Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:16:31

W moim ostatnim wątku pytałam Was ile rzeczy macie w swojej szafie i nie ukrywam, że niektóre Wasze odpowiedzi mnie zaskoczyły. Zaczęłam się zastanawiać gdzie mieścicie te 70 par butów, 100 bluzek, 40 sukienek czy 20 par spodni. Pochwalcie się, jak udaje Wam się to wszystko pomieścić. Moja Szafa z niewielką ilością ubrań wygląda tak:

PS. Na zdjęciach brakuje kilka moich rzeczy, m.in. 3 par butów (buty do pracy, kozaki na zimę i buty trekkingowe), 2 żakiety, 5 koszul, 1 pary spodni i 2 sukienek.



Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:21:55

TYLKO TYLE?????? Ja dzisiaj przekładałam letnie rzeczy do worków, a te zimowe z worków do szafek i mam tu takie pie*dolnik, że masakra, spokojnie bym mogła lumpeks otworzyć :D

Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:37:27

To się nazywa minimalizm ;)
Ja mam dużą garderobę, więc mam gdzie wszystko pomieścić :)
Pół ściany zajmują mi same buty, mam za to problem ze spodniami, ponad 30 par, które leżą złożone, takie nudne to trochę. Poluję na wieszak na spodnie, niestety w IKEI nie ma.
Ale mam postanowienie do końca tygodnia, pozbyć się trochę, bo w połowie nie chodzę ;)

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:38:29

Jakos marnie :)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:40:54

TYLKO TYLE?????? to ja mojej nie pokaże kto by to zliczył ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-19 14:42 przez Karolina301194.

Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:42:26

Aż Ci zazdroszczę. Ja mam mnóstwo rzeczy, ciągle coś kupuję i ciągle nie mam co założyć. Miejsca brak, a wyrzucić szkoda... bo może kiedyś się przyda. Ciężka sprawa :) Najwięcej mam butów, kocham buty :D

Pokaż swoją szafę

19 lis 2014 - 14:48:40

Przynajmniej nie masz rano odwiecznego problemu co na siebie włożyć :D

Samych butów na jesień mam 8 par



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-19 14:50 przez dzamajka.

Pokaż swoją szafę

20 lis 2014 - 21:39:30

ojej jak mało:D

Ja po prostu mam szafę z 3 półkami i drążkiem na wieszaki a na wieszakach po kilkanasie rzeczy a dodatkowo 3 duze szuflady i osobną szafkę na buty i jakoś miesci się. Chociaz nie ukrywam, że marzy mi się duża garderoba, gdzie bede miała szafy z pułkami, duze lustro i toaletkę.

Pokaż swoją szafę

20 lis 2014 - 22:23:56

Nie wiem, nad czym Ty się tak zastanawiasz. To, że Ty masz miniaturową szafę, nie oznacza, że każdy taką ma. Np. garderoba mojej ciotki jest wielkości mojego pokoju. Ja mieszkam w kawalerce, szafę dzielę z chłopakiem, ale nie mam problemu, żeby zmieścić kilkanaście par spodni, butów czy swetrów - wszystko jest trochę poupychane, ale wolę to niż mieć tyle ciuchów, co Ty.

Pokaż swoją szafę

20 lis 2014 - 22:26:45

Sorry że się tak wprost spytam, ale Ty na wakacjach jesteś czy w akademiku, że tak mało miejsca masz i tak mało rzeczy potrzebujesz? :D

I jeszcze pytanie numer dwa. Fajnie, ze masz buty do biegania i do wspinaczki, jak również kozaki na obcasie. Wnioskuję, że prowadzisz mało aktywny tryb życia, wiec na co dzień chodzisz tylko w tych kozaczkach, nie zdejmujesz ich w pracy, masz je na sobie od 7 do 19 licząc z dojazdem, zakupami po drodze itd. Ale co na litość boską zrobiłaś z butami z lata i jesieni? Wywaliłaś? Chodziłaś boso? Ja samych balerinek mam z 8 par, sandałów też nie jestem w stanie zedrzeć w sezon. I jak zrobi się zima to co zrobisz z tymi jesiennymi? Bo trochę nie ogarniam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-20 22:31 przez incognito85.

Pokaż swoją szafę

20 lis 2014 - 22:36:37

Cytat
incognito85
Sorry że się tak wprost spytam, ale Ty na wakacjach jesteś czy w akademiku, że tak mało miejsca masz i tak mało rzeczy potrzebujesz? :D

I jeszcze pytanie numer dwa. Fajnie, ze masz buty do biegania i do wspinaczki, jak również kozaki na obcasie. Wnioskuję, że prowadzisz mało aktywny tryb życia, wiec na co dzień chodzisz tylko w tych kozaczkach, nie zdejmujesz ich w pracy, masz je na sobie od 7 do 19 licząc z dojazdem, zakupami po drodze itd. Ale co na litość boską zrobiłaś z butami z lata i jesieni? Wywaliłaś? Chodziłaś boso? Ja samych balerinek mam z 8 par, sandałów też nie jestem w stanie zedrzeć w sezon. I jak zrobi się zima to co zrobisz z tymi jesiennymi? Bo trochę nie ogarniam ;)

nie bardzo rozumiem skąd ta uszczypliwość, dziewczyna nie prosiła o opinię swojej szafy, bądź pytania w związku z nią, tylko ''pokaż swoją szafę''


JA podobnie jak Ty mam taki minimalizm w szafie, ale oczywiście rzeczy w których już nie chodzę to odrębna sprawa.:P

Pokaż swoją szafę

20 lis 2014 - 22:41:39

Ale po co na siłę doszukujesz się uszczypliwości? Pytam, bo może pomoże mi to zrozumieć sens tego (i poprzedniego) wątku. Bo zdjęć szaf (liczba mnoga) ani garderoby wrzucać nie będę, jakoś nie wydaje mi się to sensowne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-20 22:42 przez incognito85.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lotnisko modlin pomocy