Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

20 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 14:33:42

Dziewczyny,

jak zauważyłyście, końcem tamtego tygodnia wprowadziliśmy zmiany w wyglądzie forum. Według Waszych sugestii złagodziliśmy biały kolor oraz powiększyliśmy czcionkę w postach. Mamy nadzieję, że dzięki temu forum będzie czytelniejsze.

Dzisiaj włączyliśmy również powiadomienia informujące o zacytowaniu Waszej wypowiedzi przez inną użytkowniczkę lub o oznaczeniu w poście.

Od dziś, kiedy chcecie oznaczyć kogoś w pisanym przez siebie poście lub "przywołać" go do prowadzonej dyskusji, wystarczy, że wpiszecie login danej użytkowniczki z @ (@login). W tym samym momencie otrzyma ona powiadomienie z przekierowaniem do danego posta.

Otrzymacie również powiadomienia w każdym momencie, kiedy Wasz post zostanie zacytowany.

Prosimy Was o opinie - będziemy wdzięczni za każdy głos :) Jednocześnie chciałam prosić Was o wpisanie w tym wątku wszelkich sugestii czy pomysłów, które wg Was usprawniłyby korzystanie z forum. Uruchamiamy koncert życzeń - jak powinno się zmienić forum, co powinniśmy poprawić, a co nowego wprowadzić? Czego Waszym zdaniem brakuje?

Czekamy na odpowiedzi :)

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 14:35:55

A mi się nawet podoba :) Początkowo ta biel okropnie raziła i kłuła w oczy, ale teraz jest już dużo lepiej.

Powiadomienia - super! Baaaaardzo brakowało czegoś takiego tutaj.

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 14:44:00

o raany, a ja się cały dzień zastanawiam co ta czcionka taka wielka :D dla mnie za duuuuża :D

ale zmiany na plus :) miło, że się staracie :D

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 15:06:45

Ja tam jestem na forum od niedawna, nie zdążyłam się przyzwyczaić do tego starego wyglądu, więc nowy całkiem mi się podoba. Ale ja lubię jasne strony, także trafiliście w mój gust :p

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 15:16:17

Baaardzo fajnie!

Ciesze się, ze nowa Administracja słucha (czyta) naszych sugestii :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 76

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 15:20:00

Cytat
SunFlower23
Baaardzo fajnie!

Ciesze się, ze nowa Administracja słucha (czyta) naszych sugestii :)

serce

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 15:33:58

Cytat
nicolenkaa
o raany, a ja się cały dzień zastanawiam co ta czcionka taka wielka :D dla mnie za duuuuża :D

ale zmiany na plus :) miło, że się staracie :D

wciśnij "ctrl" i "-" to zmniejszy Ci się "powiększenie strony" czyli też czcionka :)

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 15:45:34

Cytat
izuun
Cytat
nicolenkaa
o raany, a ja się cały dzień zastanawiam co ta czcionka taka wielka :D dla mnie za duuuuża :D

ale zmiany na plus :) miło, że się staracie :D

wciśnij "ctrl" i "-" to zmniejszy Ci się "powiększenie strony" czyli też czcionka :)

wiem, ale na innych stronach czcionka jednak jest mniejsza, a zazwyczaj przeglądam dużo różnych stron jednocześnie :) no trudno, przyzwyczaję się, jednak odrobinę mniejsza mogłaby być :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 15:47:10

Jest już duuuużo lepiej, ta czcionka też nie jest zła, kwestia przyzwyczajenia

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 16:58:26

Mi brakuje konsekwencji jeśli idzie o "zmiany", które pojawiają się przy pierwszych postach w przypadku, gdy autor/ka kasuje post całkowicie i wpisuje dumne "d". Nie wiem czemu to ma służyć.

Powiadomienia bardzo fajne.

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 21:10:50

Siedzę na szafie dość długo i tylko na forum. Niczego nie sprzedaję ani nie kupuję. Można powiedzieć że jestem tu dla jaj, dla zawracania kijem Wisły, wstawiania głupich komentarzy. Taką mam naturę. Odreagowuję na szafie bardzo poważne życie w realu, cholerną odpowiedzialność na świat i ludzkość.
Niestety szafa straciła wiele wartościowych dziewczyn. Między innymi przez ostrzeżenia i niefortunne wprowadzenie opłat za transakcje. Moim zdaniem nie da się już powrócić do minionych lat świetności. I nic tu nie pomoże zmiana tła czy wielkość czcionki. Zastanawiam się nad porzuceniem szafy - nie mam już takiej satysfakcji jak kiedyś, kiedy posty pisało się z humorem i polotem.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

27 sty 2015 - 21:15:42

Och, MaszaGudicz, przetrwałaś tyle, no nie uciekaj, bo czytam Twoje posty ;)

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

28 sty 2015 - 15:56:08

Ta biel razi w oczy... i jeszcze powiększone wszystkie literki, tableki itd. Masakra...

Nowa funkcja :

SKOMENTUJ - po co to ? Przecież jak mam się wypowiedzieć na dany temat to trzeba przeczytać cały wątek najlepiej więc ten przycisk na górze jest niepotrzebny i beznadziejny.

LICZBA STRON NA GÓRZE - jak mnie pamięć nie myli już wcześniej to było i można było skakać sobie na wybraną stronę

POWIADOMIENIA W CYTOWANIU - jak najbardziej tak :0 czasem ciężko przebić się przez wielostronicowy wątek aby znaleźć czasem odpowiedź na swój post.

STRONA GŁOWNA FORUM -znowu serio ? Przecież ta opcja była...


Także podsumowując ja się pytam po co te bzdury o nowych funkcjach jak to wszystko kurde było. Jedyna nowość to powiadomienia które może dodacie... oraz beznadziejna boląca biel i wszystko powiększone zły



A co do cytowania świetnie, że tak jest - mam na myśli powiadomienia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 15:56 przez kamilkaa21.

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

29 sty 2015 - 12:09:52

dla mnie zmiana na plus :) wszystko jest przejrzyste, wyraźne, lepiej się czyta

Zmiany na forum i nowe powiadomienia

29 sty 2015 - 12:43:15

Dla mnie szafa zmienia się na gorsze. Wygląd aktualnie totalnie zniechęca... Mam wrażenie że zajmuje się nim jakaś sweet 16 ściana

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

50 twarzy greya piosenka