Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Hej dziewczyny! Zdecydowałam - chcę kupić mieszkanie w Gdyni. Zawsze o tym marzyłam i mam zamiar w końcu zrealizować ten plan. Gdzie znajdę najlepsze oferty cenowe, oraz ogólne informację o nieruchomościach w Gdyni?

ceny mieszkań w Gdyni bardzo różnią się jeśli chodzi o lokalizację :D

powiedz coś więcej. Jaka dzielnica, blisko morza, blisko centrum? blisko skm? Trochę o cenach wiem, kupowałam mieszkanie w ubiegłym roku ;)

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 9/5

Gdynia to bardzo fajne miejsce do mieszkania. Jakbym mogła to bardzo chętnie bym się tam przeprowadziła. Mieszka tam obecnie moja siostra, często u niej bywamy z rodziną. Jest tam o wiele spokojniej niż w Gdańsku.
Z tego co również orientuję się mieszkania możesz kupić w o wiele bardziej korzystnych cenach niż w Sopocie ( który jest chyba droższy od samej Warszawy). Zerknij sobie tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/
Na stronie znajdują się wirtualne targi nieruchomości gdzie możesz sobie przejrzeć wszystkie nieruchomości jakie obecnie realizowane są w Gdyni. Deweloperzy budują obecnie sporo.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Dzięki tego właśnie szukałam! Nie zdecydowałam się jeszcze na lokalizację, muszę zobaczyć ceny i miejsca.. oczywiście szukam czegoś na miarę swoich możliwości finansowych.

ja z kolei mieszkałam w Gdyni i nie chciałam tam zostać, dlatego w końcu kupiliśmy poza Gdynią :) to dla mnie takie nieprzyjazne miasto(jestem w tym poglądzie osamotniona :D ). Jestem ze śląska i właśnie Gdynia bardzo mi się ze Śląskiem kojarzy. Niby turyści, niby morze a jakoś tak tam gwarnie, przemysłowo, szaro i w sumie w okolicy nie mieliśmy za bardzo przyrody(ale raczej ze względu na to, że mieszkaliśmy w samym centrum) Spacery nad morze się nudzą, a za bardzo nie było alternatywy :D mieszkanie tam bardzo mnie zmęczyło.

Jak będziesz się rozglądać to przede wszystkim patrz na lokalizację i twoje potrzeby, bo to chyba najważniejsze przy doborze mieszkania. W Gdyni są miejsca gdzie mieszkania są bardzo tanie, ale nigdy bym się nie zdecydowała tam mieszkać, a są i miejsca gdzie ceny są zabójcze. Trzeba to wyśrodkować i znaleźć dobre miejsce w przystępnej cenie, dlatego właśnie ja finalnie z Gdyni zrezygnowałam :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

A czy ktoś z was słyszał może o osiedlu sasankowym? znalazłam ostatnio informacje o nim tutaj http://www.sasankowe.pl/ i zastanawiam się, czy to dobra inwestycja. Może jest ktoś kto też się zastanawia nad kupnem tam mieszkania i ma jakies informacje nt. standardu ?

niezweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 5/5

ja myślę że tylko głównie wyszukiwarki i porównywarki mogą ci pomóc :) wiadomo niektórzy mają takie swoje wyszukiwarki na stronie jak np http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/gdynia/26/1/ ale to są tylko w obrębie ich ofert. Ja najczęściej szukam po lokalizacji która mnie interesuje :)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Proszę tutaj - [moderacja - reklama]
Ogólnie to radzę jednak szukać we wszystkich możliwych źródłach, również w gazetach, bo nie każde ogłoszenie pojawia się w sieci, a można trafić fajną okazję.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 08:17 przez moderator.

Akurat mnie do zamieszkania interesuje całkiem inna okolica i skupiam się na ten moment na Warszawie. Kiedy ktoś tak jak ja poszukuje mieszkania z rynku pierwotnego to zachęcam do sprawdzenia oferty od dewelopera https://ronson.pl/ gdyż moim zdaniem, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

niezweryfikowana
Posty: 297
Ostrzeżenia: 6/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telefon dotykowy jaki polecacie ?