Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:33:52

Już za miesiąc święta i moja teściowa już poruszły ich temat. Zaczęła mówić że przyjeżdża jej mama(czyli babcia męża) i ogólnie rodzina licząc że ja też się pojawię.. może jestem chamska ale ja niestety nie przepadam za teściową i tak was pytam czy wypada nie przyjść w święta?

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:38:28

To zalezy:: jak długo jesteście razem, czy na bardzo poważnie, cop ty robisz w święta... Pomimo że ja sama byłam z planowanym ślubem, nigdy nie dostałam zaproszenia od swojej przyszłej teściowej. Dopiero gdy narzeczony spędził ze mną wigilię pojechaliśmy (sami z siebie) za 1. dzień świąt.
Więc ciesz się i doceń zaproszenie.

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:43:44

Cytat
SunFlower23
To zalezy:: jak długo jesteście razem, czy na bardzo poważnie, cop ty robisz w święta... Pomimo że ja sama byłam z planowanym ślubem, nigdy nie dostałam zaproszenia od swojej przyszłej teściowej. Dopiero gdy narzeczony spędził ze mną wigilię pojechaliśmy (sami z siebie) za 1. dzień świąt.
Więc ciesz się i doceń zaproszenie.
skoro jesteśmy małżeństwem to raczej na poważnie ;)

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:47:49

według mnie nie wypada nie przyjść na święta. Ok, moze jej nie lubisz, ale to matka Twojego męża i będzie tam nie tylko ona. Po prostu na ten jeden dzień trzeba schować swoje uprzedzenia w buty i tyle. A ponoć święta to czas miłości, jednoczenia się rodziny i takie tam....

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:49:08

Cytat
mariczkam

skoro jesteśmy małżeństwem to raczej na poważnie ;)

teraz co druga laska jest z facetem 2 miechy i już ma teściową, więc nigdy nic nie wiadomo.
Skoro jesteście małżeństwem to tym bardziej wam wypada łącznie jechać. Jakoś przebolejesz. Będe się łączyć w bólu ;)

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:49:12

Moim zdaniem wypada. Możesz nie przepadać ale jak cię zaprosiła i nie ma z tym że cię zaprosiła problemu to znaczy że ty go masz.

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:52:10

Nie wiem, po prostu nie przepadam za nim, za bardzo lubi się wtrącać(dosłownie) wyrażać swoje zdanie nawet jeśli nikt jej o to nie pyta a sprawy nie dotyczą jej w ogóle...

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 10:54:05

Ja jadę w niedzielę na urodziny teścia i też się nasłucham. Ale zaciskam usta, gryzę się w język i jakoś przeboleję. Nie ma wyjścia, mężą wybierasz, jego rodziny już nie.

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:01:56

Moim zdaniem wypada pojechać na święta.
Jakbyś nie przyjechała to wtedy dopiero teściowa miałaby powody do narzekania na Ciebie.. To jest matka Twojego męża a Wy musicie trzymać się razem..


Proszę chociaż o podbicie wątku <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-24 20:06 przez moderator.

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:03:03

to jak chcesz spedzic swieta jak tam nie pojedziesz? Sama w domu?
Chyba mozna zacisnac zeby i jeden wieczor wytrzymac.

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:03:54

Też nie lubię swojej teściowej, ale dla dobra ogółu, trzeba czasem się przemęczyć.

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:06:22

Cytat
zambezi
to jak chcesz spedzic swieta jak tam nie pojedziesz? Sama w domu?
Chyba mozna zacisnac zeby i jeden wieczor wytrzymac.
dlaczego sama? mam też swoją rodzinę

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:09:22

Wypadałoby jechać, w końcu to matka Twojego męża. Jeden dzień jakoś przebolejesz ;)

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:20:24

nie musicie sie kochac czy lubic z tesciowa ale szanowac tak, wiec jak sie nie pojawisz na swieta to tym samym okazesz jej brak szacunku i tym samym sytuacje jaka panuje miedzy wami jeszcze bardziej zaognisz. jeden dzien mozesz sie przemeczyc w zyciu nie ma tylko samych wygód.

Święta a teściowa

20 lis 2014 - 11:23:42

No cóż więc będę musiała się przemęczyć, wiem też że będę musiała męczyć się z pytaniami kiedy dziecko i że już pora na powiększenie rodziny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mikołajki