Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lotnisko modlin pomocy

19 lis 2014 - 22:44:37

Cytat
incognito85
Wszystko masz na stronie ;)
http://www.ryanair.com/pl/pytania/plyny-w-bagazu-podrecznym/
Tak, tusz i eyeliner to też płyn, podobnie jak krem i pasta do zębów.

hm myslalam ze tego nie liczą, bo jak leciałam to tusz, liner itp mialam w kosmetyczne w torebce i nawet nie otworzyli tej kosmetyczki :)

lotnisko modlin pomocy

19 lis 2014 - 23:20:18

Powinnaś była je wlożyć do torebki na płyny i wyjąć przy kontroli. Najwyraźniej to oleli, tam też ludzie pracują.
Zresztą ja kiedyś leciałam w butelką wody 1,5 litra w łapie i też przeszło ;)

lotnisko modlin pomocy

19 lis 2014 - 23:57:32

Cytat
incognito85
Powinnaś była je wlożyć do torebki na płyny i wyjąć przy kontroli. Najwyraźniej to oleli, tam też ludzie pracują.
Zresztą ja kiedyś leciałam w butelką wody 1,5 litra w łapie i też przeszło ;)

oo ma mi nową wodę babka wyrzuciła ( 500 ml) po czym musiałam kupić następną już na lotnisku ( 3x droższą xd )

lotnisko modlin pomocy

20 lis 2014 - 00:03:27

Bo ja jak już pisałam z dzieckiem latam ;) Ostatnio też z 500ml butelką leciałam. Każą dziecku spróbować w takich przypadkach, ale najwyraźniej mają odgórne polecenie przymykać na to oko ;)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

lotnisko modlin pomocy

24 lut 2016 - 12:23:01

Dziwczyny. Ja lecę z Modlina w najbliższym tygodniu do UK. Myślicie,ze warto jest zostawić auto na parkingu na lotnisku czy szukać jakiegoś prywatnego?

lotnisko modlin pomocy

24 lut 2016 - 12:29:35

Na prywatnych uważaj, bo to różnie bywa- nie masz pewności, co później z nim będzie pod Twoją nieobecność

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

lotnisko modlin pomocy

24 lut 2016 - 15:27:52

Zdecydowanie prywatne. To na lotnisku ma koszmarnie wysokie ceny .Zresztą sama możesz sobie zobaczyć. Prywatne parkingi są tak samo bezpieczne ale proponuję rezerwować sobie przez internet na bezpiecznych stronach.
My jakiś czas temu lecieliśmy właśnie z Modlina oraz rezerwowaliśmy parking właśnie przez neta. Parking niedrogi, o wiele tańszy niż lotniskowy. Na miejscu zapakowali nas w busa i zawieźli na lotnisko. Potem odebrali. Jedyna wada to droga dojazdowa do parkingu ale to jedynie przez krótki odcinek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-05 12:11 przez moderator.

lotnisko modlin pomocy

05 sty 2018 - 12:09:40

ostatnio leciałam na naprawdę długiej trasie(ameryka południowa) i mimo iż na pokładzie było ponad 300osób odprawa szła naprawdę szybko i sprawnie. Na lotnisku byłam 50 minut przed odlotem i jeszcze 15 minut siedziałam zanim weszliśmy;) 2h to nawet nadmiar- chyba że lecisz np dzień przed jakims długim weekendem, świętami itp. Wtedy bywa różnie.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

lotnisko modlin pomocy

05 sty 2018 - 12:14:24

Raz leciałem z Modlina i naprawdę źle to wspominam... Wolę wybierać inne lotniska.

lotnisko modlin pomocy

05 sty 2018 - 19:33:08

Cytat
aniacichowiec
ostatnio leciałam na naprawdę długiej trasie(ameryka południowa) i mimo iż na pokładzie było ponad 300osób odprawa szła naprawdę szybko i sprawnie. Na lotnisku byłam 50 minut przed odlotem i jeszcze 15 minut siedziałam zanim weszliśmy;) 2h to nawet nadmiar- chyba że lecisz np dzień przed jakims długim weekendem, świętami itp. Wtedy bywa różnie.
to chyba leciałas z przesiadka bo z polski nic nie lata do ameryki południowej

lotnisko modlin pomocy

05 sty 2018 - 19:43:47

@agata74- nawet z dwoma przesiadkami- berlin i Paryż. Jednak nie ma to znaczenia, chodziło mi o sam fakt że nawet na tak duży pokład gdzie tzreba odprawić tylu pasażerów 2h jest wystarczające o ile nie ma dodatkowych okoliczności

lotnisko modlin pomocy

06 sty 2018 - 09:27:09

Cytat
aniacichowiec
@agata74- nawet z dwoma przesiadkami- berlin i Paryż. Jednak nie ma to znaczenia, chodziło mi o sam fakt że nawet na tak duży pokład gdzie tzreba odprawić tylu pasażerów 2h jest wystarczające o ile nie ma dodatkowych okoliczności
ma znaczenie i to duże bo lecąc do strefy schengen nie masz kontroli paszportowej to skraca czas przejscia do gate to raz dwa odprawa check-in jest zamykana w zależnosci od linii lotniczej na 30-40 min przed odlotem wiec dlatego trzeba byc wczesniej na lotnisku no chyba ze lubisz życ na krawędzi i potrzebujesz wiekszych doznań. I o jakim duzym pokładzie mówisz te 180 osób to nie jest duzo duzo jest 400

lotnisko modlin pomocy

09 sty 2018 - 15:18:39

@agata74 nie wiem skąd te 180 ja pisałam chyba o ponad 300, kontrola paszportowa była. Jednak nawet jeśli 40 minut przed odlotem trzeba przejśc przez bramki i niechby godzinę nawet trwała odprawa to są niecałe 2h więc nie rozumiem po co być 3-4 wcześniej

lotnisko modlin pomocy

09 sty 2018 - 16:24:13

Cytat
aniacichowiec
@agata74 nie wiem skąd te 180 ja pisałam chyba o ponad 300, kontrola paszportowa była. Jednak nawet jeśli 40 minut przed odlotem trzeba przejśc przez bramki i niechby godzinę nawet trwała odprawa to są niecałe 2h więc nie rozumiem po co być 3-4 wcześniej
Z warszawy do berlina samolot zabiera ok 180 osob wieksze nie lataja , to raz dwa bedąc na lotnisku w berlinie i paryzu to byłas w tzw. tranzycie i procedura wyglada inaczej dla pax w tranzycie no chyba ze zarówno w paryzu jak i berlinie odbierałas bagaż i od nowa nadawałas czasem tak jest w przypadku przesiadek z tanich na normalne rejsówki. wierz mi mądrzejsze głowy nad tym siedza i wymyslaja a te 3-4 h czasem jest potrzebne sama odprawa w check-in trwa bo trzeba troche powklepywac danych wiem co mówie bo pracowałam przez 14 lat przy odprawach wiec procedury mi sa doskonale znane ;)

lotnisko modlin pomocy

09 sty 2018 - 17:52:37

poddaję się- i nawet nie proszę kolejny raz o czytanie ze zrozumieniem. Od początku pisałam o odprawie na najdłużcszą część lotu czyli CDG-PTP bo mam wrażenie że ta trwała najdłużej właśnie ze względu na ilość pasażerwó. Lubisz marnowac czas- możesz być i dwa dni wcześniej jak dla mnie. Lubisz miec rację- miej. W swoim mniemaniu. Tyle w temacie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Święta a teściowa