Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Pewnie,ze tak. Ceny w sklepach internetowych są o wiele bardziej korzystne niż w stacjonarnych. Jeśli chodzi o mnie to zamawiam głównie sprzęt. Mam tę pewność,ze jak mi się akurat coś nie spodoba to będę mogła bez problemu zwrócić do sklepu.Dla mnie jest to na przykład bardzo duży plus....
Polecam sczczególnie sklep RTV EURO AGD. Obecnie mają tam bardzo korzystne ceny na sprzęty rtv oraz agd. Poza tym można w nim brać sprzęty na raty. Wiele z nich nawet na 50 rat 0%. Dzięki temu rata jest naprawdę niewielka i po prostu nie odczuje się mocno tego zakupu.

ja bardzo dużo rzeczy kupiłam do domu właśnie przez internet. Lubię tak czasem siedzieć i coś wyszukiwać , czasem jakieś okazje się trafią. Także polecam

Pewnie że tak, kupiłam wszystkie meble do pokoi,żyrandole, dywany i praktycznie większość rzeczy do wyposażenia. I na nic nie narzekam. Nie chciałoby mi się jeździć od sklepu do sklepu i wybierać, jak mogę to zrobić w domu na spokojnie.

A jak z tymi dywanami kupionymi przez internet? Bo chciałabym kupić dywan tradycyjny online i trochę się waham. Po pierwsze czy będzie taki jak na zdjęciu a co za tym idzie czy będzie mi pasował do salonu. A po drugie jak to wygląda w razie reklamacji? Odsyłanie jest na koszt klienta? Czy wszystko zależy od sklepu? <moderacja>linki reklamowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 16:28 przez moderator.

Polecam stronkę dekoracje domu.pl :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ja tylko rzeczy typu rtv i agd kupuje przez internet. Mam sprawdzony sklep electro.pl i tam nawet za darmo jest dostawa. Ostatnio mi się pralka popsuła i tam zamawiałam. Ogólnie mam mały samochód więc super z tą dostawą bo inaczej nie wiem jak bym ją do domu dotachała ;)

jestem zwolenniczka kupowania w necie pod warunkiem ze najpierw moge to zobaczyc w realu.Kupujac przez net sprzet rtv czy agd wychodzi duzo taniej.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Dziewczyny mam pytanie.Czy zamawiałyście mozę przez internet firanki do mieszkania? Ponieważ sama zastanawiam się poważnie nad kupnem kompletu firaneczek.

Porównywąłam sobie ceny w sklepach stacjonarnych i internetowych i wychodzi na to,ze sklepy stacjonarne narzucają sobie mega marże.
<moderacja>
Znalazłam taki oto komplecik. Co o nim ogólnie sądzicie?




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 20:24 przez moderator.

Ja lubię dodatki różnego rodzaju do domu kupować w sieci, w tym donice, bo jest naprawdę duży wybór ich w sklepach internetowych. Zwłaszcza, że ja lubię mieć wszystko dopasowane do kolorystyki i stylu.

nie nie kupuje nic przez internet ...bo oszukują wysyłają zepsute,uszkodzone,wybrakowane towary

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Ja niedawno zamówiłam pierwszy raz w życiu i to kanapę na mebel-partner! Trochę się bałam, że obicie będzie różniło się od tego na zdjęciach ale nie. Była identyczna. Bardzo pasuje do naszego świeżo wyremontowanego salonu

W sprawach aranżacji i dobory mebli zawsze doradzam się u profesjonalisty. Lubię oryginalne rozwiązania tego problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Waga nasza kobiet i czy pozwalacie sie nosic 70 kg i wzwyz fotki