Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 11:25:13

Wczoraj się dowiedziałam że jedna z moich kuzynek wychodzi za mąż w przyszłym roku...ja już zapowiedziałam że nie przyjdę bo tego dnia wybieram się na koncert.. i tu cała rodzina na mnie że jak to tak można olać rodzinę itp.. a wy co byście zrobiły?

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 11:33:21

Jaki to koncert, gdzie i czy masz juz bilety?:D

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 11:34:30

Tak mam już bilety

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 11:45:01

No wiesz, przyjmuje się, że wesele odbywa się raz w życiu, a jak jest z koncertami-wiadomo-nie ten to inny/ w innym terminie,miejscu.
Jeśli to nie jest ważna dla Ciebie osoba, to może trzeba było szczegóły zachować dla siebie i powiedzieć tylko, że nie możesz pójść, a nie, że wolisz koncert.

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 11:47:23

Cytat
starababa
No wiesz, przyjmuje się, że wesele odbywa się raz w życiu, a jak jest z koncertami-wiadomo-nie ten to inny/ w innym terminie,miejscu.
Jeśli to nie jest ważna dla Ciebie osoba, to może trzeba było szczegóły zachować dla siebie i powiedzieć tylko, że nie możesz pójść, a nie, że wolisz koncert.
powiedziałam że mam już bilety na koncert na tren dzień... a co do koncertu "inny termin" to są kapele które do Polski rzadko przyjeżdżają

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 11:49:06

Dla mnie wybor bylby oczywisty, bo nie przegapilabym slubu kogos z rodziny. Nawet kosztem koncertu ulubionego zespołu. Wiec ja akurat rozumiem stanowisko rodziny. Ale jesli z kuzynka masz nikly kontakt, albo jej nie lubisz to idz na koncert.

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 12:09:05

Gdyby to była dalsza kuzynka, z która nie utrzymuję bliższych kontaktów, poszłabym na koncert. Jeżeli to bliższa rodzina, odsprzedałabym bilet.

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 12:17:15

zależy jakie masz stosunki z tą kuzynką? To kuzynka z pierwszej linii?

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele a koncert

20 gru 2014 - 12:32:28

Taką postawą aż się prosisz żeby i Ciebie olać.
Kupiłaś bilety i to jest chyba dla ciebie ważniejsze niż sam koncert.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-20 12:38 przez PaniGami.

Wesele a koncert

21 gru 2014 - 13:23:17

Nie da się dogodzić każdemu.. dobrze ze moje wesele i wesele mojego kuzyna nie jest 25 lipca :D serce by mi pękło

Wesele a koncert

25 gru 2014 - 18:04:20

Koncert!!

Wesele a koncert

25 gru 2014 - 18:31:35

Ja bym poszła na koncert bo nie znoszę wesel i zawsze staram się wymigać. A argument co do koncertu " nie ten to inny" jest poprostu śmieszny - jedzie się na ten konkretny zespół a nie na ten, który akurat gra. Poza tym być może będzie to już ostatni moment aby ich zobaczyc na żywo, bo więcej nie przyjadą do Polski. A przy okazji - co to za kapela?

Wesele a koncert

25 gru 2014 - 18:35:47

Cytat
devildoll667
Ja bym poszła na koncert bo nie znoszę wesel i zawsze staram się wymigać. A argument co do koncertu " nie ten to inny" jest poprostu śmieszny - jedzie się na ten konkretny zespół a nie na ten, który akurat gra. Poza tym być może będzie to już ostatni moment aby ich zobaczyc na żywo, bo więcej nie przyjadą do Polski. A przy okazji - co to za kapela?
znając życie to pewnie acdc

Wesele a koncert

25 gru 2014 - 18:45:40

Cytat
devildoll667
Ja bym poszła na koncert bo nie znoszę wesel i zawsze staram się wymigać. A argument co do koncertu " nie ten to inny" jest poprostu śmieszny - jedzie się na ten konkretny zespół a nie na ten, który akurat gra. Poza tym być może będzie to już ostatni moment aby ich zobaczyc na żywo, bo więcej nie przyjadą do Polski. A przy okazji - co to za kapela?

Ja też nienawidzę wesel i nie rozumiem tego biadolenia, jak odmawiam przyjścia, przecież jestem jedną ze stu albo nawet dwustu zaproszonych osób. Wysyłam zawsze prezent, ewentualnie kasę, bo dla mnie to nie jest najszczęśliwszy dzień w roku tylko męczarnia- co za pożytek z gościa, którego wesele wcale nie cieszy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sheinside, przesyłka