Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sheinside, przesyłka

21 gru 2014 - 22:29:27

Witam! :)
Czy orientuje się ktoś z Was ile czasu idzie paczka z sheinside?
Chciałabym zamówić sobie sukienkę na studniówkę, ale nie wiem czy przesyłka zdąży do mnie dotrzeć ;D
Studniówka jest 24.01 :)

sheinside, przesyłka

21 gru 2014 - 22:40:13

Ja zamawiałam sweterek czekałam 5 tygodni, ale to było w okresie letnim, teraz może byc dłużej, bo świeta, sylwester, pewnie mają od groma zamówień, ale powiem Ci że zdjęcia na portalu wyglądają super, ale ciuchy które rzeczywiście dostajesz to odbiegają jakością, więc ja bym z sukienką nie ryzykowała, bo może sie okazac ze zamiast pieknej wymarzonej dostaniesz taką że wstyd Ci bedzie w niej pojsc, w koncu to studniowka - ważne wspomnienie:)

sheinside, przesyłka

21 gru 2014 - 22:46:07

Dziękuję :)
Sama już nie wiem co robić bo widziałam na tej stronie piękne sukienki za małą cenę. Czytałam róznie opinie na ten temat ;D

sheinside, przesyłka

21 gru 2014 - 22:49:32

tylko własnie w tym problem, jak coś jest piękne i wyjątkowe to nie może mało kosztować, zwykle kwestia materiałów i jakości bierze górę, bo może i pomysł fajny, projekt piękny a w konsekwencji "ceny" wychodzi tandeta.
Wiele razy już zamawiałam sukienki (zawsze robie to 2 mies przed okazją, żeby móc coś odesłac albo kupic jeszcze inna) i zarówno Sheinside, Lipsy i Asos mają te problemy,z tym że sheinside to naprawdę dają po jakości, w Asosie te stare sukienki są bdb jakości, nowe, zwłaszcza te z koronkami i tiulami to kpina, a Lipsy mają nawet ok, ale w cenie ok 300zł

sheinside, przesyłka

21 gru 2014 - 22:53:36

okej dziękuję bardzo, chyba juz mi przeszdł ten pomysł :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prześladuję ją ;/