nauczka na drugi raz

Oszystka!

03 lut 2015 - 17:01:35

Do mnie też już dwa razy pisała, też za pierwszym razem jej odpisałam, a dzisiaj dostałam takie samo pytanie czy wysyłam za granicę z prośbą żeby odpisać na maila, dzisiaj napisała drugi raz ale podała mi innego maila do odpowiedzi, trochę mnie to zdziwiło, (za pierwszym razem jej odpisałam bo myślałam że naprawdę chce coś kupić ) :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOC!