Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TYP URODY - jaki mam POMOCY!

30 gru 2014 - 01:59:22

Hej!
Już od dawna nie mogę znaleźć konkretnej informacji do której pasuje mój typ urody :( wiele by mi to ułatwiło więc szukam u was pomocy.
Jak wiadomo są typy urody 4 pory roku - wiosna, lato, jesień, zima... Bądź typy urody inne - celtycki, południowoamerykański itd.

Pomożecie? Wrzucam kilka informacji o sobie, może pomożecie mnie określic w końcu!

1. KOLORY. W załączniku kolory w których wyglądam w dobrze / bardzo dobre / znośnie - znaki zapytania oznaczają, że jeszcze tego koloru nie testowałam, ale na czuja wydaje mi się, że będą ok. Z doświadczenia wydaje mi się, że z każdej palety kolorów pasują mi barwy o tej cieplejszej tonacji (nawet jeśli jest to lodowaty odcień nasyconego niebieskiego).
Ogólnie taka zasada - przy twarzy (góra) jaśniejsza, dół ciemniejszy. Ciemna góra mnie przytłacza. CZARNY kolor jest w bluzkach ok, neutralny, ale już w zabudowanych marynarkach nie.

2. CERA. Bardzo jasna, wręcz mleczna - mam problem z doborem kosmetyków do bladej cery. Słabo i długo się opala, najczęściej na czerwono, potem brązowieje po dłuższym czasie, nie jest trwała. Występują nasilone piegi w lecie, zimą znikają.

3. WŁOSY. Naturalne ciemny kasztan o złotych refleksach - farbowane na ognisty kasztan / czekoladę / miedź (dobrze się czuję w tym kolorze i mi pasuje). W czarnych byłabym za blada.

4. OCZY - tęczówki zielono-brązowe, z przewagą zieleni.


Bardzo dziękuję za wszelką pomoc! serce



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-30 02:00 przez nika89.

TYP URODY - jaki mam POMOCY!

30 gru 2014 - 06:50:20

Z ciekawości poczytałam i wygląda na to,że jesteś typem urody jesień(piegi,blada cera,która opala się na czerwono,zielone oczy...).Poczytaj sobie o tym typie urody,bo niestety nie znam się na doborze kolorów ubrań do typu urody.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy kupujecie przez internet elementy wyposażenia wnętrz?