Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lotnisko modlin pomocy

09 sty 2018 - 19:47:16

Cytat
aniacichowiec
poddaję się- i nawet nie proszę kolejny raz o czytanie ze zrozumieniem. Od początku pisałam o odprawie na najdłużcszą część lotu czyli CDG-PTP bo mam wrażenie że ta trwała najdłużej właśnie ze względu na ilość pasażerwó. Lubisz marnowac czas- możesz być i dwa dni wcześniej jak dla mnie. Lubisz miec rację- miej. W swoim mniemaniu. Tyle w temacie.
watek dotyczł lotniska modlin a nie innego wiec... i tu nie chodzi o marnowanie czasu a przestrzeganie umowy bo kupujac bilet "podpisujesz" umowe z linia lotniczą i dobrze było by sie z nią zapoznać a potem wywiązać. Umowa obowiazuje obie strony a nie tylko jednej. Własnie przez takich pasażerów odechciewa pracy bo oni uważaja ze pozjadali wszystkie rozumy i wiedza lepiej a wszystkie nakazy które narzuca linia lotnicza są durne i nie jeden przez takie rozumowanie pocałował klamke czyli nie został wpuszczony na pokład bo przeciez jest jeszcze 10 min do odlotu i jak to go nie wpuszcza. Ale rozumiem lubisz życie na krawędzi i szlak przemytniczy masz przetarty ;P i tu wcale nie chodzi o moja rację bo mnie to wisi :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-09 19:48 przez agata74.

lotnisko modlin pomocy

18 sty 2018 - 09:35:06

pozostawię Twoje wpisy bez dalszego komentarza bo to nie jest dyskusja merytoryczna a Twoje wpisy niestety brzmią jak wpisy sfrustrowanego pracownika lotniska.
Jak już pisałam wyżej, nikt nie mówi o przybyciu na lotnisko pół godziny przed odlotem, a mowa była o tym że nie trzeba być 4h przed-- bo żadna linia lotnicza którą znam nie wymaga tego. Miłego dnia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAFIARENKA na FB! Dołącz!