Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

56 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy kupujecie przez internet elementy wyposażenia wnętrz?

kupilam kiedys zaslony, lampe i dekorke na sciane, na meble bym sie nie odwazyla.....poza tym posciel i koce, ale to nie element wyposazenia chyba:)

Również nie kupiłabym mebli przez internet, wolę zobaczyć najpierw jak wyglądają w realu. Ale gdybym zobaczyła jakiś oryginalny dywanik, lampę, itp. (i w niskiej cenie), to nie zastanawiałabm się długo nad kupnem. :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

tak, ale np w internetowym odpowiedniku sklepu stacjonarnego. home and you np.

tak, chociaż rzadko, bo jednak koszty przesyłki większych rzeczy są zbyt wysokie i wtedy zwyczajnie się to nie opłaca,
poza tym zamawiałam kilka razy np. płytki przez internet (po wcześniejszych ich zobaczeniu w realu) i mam mieszane uczucia,raz bardzo byłam zadowolona, raz bardzo rozczarowana postawą sklepu - strasznie zdzierali kasę za wysyłkę, potrzebowali wysokiej zaliczki i na zamówienie musiałam czekać ponad miesiąc...

tak, chociaż rzadko, bo jednak koszty przesyłki większych rzeczy są zbyt wysokie i wtedy zwyczajnie się to nie opłaca,
poza tym zamawiałam kilka razy np. płytki przez internet (po wcześniejszych ich zobaczeniu w realu) i mam mieszane uczucia,raz bardzo byłam zadowolona, raz bardzo rozczarowana postawą sklepu - strasznie zdzierali kasę za wysyłkę, potrzebowali wysokiej zaliczki i na zamówienie musiałam czekać ponad miesiąc...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-31 09:04 przez sssonia.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Dużo produktów uwzględnia portal gdzieobejrze.pl. To dość ciekawie pomyślana wyszukiwarka, która prezentuje towary dostępne fizycznie obecne w magazynach. To jest fajne, bo można taki towar dokładnie obejrzeć w takim magazynie, i potem ewentualnie już na pewniaka zamówić przez neta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-22 11:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Tak. Obecnie jesteśmy z mężem w trakcie remontu naszego mieszkania i wiele rzeczy zamówiliśmy przez internet. Z braku czasu jak również patrząc się na ceny ponieważ w sieci jest jednak o wiele taniej niż w zwykłych stacjonarnych sklepach. Obecnie zastanawiam się nad nową firanką do sypialni. Prawdopodobni zamówię w tym samym sklepie, w którym zamawiałam firany do salonu. Były szyte specjalnie na wymiar. Tak - w sieci można zamowić firany szyte na wymiar i to w lepszych cenach niż w sklepach stacjonarnych.
K



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 16:24 przez moderator.

Ja kupuję piękne świece od znajomej, lecz jej strona dopiero sie tworzy,a tak chetnie bym poleciła, jednak ceny tych świec nie są male ale napewno mniejsze niz np. Yankee Candles. Kupowalam na all firanki ale jakosc byla okropna

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 9/5

Owszem, często kupuje jakieś dodatki itp. do domu ale nie tylko to.
Ogólnie w sieci wszystko łatwiej jest obejrzeć ustalić atrakcyjniejszą cenę itp. Teraz np. przeglądamy z siostrą meble medyczne tutaj http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/meble-medyczne/szafy-medyczne bo tego asortymentu szukamy do firmy.

Czasami w Home&You (online) ;)

Owszem, zdarza się, choć teraz to głównie tylko w prezencie, ponieważ na ten moment w zasadzie wszystko mam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 16:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

ja właśnie kupuję świece kringle candle w sklepie internetowym, podobne do yankee. plusem jest to, że są tańsze niż w okolicznym sklepie, jest tam chyba tez większy wybór



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 16:25 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Kilka razy kupiłam pewne rzeczy na allegro i różnie z tym bywało. Ostatnio będąc w galerii wstąpiłam do nowo otwartego sklepu English Home i zaopatrzyłam się w bardzo fajną i dekoracyjną pościel - dobra cena i 100% bawełny. Z racji tego że nie często mam dostęp do sieci stacjonarnych EH czekam na otwarcie ich sklepu internetowego. Tak jak pisały tu moje poprzedniczki, warto sobie upatrzyć coś w sklepie, ale kupić taniej przez internet.
A propo Yankee Candle - mam możliwość sprowadzenia świeczek, dyfuzorów, kominków czy innych firmowych rzeczy z UK, zainteresowani pisać na priv :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-29 21:19 przez dIgItAl_gIrL.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Ja zastanawiam się nad kupnem kołdry naturalnej. Kupowałyście już może? Mam strasznie delikatną skórę i często łapię różne alergie. Co myślicie o takim rozwiązaniu? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 16:26 przez moderator.

ja jestem jak najbardziej za zakupami przez internet, głównie ze względu na cenę. Rok temu kupiłam łóżko - tzw. małżeńskie z materacem, 1000zł taniej wyszło niż za takie same w sklepach stacjonarnych. Trzeba dobrze poszukać, posprawdzać i nie powinno być niemiłych niespodzianek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szczotka do włosów która?